reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Witajcie :happy2:
widzę, że już coraz więcej majówek rozpakowanych :-) trzymam za was nadal kciuki :) ja mam teraz trochę trudny okres... właśnie na 19 maja miałam termin.... więc same rozumiecie...

a dodatkowo wczoraj zamiast zobaczyć II kreski na teście ... @ zobaczyłam... no więc tak to narazie u mnie :confused2:
 
reklama
Rany jak ja zazdroszczę tym z Was, które sie już rozpakowały ;D życzę wszystkim mamusiom i dzieciom duuuuzo zdrowia ;)
 
Rurka strasznie mi przykro :(.

Anitka to moze urodzimy w tym samym czasie :).
Stresujesz sie?

Zaszalalam z wlosami i obcielam. Mam takie za brode a krotsze niz do ramion :). Jestem wyfryzowana na porod ;).
 
Lagowska Photography
To jest link do strony, na której są informacje o sesji fotograficznej dla maluchów.
Ja też zaszalałam i ogoliłam sobie głowę. Mam fryzurę "na szoguna". A co tam!! Można zaszaleć, zwłaszcza, że jak wrócę do pracy, to znowu będę grzeczną Małgosią!!
 
Piszecie o tych truskawkach i mi się zachciało :-D Muszę sobie chyba jutro kupić, akurat teoretycznie na ostatni dzień :-) Jeszcze w tym roku nie jadłam a to będzie raczej ostatni dzwonek bo wątpię żeby mi się później udało zjeść. Oboje z mężem jesteśmy alergikami więc mała na bank będzie miała to po nas :wściekła/y: A jak na złość na naszej działeczce szykuje się zatrzęsienie truskawek. Tatuś będzie jadł a ja sobie popatrzę :dry: Ale ja już do małej gadam, że mogę sobie odpuścić truskawki, czekoladę, no nawet nabiał jak będzie trzeba. Byle nie kazała mi odstawić pomidorów bo to już nie wiem jak przeżyję...
 
reklama
Do góry