reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Małoglowie

natikati

Początkująca w BB
Dołączył(a)
28 Sierpień 2023
Postów
19
Witam . Córka urodzona przez CC w 38 tyg obwod glowy 32,5cm lekarz stwierdził maloglowie i zlecił badanie moczu w celu wykluczenia chorób które mogla przejsc jeszcze zanim przyszła na świat. Teraz córka ma 11 tyg i obwod 37cm. Ponieważ miała infekcje bylismy w szpitalu I tam również stwierdzono maloglowie i zrobiono jej USG które tez wyszło prasidlowo. Jakie są wasze doświadczenia? Czy jeśli teraz jest wszystko ok to znaczy że tak zostanie czy może się jeszcze cos złego dziać.. w szpitalach mowia że mala , u pediatry że mala ale jeszcze w normie. Nie wiem co myslec. Ona urodziła się z waga 3200 i 49 cm
 
reklama
Sprawdzę później w książeczce zdrowia, ale z tego co pamiętam córka urodziła się 2660g, długość 52cm, a obwód główki miała 32cm. Nikt nas nie straszył małowodziem.
 
Moja córeczka miala obwód główki 32. Teraz ma 2,5roku i rozwija sie normalnie. Nikt nie sugerował nam maloglowia.
 

Załączniki

  • 20240627_163311.jpg
    20240627_163311.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 39
Witam . Córka urodzona przez CC w 38 tyg obwod glowy 32,5cm lekarz stwierdził maloglowie i zlecił badanie moczu w celu wykluczenia chorób które mogla przejsc jeszcze zanim przyszła na świat. Teraz córka ma 11 tyg i obwod 37cm. Ponieważ miała infekcje bylismy w szpitalu I tam również stwierdzono maloglowie i zrobiono jej USG które tez wyszło prasidlowo. Jakie są wasze doświadczenia? Czy jeśli teraz jest wszystko ok to znaczy że tak zostanie czy może się jeszcze cos złego dziać.. w szpitalach mowia że mala , u pediatry że mala ale jeszcze w normie. Nie wiem co myslec. Ona urodziła się z waga 3200 i 49 cm
To waga ładna moje dzieci miały po 2.300 i 48cm i 49cm
 
Do góry