reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy :)

Anna, dziękuję :-)

Ewa, w takim razie czekamy na zdjęcia!!! :tak:

Alkmena, Negri, dzięki za odpowiedź. Myślałam, ze na razie daruję sobie zakup laktatora i szybciutko kupię po powrocie do domu jak bedzie taka potrzeba...:baffled: Ale jeszcze nad tym pomyślę. A co sądzicie o używanych laktatorach?
 
reklama
Dziewczyny mam na oku używany leżaczek Baby Rocker Soft Toy. Zerknijcie na niego, co o nim sądzicie. Warto kupić używany czy może lepiej dołożyć do nowego (zwłaszcza, że mnie osobiście bardziej podoba się ten czerwony). Cena używanego: 100 zł. Dla porównania załączam link z nowym leżaczkiem:
BREVI leżaczek BABY ROCKER + zabawki (190998936) - Aukcje internetowe Allegro

A oto używany:
 
Ewa - to ja pilnie czekam na opinie!!! Bo chyba zamówię go przez Internet bez oglądania. Napisz jak się prowadzi i czy nie jest bardzo ciężki! Jaki masz model i jaki kolor?
 
Capri ja raczej nie zdecydowałabym się... chociaż swój po Julce sprzedałam tylko że ja go użyłam może dwa razy... ale nigdy nie ma pewnosci że kupując od kogos na allegro sprzedajacy pisze prawdę... co innego jak odkupujesz czy dostajesz od koleżanki, siostry itp... wtedy to tak. :-) No i oczywiscie wszystko zależy od twoich potrzeb czy bedziesz go uzywać bo idziesz do pracy po porodzie czy też zostajesz na wychowawczym a laktator chcesz mieć na wrazie czego... ja gdybym zamierzała go używac i naprawdę zciągać pokarm i go przechowywac to kupiłabym nowy i to solidny np. Avent. :happy:
 
Ja zamierzam kupić laktator firmy Avent, czekam tylko na wypłatę :-D, z tego co się orientuję, najtaniej wychodzi na allegro.

A ten proszek "Dzidziuś" polecacie? Dorównuje Jelpowi??
 
Anna czerwony jest bardzo ładny...a uzywany wszystko zależy od jego stanu... ja dla Julki miałam Tako i trochę mnie taki typ leżaczków zraził... nie spełnił moich oczekiwań dlatego teraz kupiłam Fisher Price... Wklejam foto jaki miałam i jaki teraz kupiłam... Tako raczej nie polecam... :no: (to ten na pierwszym zdjęciu)
 
Grubelku, no właśnie ja tez mam opory przed używanym laktatorem... :baffled: Jeśli chodzi o ubranka, to nie miałam takich dylematów. Po porodzie zostaję w domu, wiec laktator byłby mi potrzebny tak na wszelki wypadek. Zerknęłam na allegro, jest tam trochę używanych, ale przekonania nie mam... :confused: no chyba że cena.

Anna, czytałam gdzieś że ten proszek jest porównywalny z jelpem czy lovelą. Ja kupiłam lovele, bo tylko taki był w sklepie pod nosem.
Leżaczek jest fajniutki :-)
 
Grubelek - Zastanawiałam się nad tym Fisher Price (to ten z wibracjami??), obserwuję kilka aukcji z nim. Tylko zastanawiam się czy te chude nóżki utrzymają dzidzię? Cena nawet przystępna
 

Capri, ja nie miałabym z tym problemu, używany laktator, jeśli jest porządnie wysterylizowany, to nie ma się czego obawiać… Wszystkie bakterie i zarazki są zniszczone, więc nie ma powodu do zmartwień…

Anna zdecydowanie postawiłabym w tym przypadku na używany leżaczek, o ile jest oczywiście w dobrym stanie… Drugą stówkę przeznaczyłabym na coś innego :)

A co do proszku Dzidziuś Anna, to według jego użytkowniczek jest zdecydowanie lepszy niż Jelp...


[FONT=&quot]
[/FONT]
 
reklama
Zebrra, a na pewno wszystko się ładnie wysterylizuje? Bo ja mam jakieś głupie obawy, ze tam jest tyle elementów i zakamarków. Co prawda tylko na zdjęciach w necie je oglądałam, ale... może głupia baba ze mnie i tyle :))
 
Do góry