reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowe zakupy

A te dostawki to coś takiego UNIWERSALNA DOSTAWKA DO WÓZKÓW - Buggypod IO - Mulan.pl, czy raczej sama platforma Lascal Polska - BuggyBoard Maxi - Lascal, producent Buggy Board, Kiddyboard oraz KiddyGuard
raz znalazłam platformę z siedziskiem ale podobno niewygodnie się prowadzi z nimi wózek

my myślimy nad samą podstawką :) bo to na szybkie wyjscie jak bede sama z dziećmi żeby szybko do sklepu czy na mały spacerek :) a na dłóższe wyjscie można wziąć spacerówkę dla starszej :) bo to zawsze z mężem :)
 
reklama
Ania, a nazwa tego wózeczka?
Powiedz mi on jest bardzo szeroki? Wjezdzasz bez problemu do sklepu czy prychodni?
 
x-Lander x-twin :-)

Ania powiem Ci tak jest dość szeroki, ale akurat u nas do większości sklepów i wjeżdżam bez problemu.

Co do przychodni to do tej swojej co ja chodzę z dzieciakami nie wjadę nawet wózkiem pojedynczym :szok:
Ale już np do ambulatorium dyżurnego wózek się mieści nawet w windzie :tak:

szerokość wózka to 76cm.
czyli mieści się w standardowe drzwi 80cm :-)
 
A te dostawki to coś takiego UNIWERSALNA DOSTAWKA DO WÓZKÓW - Buggypod IO - Mulan.pl, czy raczej sama platforma Lascal Polska - BuggyBoard Maxi - Lascal, producent Buggy Board, Kiddyboard oraz KiddyGuard
raz znalazłam platformę z siedziskiem ale podobno niewygodnie się prowadzi z nimi wózek

ja o tej drugiej dostawce mówiłam :) jakoś nigdy nie podobały mi się te wózki/dostawki gdzie dziecko nad samą ziemią wisi,już wolałabym bliźniaczy wózek wtedy kupić.
 
kurcze ,myslałam że wchodzac na dział zakupów rozwieje swoje wątpliwości co do wózków ktore mam upatrzone,ale widze że tu miłosniczki x-landerów i graco....

tu macie ranking wózków 2013-2014
Ranking wózków 2013/14 | Wózki Dla Dzieci Opinie


ja na dzień dzisiejszy mam upatrzone 2 wózki
był trzy ale po przeczytaniu opinii o x-landerach zrezygnowałam...

ten wózek mi sie podoba Wózek 3w1 Baby Design Lupo Comfort 2014/2015 (spacerówka +gondola + fotelik Maxi Cosi Cabrio) KURIER GRATIS [id18226/cabrio] - 1889 zł : DINO Najlepsze Wózki Dziecięce Wielofunkcyjne 2013 i 2014 w sklepie dziecięcym, Najlepsze 3w1 Wózki z Fot
i ten Wózek wielofunkcyjny 3w1 Bebetto Nico Plus 2013 (spacerowka + gondola+ fotelik Maxi Cosi Cabrio ) KURIER GRATIS [id15445] - 1599 zł : DINO Najlepsze Wózki Dziecięce Wielofunkcyjne 2013 i 2014 w sklepie dziecięcym, Najlepsze 3w1 Wózki z Fotelik
z tego modelu podoba mi sie bardzo ten,ale jednak skrętne koła bardzo wazne dla mnie Wózek 3w1 Bebetto Fabio 2014 X2L/ST/C4 (spacerówka + gondola+ fotelik Mars+ adapter) GRATIS KURIER [id18104] - 1509 zł : DINO Najlepsze Wózki Dziecięce Wielofunkcyjne 2013 i 2014 w sklepie dziecięcym, Najlepsze 3w1 Wózki z Fotelikiem 2014 i N


wogóle jakimi kryteriami się sugerujecie przy wyborze wózka?

dla mnie ważne są koła
musza być pompowane,skrętne,
gondola musi być na stelażu wysoko,nie znosze niskich wózków..
kosz na zakupy pojemny i łatwe prowadzenie (nawet jedną ręką) amortyzacja
no i oczywiście wygląd tez ważny :-D
 
Ja przyznaję szczerze że na razie Was podczytuje i zbieram opinie, bo jak na razie moim głównym kryterium jest wygląd ;)
Nauczyłam się już żeby zwracać uwagę na długość gondoli (w Twoich typach jest o ok. 5 cm dłuższa niż w x-landerach, więc jest lepiej;))

Jeśli chodzi o koła to muszę wpaść do moich znajomych z wózkami i coś popróbować bo nie mam pojęcia...

Zależy mi też żeby była możliwość wpięcia fotelika do wózka...

Widziałam w niektórych gondolach rączkę do noszenia - to chyba fajna opcja żeby dziecko już w domu zapakować do gondoli i tylko wpiąć w ramę po wyjściu...

Myślę, że więcej powiem jak poogladam jakieś wózki na żywo bo na razie tylko przez neta przyglądam...

Ładne te co wkleiłaś, szczególnie lupo :)
 
Ja też czytam uważnie wasze opinie i uwagi o wózkach bo jakie pojęcie o tym może mieć, ktoś kto dziecka wcześniej nie miał. Moim zdaniem znikome. :sorry2: Ja to oczywiście patrze tylko na estetyke i kolorystyke a to niestety nie to jest najważniejsze. Tak więc recenzujcie wózki jak najwięcej.
W sumie to szkoda, że nie mamy osobnego wątku o pojazdach dla naszych maluchów.
 
reklama
Do góry