reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mało ruchow dziecka 39 tydzien, detektor tetna

Juliaf20

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
1 Wrzesień 2023
Postów
60
Czuje dziś bardzo mało ruchów dziecka, o wiele mniej niż zwykle. Mamy detektor tętna więc kilka razy sprawdzaliśmy i serduszko ładnie biję. Jednak martwię się o te ruchy. Co myślicie, jechać do szpitala, czy na spokojnie.

Jeśli do poniedziałku nic nie ruszy to mam się stawić na wywoływanie że względu na wagę dziecka.
 
reklama
Czuje dziś bardzo mało ruchów dziecka, o wiele mniej niż zwykle. Mamy detektor tętna więc kilka razy sprawdzaliśmy i serduszko ładnie biję. Jednak martwię się o te ruchy. Co myślicie, jechać do szpitala, czy na spokojnie.

Jeśli do poniedziałku nic nie ruszy to mam się stawić na wywoływanie że względu na wagę dziecka.
Tak jak książę jasani za zwyczaj przed porodem mniej się ruszają mimo to gdyby coś mnie niepokoiło pojechałabym na izbę żeby się upewnić czy wszystko jest Ok.
 
Do góry