reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

aż zerknęłam co moja H w tym roku napisała w liście do Mikołaja....i tak:
1. klej i kredki
2. nowy kubek do herbaty z dziubkiem
3. rower taki jak ma Kama i Helenka (to koleżanki z ulicy)
4. wode z dziubkiem
5. jakąś lale śpiewającą :-D:-D:-D

I to są właśnie dziecięce marzenia :-) Kocham moje szkraby nad życie :-)

ja co roku piszę list do św. Mikołaja i co roku daję D, aby go wysłał...nigdy tam nie ma życzeń o rzeczy materialne (może czasem małe w poscriptum), tylko podsumowanie roku, wszystkich rodzinnych cudownych chwil, ale też tych trudnych i wnioski na przysżłość...jest też prośba o szczęście i zdrowie oraz o spełnienie wewnętrznych marzeń, duże dziękuję za to co mam i w co wierzę....M uwielbia te listy, sprawiają mu dużo przyjemności i co roku na ten list czeka i to jest zawsze najlepszy prezent dla mojego M...polecam jeśli chcecie zrobić co indywidualnego dla kochającej osoby, to naprawdę fajnie działa...
 
reklama
Zakochałam się ....ale ta cena :-(
Botki VENEZIA - 8083 Teq Nero | DAMSKIE \ Kozaki i inne \ Botki DAMSKIE \ Kozaki i inne \ Sztyblety Venezia - sklep eobuwie.plo hmmm.

aniez Ty się znasz. Oni robia jakieś promocje??? No i dużo mogą potanieć??? Za taką kasę to ja tylko pooglądać mogę hehehe, ale jakby była okazaja dorwać gdzieś po przecenie to hhhmmmm

Monia piękna ta twoja tradycja listów do mikołaja:tak:

Wronka śliczne. Kurcze ja przez te wyświetlające się na bb reklamy venezii zachorowałam na takie, na razie cena odstrasza, ale Aniam pisała, że 27 grudnia będą taniej:-)
https://www.venezia.pl/sztyblety-p-...=retargeting&utm_campaign=adpilot-retargeting

Kittek to nie BB wrzuca te reklamy to tzw. cisteczka wyłapują co ogladałaś i dostosowują neta do Twoich potrzeb :tak: Przykładowo jak ogladasz buty właśnie venezia to często te raklamy gdzieś zobaczysz . Mi butki też wyskakują .

Co do przecen jak chcecie ich buty w dobrej cenie to jak napisałam 27go grudnia o 10 stawiacie się pod sklepem . Gwarantuję niezapomniane wrażenia w postacie sporej liczby ludzi , bo cwanych chętnych na ich buty jest dużo . Przeceny są naprawdę spore , buciki kosztujące 450 zł zwykle tanieją do ok 230-270 zł :tak: ale też bardzo szybko znikają , tłumik jakby za darmo te laczki rozdawali . Rok temu z przyjaciółką byłam bo kozaki kupowała :tak: ale tak jest co roku , już jak w galmoku Warszawskim robiłam to tak było .
Powtórka z rozrywki jest 1 lipca .

U mnie już taka tradycja że z przyjaciółką tego dnia śmigam na zakupy .


ja dziś po zakupach he he karnisze , gipsy , farby , zasłony .
Najdroższe z tego wszystkiego karnisze i zasłonki o firankach któremusze uszyć na zamówienie to ja nawet nie myślę .
Roletę rzymską to któraś ma w domu ? zamiast firanek ?
 
Ostatnia edycja:
No to M. mam z głowy :-D a właściwie cała rodzina ma go z głowy :tak: dostanie od każdego samochodziki z serii Cars :-D a że kocha autka miłością wielką to dostanie łącznie... 11 samochodzików :eek:

A. dostanie hantle i płytę Huntera :-p
Dla J. mam problem ale koncepcja jest tylko muszę podylać do jakiegoś sklepu i obmacać ;-) Od mojej mamy dostanie grę SŁOWOSTWORKI :tak: od mojego brata klocki cobi z biedy ;-) jeszcze coś od nas i od teściów ale może się jutro wszystko wyjaśni :-)

Nie wiem co dla teścia i teściowej :sorry:
 
No to się zakupy rozkręcają. Ja na razie mam zabawki dla dzieciaków Mai, synka brata T i córki drugiego brata i mojego chrześniaka.
W tym roku święta spędzamy wszyscy razem więc musimy wymyślić prezenty jeszcze dla 10 dorosłych dodatkowo jeszcze jakieś upominki dla rodziny T bo w drugi drugi dzień świąt pewnie objazdówkę zrobimy, i jakieś winko i słodycze popakuję :eek:


Ja wam polecam buty od tego sprzedawcy (sporo ma śmiesznych butów z bardzo starych kolekcji, ale można coś fajnego upolować). Tylko jak byście coś chciały licytować to wrzućcie tu bo ja z kumpelą się kiedyś u innego gościa o tą samą rzecz licytowałyśmy:-D
Przedmioty użytkownika top-moda2011 - Obuwie - Strona 3 - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
wylicytowałam ostatnio geoxy dla T za 98 zł:-) o takie:
R322* GEOX BRĄZOWE SKÓRZANE BUTY MĘSKIE JESIEŃ 41 (3711979676) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 
reklama
Do góry