reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

Agnieszka ja bym też kupiła to , jeśli on chce to :tak: Tym bardziej że nie są jakieś mega drogie zaczynają się od ok 30 zł w górę . Możesz kupić małego a do tego coś innego . też uważam że jesli jest to możliwe dziecko powinno dostać to co chce , żeby potem nie było zawiedzione :tak: - jeśli oczywiście nie jest to wymysł za 500 zł , bo mój Szymek i takie lego by chętnie przytulił .
U nas też jest chima , bo cała grupa bawi się chima :tak: jest popularne w przedszkolu obok panują gormity :tak: tak jak u dziewczynek monster lalki .
Przypomnij sobie za naszych czasów modę na gumę do skakania czy inne wynalazki cała szkoła miała to samo :tak: zbieranie karteczek , nalepek czy inne cudo . wiec ciężko porównać bo to były tanie rzeczy , ale i czasy były inne .


Aniez buty piękne , czy Ty chcesz mnie zabić ja się pytam ?
 
reklama
co do prezentów, u mnie nie ma raczej problemu, Wercia chce 150 lalkę na razie, a B wszystko co związane z "Tomkiem" albo autami. Moje TV oglądają od czasu do czasu, na kompie też siedzą aczkolwiek rzadko, raczej ostatnio grają na x-boksie albo wszyscy gramy :-), dzięki temu mamy ruchu co nie miara, nieraz aż spoceni jesteśmy hehehe, a mnie zadyszka łapie :-)
 
Aniam - Pokochałam te buty - pokochałam je i muszę je mieć - ja o ile są rozmiary na takich pomykam co dnia :)

ja to ciąta z metra jestem (jak to mawia mój Tata) więc jakoś cm trzeba sobia dodawac, a kapeluszy nie znoszę
 
aniam - buty ładne, ale ja myślę podobnie jak Wronia. One będą się pięknie prezentować na kimś kto sprawia wrażenie smukłego, lekkiego, a nie na mnie. Kittek by cudnie w nich wyglądała.
 
Tak jakoś mi w reklamie te buty wyskoczyły . ale ładne są , ja bym się zabiła :-D

Wronia a małolat sobie radzi na x-boksie / w co tam gracie . Bo zastanawiam się za jakiś czas czy nie kupić . Sama lubię :-p
 
Botki. BOSKIE!!!! I pieknie na kazdym, kto zbyt masywnych lydek nie ma, ale to wszystkie botki.

Zielona przelukałam dopiero dziś Twoje linki aparat rewelka , roszpunka też - Olka wiem że by taką chciała , tylko u nas ok 120 zł kosztuje , a i do 150 dochodzi nie raz
no.gif.pagespeed.ce.QLivJ0gNZF.gif
Aniam, to moze Ci wyslac? Ten link, ktory wklejalam to ze stanow chyba, u nas widzialam ja za 20 (chyba) plus 13% tax, ale wlasnie wypatrzylam taki zestaw Disney Princess - Little Kingdom Deluxe Gift Set - Rapunzel - Mattel - Toys"R"Us, jest super, tylko teraz nie ma na stanie :baffled:, ten tez daje rade Disney Princess - Rapunzel Royal Style Studio Playset - Mattel - Toys"R"Us i cena swietna i ta jest fajowa, bo wiecej wlosow zmienia kolor Disney Princess - Colour Magic Brush Rapunzel Doll - Mattel - Toys"R"Us, a tu jakas z doczepkami Disney Tangled Rapunzel Fashion Doll | Walmart.ca. W sobote, albo za tydzien wybiore sie do Winnersa (odpowiednik tkmaxx) i moze beda te lalki i aparat.
 
wrzucam wam linka z tchibo, niektóre ceny zaporowe, ale są też całkiem normalne :)
Mi się mnóstwo rzeczy podoba i zastanawiam się nad tą bluzą polarową w skandynawskie wzory:
Tchibo.pl | PAYBACK

Botki piękne, ale wyobraziłam sobie siebie w szkole jak lecę w nich z góry na dół ( oj uczniowie mieliby ubaw:-D).
 
Zielona - fajne te zestawy z Roszpunką.
ulka ostatnio stwierdziła Mamo mów mi Roszzpunka - zapytałam czemu - jak to czemu przecież mam długie włosy :)
 
reklama
Kittek- w zeszłym roku naprawdę fajne rzeczy były w Tchibo w grudniu.

Dzieci wczoraj pisały listy do Mikołaja i Kuba doszedł do wniosku, że skoro ja mu na deskorolce nie pozwolę dylać po domu, to on chce deskorolkę na urodziny a zamiast tego pod choinkę chce Wyścigówki z Lego:

https://www.google.pl/search?q=wyśc...7X7Aa3toGYDQ&ved=0CAkQ_AUoAQ&biw=1280&bih=859
Małego elektronika i Dzieci z Bulerbyn :p

Zaś Bartek chce śmieciarę- to da się załatwić, bo fajne auta ma Bruder i posadzę go przed kompem niech paluszkiem pokaże co ma być:
ZABAWKI DROGOWE - UŻYTKOWE | Sklep internetowy - tylko markowe zabawki, Bruder, Siku, Klein

Dzieci z Bulerbyn (buhahahahaha... wpływ brata) i czerwony helikopter...
No i Zonk- fajny czerwony helikopter poszukiwany. Zdalnie sterowanych są trzy tony, ale takiego to ja nie chcę :p
Jakbyście coś widziały, to poproszę :-)
 
Do góry