reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
Dziewczyny, mam pytanie nie dotyczace ciazy a bardzo potrzebuje pomocy. Czy ktoras z Was zna sie moze na prawie majatkowym/malzenskim? Chodzi o sprawy mieszkaniowe w malzenstwie.
Moja mama ma bardzo powazny problem i chcialabym sie cos poradzic a jest to zbyt trudny temat bym zrozumiala co pisza o tym w internecie.
Moze ktoras moglaby mi pomoc jakkolwiek?
Nie stac Nas teraz na prawnika a potrzebuje sie kogos poradzic :(
 
Ostatnia edycja:
Andzia 160281 wlasnie sprawdzilam, ale u nas niemaja takiego czegos w sklepach, moge zamuwic przez internet ale sie nieoplaca, za mala buteleczke 17$, to ja zostaje przy tych serwetkach ze spirytusem.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
mimi po spirytusie podobno szybciej odpada :D więc kup co mają na miejscu.

__________

Dziewczyny energii nadal pełno, idę jeszcze jedno pranie zawiesić. Mam nadzieję, że tego póżniej na kręgosłupie nie odczuję.
Dzisiaj zrobiłam czerwone kokardki do wózeczka i łóżeczka :-)
No i zaczyna odchodzić mi czop śluzowy.
 
Jaranti pożycz trochę energii :-D
Mimi Octanisept można stosować codziennie. Mój mąż to stosował na tatuaże, żeby się szybciej goiły :-D
Andzia jak maleństwo ? Wszystko w porządku ?
 
Jaranti ja tez poprosze o troche tej energii :)
Dis mam straszny upadek sil, a tyle zeczy musze zrobic ze szok....


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Mimi ja mialam energie rano, ale jak przyszłam do domu ze sklepu to juz mi sie wszystkiego odechciało :-D Energii brak :-( W końcu musze poprac i poprasować ciuszki dla maleństwa :tak:
 
reklama
Ja dzisiaj zrobilam pierwsze pranie ubranek.Juz mam zapelnione 2 suszarki.Teraz sie zastanawiam kto to bedzie prasowal ;)
 
Do góry