reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

2014-06-11 11.07.50.jpgHej dziewczyny dziś byliśmy z Gniewoszem na szczepieniu i bilansie 6 tyg. No i padły rekordy wśród moich dzieci. Chłopina przytył mi 2.740 na cycu i waży już 6.180g. Niestety nie mierzymy się do 3 miesiąca i domowo też nie zamierzamy wyrastamy powoli z rozmiaru 68. Cała reszta tfu tfu dobrze. Jestem szczęśliwa i dumna. Teraz zdychamy z gorąca. Pozdrawiamy bardzo serdecznie.
ps. Pampuszek dzieki za info o chuscie.
Mimi jak mogli kuźwa tak zrobić??? Jak sprawa poszła dalej? Dobrze, że na policje zadzwonilas tez bym tak zrobila.
 

Załączniki

  • 2014-06-11 11.07.50.jpg
    2014-06-11 11.07.50.jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 96
Ostatnia edycja:
reklama
Witam ciepltko!! Dziękuję za ciepłe słowa, przydają się, bo od trzech dni płacz i smutki. W związku z moją bezradnością!! Do doegliwości związanych ze spojenie doszedł paraliż prawej nogi. Prawdopodobnie Junior uciskał na jakieś nerwy, jak był w brzuchu i teraz wszystko puściło. Ból nie do opisanie!! Nie mogę chodzić, leżę w łóżku i ryczę. Na szczęście nie straciłam pokarmu a synek jest wyjątkowo wyrozumiały, śpi i je leżąc na mnie, jak kangurek!! Dziś była położna i pocieszyła, żę wszystko minie tylko trzeba czasu. I starszy syn stanął na wysokości zadanie, pomaga jak może. Duży Damian w domu, mamy gotują obiady, ciotki pomagają. A ja? Nie życzę nikomu!! Przesyłam buziaki!! Trzymajcie się cieplutko!!
 
Mama.O ooo to super wieści...bardzo ladnie przybral :-) a czemu się nie mierzycie? Sama jestem ciekawa jak u nas

Mama Olafka i Damiana Dokladnie wszystko minie kochana ale trzeba cierpliwości , dobrze ze masz wsparcie w bliskich i to się liczy :-) Karm i ciesz się kazda chwila :* zdrówka i dużo optymizmu
 
Mama Olafa i Damianka - to super że udaje Ci się karmić w takiej pozycji, Mi się w szpitalu nie udało w ten sposób po cc (nikt mi też nie pokazał jak, więc w sumie co się dziwić...). Chyba dopiero karmiłam jak mogłam się na bok przerzucić. Współczuję nogi i tak dalej :(. Przykra sprawa ale teraz będzie tylko lepiej! :)))

Dziś super dzień. Czeka mnie mały sukces ale pochwalę się jak go już osiągnę :))). Buziaczek czuwa, zastanawiam się czy mogę się wykąpać jak tak nie śpi... trochę się boję :).
 
Mamo Olafka... wspolczuje Ci ale polozna ma racje nnic nie trwa wiecznie wiec czekac bedziemy razem poprawy samopoczucia. Trzymam za Twoj powrot do zdrowia.
Pampuszek a co a co takiego fajnego???? POchwalisz sie pozniej???Coś ze studiami pewnie:-)
Diabliczko nie mierzymy sie bo czekam az to zrobi lekarz.
 
hej
cos ostatnio nie moge sie ogarnac :eek: Emilka chora drugi tydzien siedzi ze mna w domu od kiedy urodzila sie Eliza Emi byla w p-lu 4 dni !! :baffled: najpierw byla chora a pozniej sie w p-lu zarazila i od nowa chora :crazy: mam juz tego serdecznie dosc.A zeby tego bylo malo zarazila Elize i juz od ponad tygodnia malutka tez ma katar.

mamadamianaiolafka kochana trzymaj sie cieplutko :* zycze Ci duzo sily dobrze ze masz tylu dobrych ludzi do pomocy wokol siebie :*


chcialam Wam jeszcze napisac słów kilka na temat laktatora Lovi.Pod koniec ciazy dostalam od mojej kolezanki medele mini electric,mialam go tez przy Emilce.Niby Medela ok ale po wyprobowaniu Lovi zmienilam zdanie.Lovi jest dwufukncyjny moze byc i elektryczny i moze byc laktatorem ręcznym.Ma 8 stopniowa siłe ssania.Odciaganie pokarmu jest dwufazowe najpierw stymuluje wyplyw pokarmu a nastepnie jest faza głebokiego ssania.Czyli jest ono dokladnie takie jak ssanie przez dziecko.Zapamietuje tez rytm i siłe ssania na wyswietlaczu pokazuje sie czas odciagania.Sa tez akcesoria do przechowywania pokarmu.Takze polecam Lovi :tak:
 
Mama Damiana i Olafka wspolczuje Kochana! Zycze szybkiego powrotu do zdrowia i przesyłam tysiace calusow na pocieszenie :-*.

Diabliczka wczoraj byla polozna i mowila, ze krocze pieknie sie wyleczylo, ze nie ma juz szwow i jest super. A dzis rano zadzwonila, ze jej sie to krocze nie podoba i ze jej nie bedzie przez tydzien i przyjdzie je jeszcze raz zobaczyc, bo nie chce mnie tak zostawic, gdyby cos bylo nie tak. Za chwilke ma byc a ja z nerwow zaraz zejde.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ewe nie wiem czy pamietasz pisalam, ze mi szew poszedl na szczescie tylko jeden. Polozna wrocila, ponieważ martwi sie, ze to sie nie zrosnie i chciala jeszcze raz rzucic okiem. Kazala mi kupic masc na rane krocza podobno jest jakas specjalna bez recepty i smarowac. Wtedy powinno sie zrosnac ladnie. Mowila, ze nie dalo jej to spokoju. Po porodzie wrocilam z tym do szpitala, ale oni powiedzieli, ze nic sie z tym nie robi. A ta polozna powiedziala, ze jak to się nie zrosnie to maja mi zalizyc ten jeden szew, bo beda nici z przyjemosci z seksu :'(. Mowila, ze to jest malutkie i ze nie przewiduje zakladania szwu, bo raczej spokojnie organizm sam sobie z tym poradzi.

Jejku jaka jestem zmeczona. Nie mam sily pisac ani czytac :p. Dzisiaj jestem od rana do poznego wieczora sama. Nudzi mi sie jak diabli a nawet laptopa nie mam, zeby cos obejrzec na necia a w tv same gnioty :'(.
 
Do góry