reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

!!! ANITAIJAS gratuluję !!!
!!! witaj MICHAŁKU !!!


IZA odpocznij sobie, nie dołuj się. Nie zawsze jest lekko, łatwo i przyjemnie :tak: odpocznij, bo wypoczęta mama najważniejsza ;-) mi też w drugą noc położna powiedziała, żebym odciągała pokarm i podawała swój (a gdy nie będzie to przyjść po mieszankę) :tak: jak mówiła, wyspana mama może więcej ;-)



w domu ukrop, a na dworze przyjemny chłodek ;-) ukrop mamy tylko w dużym pokoju :tak: od najgorszej strony jest, czyli słońce od 11 do zachodu ;-) dzięki bogu słońca dzisiaj nie ma, ale mimo wszystko duszno w tym pokoju jest :confused: ale za to sypialnie mamy chłodne ;-) i właśnie Julian śpi sobie w super warunkach ;-)
jeszcze gdyby tylko tak nie latali samolotami, bo lekko mi go wybudzają :dry:

chwila spokoju, więc czas nadrobić obowiązki :cool2: od dwóch dni nogi mam jak balony :shocked2: a w ciąży nie miałam z tym problemów :cool:


MARTYYYNA & CZEKAMYnaIGORKA
no sio sio małe uparciuchy ;-)
 
reklama
Cześć dziewczyny ja też mam problem z tym jak ubrać małego. ;-) Ale na pewno jest lepiej przechłodzic i zahartować niż przegrzać i narobić potówek :-) Dziś u nas już pogoda się popsuła. Gratuluję nowo rozpakowanym.
 
Witam. Ja już zaczynam się dołować. Chyba czeka mnie powtórka z rozrywki. Olafa rodziłam w 43 tygodniu, w wielkich bólach, bez znieczulenia, bo mam lordozę i coś nie tak z kręgosłupem, przyspieszyć się nie da, bo "nie idę" na oksytocynę, dramat!! Wiem, że jeszcze trochę czasu mam, ale zaczynam panikować!!


w4sqyx8dhthdtb0n.png
 
Mój uparciuch chyba już chce wyjść. Ból brzucha jak na @ nie przeszedł od rana, do tego skurcze. Powiedzialam mojemu gin to się uśmiechnął i powiedział: Widzimy się jutro na KTG :tak: Być może coś się podzieje..

Mama Olafka i Damiana
kiepska sytuacja, że na wywołanie cię nie dadzą w razie czego, ale miejmy nadzieje, że urodzisz w terminie :tak:
 
CzekamyNaIgorka trzymam kciuki zeby sie rozkrecilo.
Kasia.Artwik ja miałam cc 8 maja i brzucha prawie nie mam, jedynie na dole cos tam zostało. No i nad jedrnoscia trzeba bedzie popracować troche, ale ja w ciazy przytyłam 3 kg a na dzien dzisiejszy spadło mi 9 kg. W ciazy wymiotowalam przez 9 miesięcy a teraz nie mam apetytu chyba przez anemię i mała ze mnie ciągnie ile wlezie hehe
 
reklama
Do góry