reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

reklama
wronka - a ja szukałam grubych fajnych zasłon w pełni zaciemniających, bo do salonu na parter sa a rolet się jeszcze nie dorobiliśmy;-) Wrzuć swoje jak powiesisz, moje póki co u krawcowej się szyją. aniez - one takie ciężkie, że prasować ich nie trzeba, wcale się nie gniotą. aniam - ja niższa od Aniez chyba nie jestem 172cm mam i na mnie te 32 na długość są ok, tylko za duże. Kamili jutro wcisnę najwyżej, bo jej się podobały. A kasa na zasłony i firany faktycznie straszna idzie, słów brak.. szczególnie jak się zapragnęło mieć okna na maxa szerokie i wyższe niż standardowe:/
 
Elvie to ja sobie u Ciebie na żywo oglądnę te zasłony :)
Co do wzrostu, to mam dokładnie 172 :)ale spodnie nosze długości 33 zaś do obcasów to i 34. 32 wyglądają przykrótko.
 
Ja generalnie też 34 noszę, ale te są 32 i są ok gdyby nie ich obszerność;-) aniez - odbieram w piątek, zapraszam!

Gdyby nie ich obszerność i przykrótkość, to ja bym się może i zastanowiła :p ale w sumie tanie strasznie, więc może po prostu dorzuć parę groszy i daj do zwężenia :p ja tak robiłam, babka mi cudnie zwężała portki, jak ja sobie chudłam i dzięki temu nie zbankrutowałam na ciuchach :-)

Ja 32 to mam do łydki :-D:-D

Buhahahahahaha... dobra jesteś :-) ale Ty kochana masz długie giczki :-)



Ja tu weszłam w sumie po co innego, szukałam ostatnio koszulek czarnych dla chłopaków, a jak wiadomo w sklepach króluje niebieski i róż. Ale znalazła, przyszły, gatunkowo SUPER! Więc jak będziecie szukać czarnych koszulek, niekoniecznie dla dzieci (chociaż body też mają) to polecam:

Czarne ubrania z nadrukiem dla całej rodziny. Czarne body, śpioszki dziecięce, koszulki. - Family In Black

Realizacja piorunująco szybka, do tego jeśli chcecie, zrobią Wam nadruk. Widziałam, że mają też koszulki w innych kolorach:

Body i koszulki dziecięce z nadrukiem Sosnowiec
 
są bardzo fajne puzzle w biedronce po 19,90 - puzzle gigant.

Olka te wielkie to układała mając nie całe dwa lata .
te co miałam już dawno oddałam dalej :tak:


Nata nie wiem z jakiej firmy kupujesz spodnie , ale co Ty z nogawką 34 robisz przy takim wzroście ? Ciągniesz za sobą ? Oczywiście żartem to potraktuj , ale te spodnie co nie raz kupuję to na mnie są do ziemi , a ja wieża jestem .
No chyba że jak Aniezowa latasz na szczudłach .
 
reklama
Do góry