reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
Wam odchodzą czopy, pojawiają się jakieś przepowiadające skurcze a u mnie......
CISZA :eek::eek:
Nic totalnie, tylko ucisk na dole brzucha bo mały tal się wypina. Czop ani woda nie odeszły przy pierwszym porodzie i teraz też nic.
Za to zaliczyłam imprezkę i mogę już rodzić. Jutro sprzątanie po wizycie u gina :-)

Trzymam za Was kciuki.
Mam nadzieję, że ajk jutro włączę BB to się dowiem o nowych szczęśliwych mamusiach :tak::tak::-)

powodzonka i miłej nocki
 
Zglosilam moje odczucia poloznej. Polozna powiedziala, ze to chyba skurcze i wezwala lekarza. Lekarz stwierdził, ze nie rodze, ale ma przyjść jeszcze raz sprawdzic. Dziecko jest wysoko, rowarcie bez zmian, ale zastanawia sie czy mnie nie przeniesc na inny oddział pietro wyzej. Tylko, ze ja nie chce, bo jestem umowiona z tym moim lekarzem na indukcje na jutro i nie wiem co robic.
 
Ja sie dalej mecze z bolem. Czekam na lekarza, bo jest na CC. Rozmawialam z polozna i wg niej zaczal sie porod, ale jako, ze mi wody nie odeszly i dziecko jest wysoko i rozwarcie male to nie wiadomo co ze mna zrobia. Mowia, ze porod moze trwac nawet kilka dni przy moim stanie teraz.
 
reklama
Do góry