reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

Katik, ja początkowo kupiłam 2szt. majtek wielorazowych, ale położna zalecała właśnie te jednorazowe. Poza tym te moje przypominają raczej bokserki takie obcisłe, 2szt. to chyba za mało, a w szpitalu prać to mi się nie uśmiecha, dlatego dokupiłam dzisiaj jeszcze 5szt. jednorazówek.

Kittek - prałaś już swoją koszulę? Moja właśnie siedzi w pralce. Piorę wszystko, bo nie lubię jak mi nowością "śmierdzi" :-)
 
reklama
Justa - pokój prześliczny!! A kolekcja kosmetyków imponująca:-)

My też dziś na zakupach byliśmy, babka z hurtowni na Odrzańskiej (z miasta Dagsili) nie dała nam do słowa dojść i wcisnęłaby chyba wszystko - na szczęście się nie daliśmy, bo na liście zakupowej były konkretne rzeczy. Z hurtowni wyszliśmy zmęczeni:/
Poleciła nam super przewijak - z 3 stron zabezpieczony. Zjem coś, zrobię foty i wrzucę się pochwalić;-)

Nasze dzisiejsze zakupy dla Lenki:
-przewijak,
- 2 pokrowce na przewijak + śliniaczki gratis,
- myjka kąpielowa,
- rajstopki z myszką na pupci:-)
Sobie kupiłam:
- koszulę do karmienia - wreszcie przyzwoitą:D
- majtki jednorazowe poporodowe.
Zabawkę dostałam od przyjaciółki. Synek jej siostry uwielbiał się nią bawić, a że ma już 2latka to dostaliśmy w spadku. Świeci, gra i wygląda jak nowa:-)
Jeszcze tylko wózek Inglesina i mamy komplet:-)
Zobacz załącznik 221590Zobacz załącznik 221591Zobacz załącznik 221592Zobacz załącznik 221593


o matko, robiłas zakupy u Pani wrzaskun :-) ceny maja dobre, ale babka bije wszytko na glowe. ja w sumie wszytkie zakupy zrobiłam u nich bo na tle wszytkich sklepow wychodzila najlepiej, no ale trzeba bylo sie przygotowac na jej gadanie gadanie gadanie....

no i widze ze mamy te same koszule i majty :-) hehe jeden fason tam dominuje :-D

a co do przewijaka, to troche dziwne, bo tez kupowalismy u nich i nam powiedzieli, ze wybór zabezpieczenia z dwoch stron jest lepszy, bo przewijak wystarczy na dłuzej...

no ale ogolenie to najlepsza jest sprzedawczyni i jej niekonczace sie wypowiedzi na kazdy temat... :-)
 
Elvie jakoś do spakowania torby nie mogę się zabrać. Od wczoraj piorę i prasuję ciuszki, kocyki i tetrydla małej. Do swoich nie mam weny 3 koszule do szpitala nadal leżą nietknięte. Niuniowe rzeczy są takie słodkie i jakoś bardziej się do mnie uśmiechają prosząc o zainteresowanie:-)
 
Dziewczyny czy opłaca się kupić Pampersy new baby 2; 2x74szt za 69zł? Bo znalazłam jakąs niby promocje w Kauflandzie.
 
no tak zapomniałam przeliczyć cena za sztuke waszym sposobem :-D wychodzi 0,46. No to trzeba męża będzie wysłać po niedzieli po pampki. :-D
Dzisiaj mu pokazywalam w sklepie co ma kupić jakbym juz ze szpitala miała wyjść z dzidziusiem ;-)
 
aaaaaaaaa i poczyniłam pierwsze zakupy na allegro dziś. :-D Reszta jutro bo dziś juz głowa boli od przeliczania u kogo co i za ile :-D
 
Nooooo, u niej robiłam zakupy i nam poleciła przewijak z 3 stron zabezpieczony:D
A najlepsze było jak nam chciała jakiś polski wózek wcisnąć, miała ich tam z 15, jeden model w wielu kolorach.
M. stwierdził, że plastikowy kicz, a ona na to, że z naszą Inglesiną to będą problemy, bo nie jest do polskich dróg i krawężników przystosowana, są problemy z reklamacją itd. Za nic się nie dała przegadać:D Fakt od którego roku Inglesina ma tradycje itd. wcale do niej nie przemawiał. Za to strasznie chwaliła swoje, bo polskie:-)
 
i na jaka pralke sie zdecydowaliscie?



tak chicco bo ja mam taki wózek

zastanawialiśmy się nad whirpoolem, beko i samsungiem. Pani z obsługi nam powiedziała czym się różnią i co która ma fajnego, no i wybraliśmy samsunga, bo do niej nie trzeba używać calgonu, ani nic w tym rodzaju bo ma ten element zrobiony z czegoś tam ;-) do tego ma blokadę dla dziecka, że nie zmieni ustawień, dodatkowe płukanie oczywiście, pranie bez zagnieceń no i jakieś inne, ale to już się dowiem jak mi ją w poniedziałek przywiozą i przestudiuję instrukcję. Aaaa no i wzięłam przedłużoną gwarancję na 5 lat.
 
reklama
A ja wczoraj kupiłąm wanienkę, dokupiłąm jeszcze żel Hippa do kąpania i taki maleńki słodzieńki smoczuś Nuka
a mój brother zrobił mi suprisa i kupił Antkowi 7 sztuk body z długim rękawkiem- całe szczęście że większe, bo nie zosiłby tego wszystkiego chyba...

dziewczyny- wszystkie zakupy- cudne
Justa- Ty mogłabyś drogerie otworzyć, hihi...a pokoik- BBBAAJECZNY
 
Do góry