reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Ja na kolki zamówiłam SAB SIMPLEX. To kropelki, które można sprowadzić z Niemiec, rewelacja!! Siostra korzystała, ja na razie nie potrzebuję i oby tak zostało. Nie mogę narzekać, Damian wyrozumiały wyjątkowo. A ja pomalutku dochodzę do siebie. Zaliczyłam już spacer, wizytę u lekarza, a pracy, ale cały czas w asyście bliskich. Chodzę jak paralityk, ale chodzę. A do tego wczoraj starszego syna zabrało pogotowie z wycieczki. Pojechał do Niepołomic, do obserwatorium astrologicznego (super sprawa), grali z chłopakami w piłkę, upadł i... pękła mu kość ogonowa!! Karetka, panika, babcia w szpitalu w Prokocimiu, zamieszanie. Teraz w domu są dwa paralityki, Olaf leży na brzuchu i czeka, aż mu minie ból. Ale twardziel po mamusi!! Także u mnie kocioł, Junior na szczęście grzeczny jak aniołek!!
 
reklama
Wichurka82 ta herbatke to masz taka specjalna do dziecka np hipp czy zaparzasz sam koper wloski i podajesz? Wlasnie slyszalam o tych niemieckich kropelkach i w razie ostatecznosci bede musiala je jakos skombinowac!
 
Claudia ten koperek to maz kupił do zaparzania w saszetkach z hipa. Widziałam w rossmanie kosztuje ok 8 zł. Nie chce dawać tych herbatek w granulkach bo są slodzone.
 
Biedny Olafek, oby mu ból szybko przeszedł.
Mój żabolek prawie nic od rana nie spał... A ja nic przez to nie zrobiłam... Marzy mi się prysznic :) i chwila zabawy że starsza córka :) no nic... Czekam :)
 
Sylwuska nie mam chusty ale nie wiem czy kupować... bardzo duża wygoda ale sama już nie wiem...
Smoczek używam a też byłam przeciwna...co do piersi to nie ma problemu a jak "szaleje" to daje na chwile smoczek i znowu pierś :-)
Szczepie albo 5 w 1 albo 6 w 1 jeszcze nie wiem plus rotawirusy...także pójdzie kasy :/
Jak odciagne to mam z jednej ok 80/90 ale zależy od pory dnia...na pewno więcej jest ale juz ręcznym nie dam rady :-)

Asia piękna królewna :-)

Rurka ja tez na necie znalazlam kalendarz...codziennie mierzylam temp i zapusywałam...do tego obserwacja śluzu i organizmu :-)

U nas ciężka noc bo co 1.5 h Cyc :/ teraz mój się wysypia a ja zabieram się za prasowanie bo sterta czeka
 
rurka ja poprostu wyliczylam wg kalkulatora internetowego kiedy wypadaja dni płodne i wtedy siup i odrazu zaskoczylo. Przy pierwszej ciazy jak i drugiej zaplodnienie zaskoczylo przy pierwszym razie ;) Takze warto "pobawic" się z tymi kalkulatorami :)

Faktycznie ja tez swego czasu slyszalam o tych niemieckich kropelkach :)

Moj Michałek uwielbia spac z mamusia, na mamusi :)
 
mi te kalkulatory nic nie dadzą, bo mam bardzo nieregularne cykle, często bardzo długie więc kalkulator mi nic nie da... jedynie temperatura i obserwacja może zacznę od następnego cyklu.
 
Rurka to nic innego jak obserwacja ciała...bolące piersi. śluz i temperatura codziennie mierzona o tej samej porze w dolnych partiach...
Ja za 2 czy za 3 podejsciem trafiłam...ale fakt że mam regularne...
A nie myślałaś aby pobrać tabletki antykoncepcyjne np przez 2 mies po to żeby się unormował okres i wtedy zacząć?
 
reklama
Do góry