reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

matyyyna ja bym na Twoim miejscu poczekała do jutra... może w nocy się rozkręci na dobre... będziesz miała większy komfort w domu, prysznic, wanna... jak skurcze będa bardziej regularne to do szpitala wtedy... chyba że masz już dosyć... może jak teraz pojedziesz to podłączą Cię pod oxy.... ja bym chyba poczekała

czekamy- a robili Ci masaż szyjki podczas tego badania?? mi pamietam że gin robił wtedy .. ale nie wiem czy to miało jakiś wpływ :confused:
 
reklama
Raczej poczekam. O 5 mąż wstaje do pracy więc do tej pory albo coś ruszy albo spróbuję spać. Jak nie da rady spać i się w końcu ureguluje to rano pojedziemy. Teraz po ciepłym prysznicu miałam tylko jeden krótki i mało bolesny skurcz.
 
anita gratulacje :-)

Martyyyna ja bym czekała na regularne skurcze. Z
natalką przez dwa dni w domu tak miałam, pojechałam jak przez całą noc były co 10min i zaczęły się sączyć wody
czekamy u mnie nawet w trakcie porodu główka była wysoko :dry: no więc czekamy..... czekamy :-D:-D:-D

Ja dziś jeszcze pojechałam do mamy 20km sama z małą, wytrzęsło mnie na dołach i nic, może przepowiadające trochę częściej. Jak jutro nie spanikuję to pójdę na badanie i zobaczymy
 
Anitajas Gratulacje!!!!

Majoweczki zaczeli sie sypac :) :) wszystkim co zostaly jak najmniej bolesne porode!!!!

P.S.: i oby nikogo niedopadlo tyle po karmu co u mnie :( jutro do lekarza, dis znowu goraczka, dreszczy i caly bukiet wszystkiego :( jeszcze z jednej piersi zaczela zolta wydzielina wychodzic zobaczylam na wkladce, podejrzewam ze to ropa ale nie jestem lekarzem. Mam nadzieje ze moja pani doktor zaradzi ....


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
nooo anitka... gratulejszyn :-D

czekamy... no to jak szukał główki to prawie jak masaż...:)

dziewczeta rozpakowane... odczyniamy czary coby czekamynaigorka wyplumkała nam bobaska dzisiaj w nocy!!!!!! jesteście ze mną??? :-D to do dzieła.... jakby to ujęła moja Zuza: eme eme dzidzia jest z nami!!! (to eme eme to z bajki... :) )
 
Rurka a to moze i masaz, ale bolalo okropnie :-) chcialabym sie juz w nocy rozpakowac, cos krzyz pobolewa ale na tym sie konczy :-(

Anitajas mialas porod wywolany czy cie nagle wzielo ? Bo pamietam ze rano skurczy nie mialas :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry