reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
Ja to nawet pewna nie jestem czy miewam te skurcze :( cos na wieczor pobolewa ale to rownie dobrze moze byc z chodzenia, sprzatania czy od jedzenia. Najbardziej mnie tylko denerwuje ze poczatek ciazy mialam taki ciezki. Wszystko mnie bolalo co chwila myslalam ze sie cos stanie zlego a teraz w 9 miesiacu nic. Przedrzalam 8 miesiecy a mala sie widac tam teraz dobrze zaklimatyzowala. I nawet jej tlumaczymy zeby juz wyszla bo czas a ona nic...
 
reklama
Ja właśnie wróciłam ze szpitala. Zrobili mi usg i test OCT. JEDEN!!! marny skurcz!! Ale najważniejsze, że z Juniorem wszystko w porządku, nie ma zwapnień na łożysku, przepływy dobre i dużo wód płodowych. Dobrze mu u mamusi!! Jak mnie przez weekend nie ruszy, to w poniedziałek kolejny test OCT pewnie indukcja!!


w4sqyx8dhthdtb0n.png
 
Do góry