reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy :)

Zebrra, a na pewno wszystko się ładnie wysterylizuje? Bo ja mam jakieś głupie obawy, ze tam jest tyle elementów i zakamarków. Co prawda tylko na zdjęciach w necie je oglądałam, ale... może głupia baba ze mnie i tyle :))
Oczywiście, że tak, jesli wszystko porządnie wygotujesz, to żadna bakteria się nie uchowa... Myślę, że warto popatrzeć na allegro, zwłaszcza, że często dziewczyny sprzedają laktatory użyte jedynie kilka razy...
 
reklama
Dzięki Zebrra :) A powiedz jeszcze ile czasu powinno sie gotować butelki, smoczki, itp???
 
Zebrra z tym laktatorem to przynajmiej w moim przypadku nie chodzi o bakterie... jakos tak jak pomyśle że inna kobieta dotykała nim swoich piersi... (inna czyt obca) to nie jestem w stanie sie przemóc... ale zgadza sie czasami ktos uzyje laktatora raz i potem sprzedaje.... :-)

Anna leżaczek jest fajny nóżki rzeczywiście cienkie ale jest on przeznaczony do 9 kg poza tym znając dzieci pewnie "posiedzi" w nim do 4-5 m-cy i juz nie bedzie chciał poza tym jest on przeznaczony dla dzieci niesiedzących jeszcze myslę że długo nie posłuzy albo wcale :-p ;-) A wibracje sa takie słabiutkie jak tel kom taki tam bajer natomiast chyba dzieki tym cieniutkim nóżkom fajnie się "sprężynuje" i mozna delikatnie bobujac oparciem :-) Jak dla mnie "na oko" lepszy niż Tako itp.
 
Grubelku obce piersi mniej mnie przerażają niż na przykład obce stopy... :)) Mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi... :) Wiesz, to jest moje zdanie, jestem w stanie zrozumieć, że ktoś inny ma opory, ja kiedyś też je miałam, ale z biegiem czasu stwierdziłam, ze są bezpodstawne...

Ale wiele z nich u mnie pozostało... na przykład mogę kupić coś używanego dla dziecka (chodzi o ubranie), ale nigdy w życiu nie założyłabym moim dzieciom używanych butów...

Capri 5-10 minut od zagotowania wody wystarczy :)
 
Zebrra jeżeli chodzi o buty też mam takie zdanie :-) a ubranka moga być używane... poza bielizną tzn koszulki - podkoszulki, body i gatki oczywiście :-)
 
Bielizna i buty to zbyt osobiste rzeczy, by kupować używane.

Zebrra, dzięki jeszcze raz. Już ostatnie pytanie, obiecuję :) A kiedy wszystko sterylizować? Przed samym użyciem czy mozna wcześniej? I jesli wczesniej to kiedy? Tzn teraz czy tuż przed spodziewanym terminem porodu???
 
Zaszalałam...
Właśnie kupiłam laktator: LAKTATOR AVENT ISIS MEGA ZESTAW +GRATISY timur00 (189491249) - Aukcje internetowe Allegro
I mam pytanie: czy warto coś jeszcze do niego dokupić? Może jeszcze jakieś dodatkowe butelki
AVENT 260ml NAJTAŃSZE BUTELKI AVENT timur00...... (190842351) - Aukcje internetowe Allegro
albo podgrzewacz także z Aventu?
PODGRZEWACZ AVENT EXPRESS + GWARANCJA + 2 PREZENTY (190843522) - Aukcje internetowe Allegro
Jakbyście mogły to zerknijcie na przedmioty tego sprzedawcy i doradzcie mi co jeszcze kupić :happy:

Zamówiłam także majtki poporodowe
ORYGINALNE - WIELORAZOWE MAJTKI POPORODOWE+GRATIS (190846871) - Aukcje internetowe Allegro
i zastanawiam się co jeszcze? :confused:
 
reklama
Anna moim zdaniem wystarczy... ja nie kupowałabym już dodatkowych butelek ani podgrzewacza - o tym juz pisałyśmy wystarczy garnek i woda:-) Co do butelek jak bedziesz karmić piersią to wystarczy Ci jedna do podania ewentualnie jakiejs herbatki z koperku itp
 
Do góry