reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
Dziewczyny ja już tracę cierpliwość. Tyle godzin bolało i znowu o 9 wszystko przeszło! No ile dni to będzie jeszcze trwało... Niech mi gin da jutro skierowanie na szpital bo zwariuję :/
 
dziewczyny cierpliwości ;-) nie chcę wam psuć zabawy :-D ale prędzej czy później i tak się rozpakujecie ;-)
no dalej mamuśki! dzisiaj nasze święto ;-)

IZA pisałam, że śluz z krwią świadczyć może o skracaniu się szyjki i rozpoczęciu rozwarcia ;-) brunatny nie wiem co może świadczyć ;-) przy oby porodach miałam od razu krwistą wydzielinę ;-)

zdjęcie z piątkowych odwiedzin :tak:
WP_20140523_008.jpg

na więcej brak czasu :laugh2:
właśnie śniadanie zjadłam :tak: o 6 rano zjadłam tosta, by z Mrówkiem spędzić troszkę więcej czasu :-D przyjemnie tak z chłopcami zjeść coś o poranku ;-)
 

Załączniki

  • WP_20140523_008.jpg
    WP_20140523_008.jpg
    14,9 KB · Wyświetleń: 95
CzekamyNaIgorka widzisz nawet skurcze nic nie dają :wściekła/y: Tak nie chciałam tej indukcji a teraz chyba nie będę mogła się jej doczekać bo nie wiem kiedy to samo się zdecyduje ruszyć :dry:

O Aśku ja właśnie mam od rana taki śluz. Może te skurcze tam jednak coś pomału działają...
 
Ostatnia edycja:
Aśku prześliczne dzieciaczki :)
Martyyyna Ja się dzisiaj dowiem czy będą wywoływać czy nie, zauważyłam, że szyjkę mam miękką i powoli się rozwiera, może coś się ruszy. Jakim sposobem chcą Ci zrobić indukcje ?

JESTEM ZŁA ! WYSKOCZYŁY MI DZISIAJ ROZSTĘPY :-(
 
Ostatnia edycja:
Martyyyna Ja się dzisiaj dowiem czy będą wywoływać czy nie, zauważyłam, że szyjkę mam miękką i powoli się rozwiera, może coś się ruszy. Jakim sposobem chcą Ci zrobić indukcje ?

JESTEM ZŁA ! WYSKOCZYŁY MI DZISIAJ ROZSTĘPY :-(

Nie wiem. Nikt jeszcze nic nie mówił o wywoływaniu. Ja po prostu się tego bałam ale możliwe, że tak właśnie się skończy. Jutro będę pytać lekarza co dalej ze mną. Jak da bilecik do szpitala to nie będę się opierać.

Mi rozstępy wyszły jakiś tydzień temu i niestety jest ich coraz więcej :wściekła/y: Myślałam już, że mnie ominą ale z każdym dniem po terminie było je bardziej widać :dry:
 
Martyyyna ja też nie będę się opierać przed leżeniem w szpitalu. Tylko mój gin stwierdził, ze po co leżeć i czekać jak w domu samo może się zacząć dziać.
Myślalam, że mnie też rozstępy ominą a jednak się pojawiły i to dopiero przed porodem :-(
 
reklama
Do góry