reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

kurcze musz e się grubo zastanowić i nawet niedrogi jest:) A powiedz jeszcze jak on sie składa?? Duży jest po złożeniu? szerokie jest siedzisko?? a oparcie dość wysokie?? Czy daszek można nisko zgiąć, żeby chroniło przed wiatrem?? 100 pytań do...;-)

a i jeszcze ten materiał to taki śliski jest?? "niepotliwy" Twoim zdaniem??

kurcze podoba mi się:-p

AAA i jeszcze powiedz mi, jaki jest sposób regulacji oparcia?


kurde ma nisko kosz na zakupy:// i będzie się brudził podnóżek od butów...

Bo ja to bym chciała idealną spacerówkę za grosze:-p:-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mirosia jutro wszystko ci napiszę i podam wymiary wkleje fotki i co tam będziesz chciała wszystko wyśpiewam ale dziś to juz znikam bo nic na oczy nie widzę:)
 
Mirosia postaram się odpowiedzieć na twoje pytania:
-składa się w taki prostokąt nie jak klasyczna parasolka wymiary to 91na 61 wysoki na 33
-daszka nie da się opuścić do końca
-oparcie49 cm
-siedzisko 22 głebokie szerokie na 36
-podnóżek długi na 21 i to jest fajne do nie zwisają dziecku nogi
-materiał lekko porowaty chyba nie będzie potliwy ale nie wiem
-regulacja oparcia w pełnym zakresie
-wada to mały koszna zakupy i brak kieszonki na daszku w starym miałam i było to wygodne
 
reklama
Do góry