reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

MARTYYYNA no no no :-) różowy śluz może sugerować start rozwarcia ;-)

PAMPUSZKU super!!!! Gratuluje klocka! Brawo :-)
Nie masz szans na jedynkę? Ja po porodzie wzięłam jedynkę i było super :-)

RURKA torpeda to Julian ;-)


pierwsza noc za nami :-) nawet nawet ;-) co prawda było troszke stękania, ale to z nadmiaru nowych bodźców ;-)
Padam, ale w ten przyjemny sposób ;-)

})i({ korzystam z Tapatalk })i({
 
reklama
Ja tez po ktg i moje skurcze na poziomie 2-9 czasami 20, czyli generalnie lipa. Linia na wydruki prawie prosta. Eshhh...a laska ktora ze mnw lezy ma skurcze ale ona jeszcze nie moze rodzic bo dopiero 31tc. To jest niesprawiedliwe ten co chce miec skurcze ich nie ma a ten co nie chce ich miec to je ma.

Teraz krwzylam wokół budynku i spacerowalam. Za dlugo nie naspacerowalam sie bo podbrzusze zaczelo mocno bolec i mlody sie uaktywnil. Wiec chwilke posiedzialam w sloncu, teraz zjadlam 2 sniadanie no i chyba juz poczekam na kolejne ktg a po badaniu znowu pojde poczlapac
 
Anitka przynajmniej mozesz chodzic dookola budynku a mnie nie pozwalaja wyjsc z oddzialu. U mnie skurczy jak nie bylo tak nie ma, ale za to boli mnie wszystko, bo tak dziecko naciska i na pecherz i na uklad wydalniczy stad moje skurcze jelit jak mi sie wydawalo. Ja mam dziewczyne, ktora jest w 32tc i musi lezec, bo juz jej grozi porod od marca. Biedna od marca tak lezy a termin ma na luty. Szyjke ma otwarta, skrucona, rozwarcie i jeszcze wiadac podobno pecherz plodowy. Nie moze nawet usiasc, wiec masakra. Straszna niesprawiedliwości. Znajac zycie to porod bedzie dla mnie okropny, bo beda mnie meczyc roznymi środkami. Jak nie chcialam znieczulenia tak teraz od kopa chce.

Martyyyyna a Ty jak sie czujesz? Jak skurcze?

Mama.O. przywoluj te nasze dzieciaki ;-). Nie obijaj sie ;-).
 
:) uuu jaka tu cisza... iza-marta, anitajas, martyyyna... jak tam u was??? coś ruszyło? mam nadzieję ze tak skoro tak cicho tu ;-)
 
Hej, hej. Melduje sie po krótkiej przerwie ale dzisiaj wreszcie wróciliśmy do domu. Tosia zdrowa jak ryba, ładnie je i przybiera, na razie bez kolek i innych brzuchowych problemów. Dopadła ja żółtaczka ale bilirubina była bardzo niska wiec nas puścili do domu. O 16 jadła i od tamtej pory grzecznie śpi w łóżeczku ;) Ja sie trochę ogarnelam ale martwi mnie to, ze najchętniej wisialabym nad lozeczkiem... Nie moge sobie miejsca znaleźć... Ci chwile wchodzę do pokoju do małej, patrzę czy sie nie odkryła albo czy nie popłakuje. Zwariowałam czy zachowuje sie całkowicie normalnie? ;(
 
reklama
U mnie bez zmian. Ciekawe co pokaze ktg o 20:00. Caly dzień spacerowałam i jak narazie po tych spacerach to krzyz mnie boli i podbrzusze. Ten moj brzuch jest mega ciężki.
Jeszcze nie mysle o jutrzejszej indukcji...a chyba juz powinnam zaczac sie bac esh....
 
Do góry