reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
O ja nie mogę, co za ból! Na leżąco jest ledwo do wytrzymania. To nie zapowiada łatwego rozwiązania bo u nas aktywny poród to jakieś widzimisię rodzącej :/
 
martyna to chyba przyszedl czas na Ciebie :) Oby sie nie wyciszyło! Powodzenia!

A ja od rana mam byc na czczo i mam czekac na decyzje co dalej. A tymczasem zero skurczy, nic a nic wszystko sie wyciszylo.
 
Boli jak cholera ale bardzo bym chciała żeby to było już. Najlepszy prezent dla mnie i mojej mamy. Skurcze na stojąco są znośne ale częstsze. Na siedząco i leżąco boli bardzo ale rzadziej. Jak będę chodzić to chyba szybciej pójdzie nie?
 
martyyyna staraj się chodzić a na skurczu przykucać jeśli dasz radę... prysznic ciepły trochę pomoże
 
Ooo widzę, że coś się zaczyna dziać :-) dziewczynki powodzenia, trzymam za Was kciuki :-)
Martyyyna skoro dajesz rade z forum to chyba nie jest jeszcze tak źle ;-) dasz radę, nie masz wyjscia:-)
Mamy jeszcze nie rozpakowanym: macie jeszcze tydzień :-)
 
reklama
Do góry