reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Dziewczyny ile sie tu dzieje !!!! Nie nadazam czytac :D Nie mam tez zabardzo kiedy bo mała ma kolki...ale to juz inna sprawa :p

Trzymam kciuki za Was Wszystkie bo maj nam sie konczy... :D

Mimi, ja tylko o tej kapuscie slyszalam i cieple oklady z recznika, polewanie prysznicem, masaz...

Iza, u Ciebie widze krzyzowo sie rozkreca po prostu. Bo to juz od dawna ten krzyz Cie bolal. Moze tez ucisk i bol gotowy. A jak okres mialas to bolal Cie krzyz?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dotarlam na Oddzial :)
Podobno moge rodzic w każdym momencie. Rozwarcie na 2 palce no to albo sie rozkula albo nie. Zobaczymy :)
 
iza - 5 h chodzenia i ostry seks. Kuźwa skąd Ty bierzesz te energie :D. Ostry seks w ogóle dla mnie brzmi teraz śmiesznie :D. Mój seks to nie jest ostry tylko śmieszny :D

Nanncy - ja bym powiedziała ile się nie dzieje :D

martyna - dokladnie to samo pomyslalam chwile temu na spacerze. Kazdy niby wie ze porod boli ale ze dni przed nim tez to juz taka wiedza bardziej tajemna...

anitajas - no i super czekamy na relacje :D

rurka - no tak, każdy poród inny jak widać... dlatego tak dziki i nieprzewidywalny :D. Ciężka strata za Tobą, ale to oznacza jedno - może być tylko lepiej! :). Niedługo poczniesz dzieciątko a za 9 lub więcej miesięcy będziesz się też denerwować czemu nie urodziłaś!! :D

Ja mam już dość mocne skurcze od godzinki jakieś takie mocno bolesne... nastawilam w komorce odliczanie czasu i zobacze jak czesto sa...
 
Pampuszek to lada moment i urodzisz.
U mnie skurcze byly i se poszly...na badaniu ginekologicznym wyszlo ze jeszcze, jeszcze ...a tak dobrze się zapowiadało
 
pampuszek mam nadzieję że za rok moim zmartwieniem będą kolki i nieprzespane nocki ;) a u Ciebie chyba faktycznie się rozkręca :) dawaj znać jak dasz radę nooo i kciuki za poród w stylu Aśku :-) jak błyskawica :)
 
Iza, a w którym szpitalu leżysz? U mnie też się wszystko uspokoiło. Najgorsze jest to oczekiwanie, OLafa urodziłam trzy tygodnie po terminie i obawiam się, że ta ciąża też będzie długo trwała. To nie jest fajne!!


w4sqyx8dhthdtb0n.png
 
Jestem w Koperniku. Mialam przed chwila ktg i raz na sto kat mam jakies drobne skurcze. Rano bylo lepiej a od popoludnia wszystko sie wstrzymalo. Mowia, ze jeszcze nie rodze :-(
Towarzystwo na sali takie se i ogolnie nudy. Chcialabym juz urodzic, ale strasznie sie boje i zaczynam sie zastanawiac czy nie mam jakiejs blokady psychicznej, bo ogarnela mnie straszna panika!

Trzymajcie sie Dziewczyny i dawajcie znac co i jak :-). Oby wszystkim nam udaly sie przyjemne i szybkie porody...choc watpie, zeby ktoras z nas pobila Aśku :p
 
Ojj dziewczynki czytałam z nadzieja ze cos sie u Was rozwinie a tu cisza,,,:(
Dobrze ja rozumiem te nudy z patologii ojj rozumiem.
Trzymam za Was kciuki i liczę ze jak rano tu wejdę to juz bedziecie po wszystkim :)
 
Neko przeczytałam właśnie Twoje posty nt. porodu w Siemieradzkim. Też ciążę prowadziła Ci Jaworska, ale co się stało, że tak się wszystko popieprzyło?? I czemu nie chcieli wydać Ci dokumentacji??

w4sqyx8dhthdtb0n.png
 
reklama
Do góry