reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Dziewczyny wystraszylam sie! Wlasnie kochalam sie z mezem i plamie. Czy powinnam sie martwic albo jechac na IP? Co prawda troche zaszalelismy, ale pierwszy raz tak mam i jestem mega przerazona!
 
reklama
Iza, ja bym pojechala na IP aby sprawdzili co to.
Plamisz na brazowo? Czerwono?
Nie martw sie na zapas bo przyczyny moga byc rozne ale mysle ze lepiej sprawdzic.
Jak ja plamilam to na IP zajrzeli i sprawdzili wszystko. Okazalo sie ze podrazniony hemoroid poplamil bielizne.
 
Ostatnia edycja:
Na rozowo :) ale juz jest mniejsze to plamienie. Czytalam na necie, ze czasami tak moze byc po stosunku, bo szyjka jest ukrwiona. Na razie czekamy i jak dalej tak bedzie to jedziemy.
 
Mallaika na swedzaca skore polecam kąpiele z dodatkiem emolientu, nic a nic nie swedzi a po kąpieli na mokra skore zastosować oliwkę, ładnie sie wchłania na mokra skore i nie plami ubrań :)
Iza_marta poczekaj chwile na rozwój wypadkow i najwyżej pojedź w celu sprawdzenia
 
Dzień dobry
Jak samopoczucie?
Leniwa niedziela w planach?
U nas brzydko, słońce za chmurami. Chłodno trochę.
Macie jakieś ciekawostki? Ja z nudów chyba zmienię chłopcom pokoik.
 
Czesc :) u nas pizamowo i lozkowo :) Nawet pies ma lenia :p ja pije kawke latte wypasiona z pianka i czytam "W Paryzu dzieci nie grymasza" a maz gra na playstation tez z lozka ;).
Pogoda szara i zimno, nic sie nie chce :D. A mnie sprzatanie kuchni czeka, bo chcialam porzadki w szafkach zrobic i wyrzucic polowe rzeczy.


Ktora z mam planuje stosowac sie do "pauzy" opisanej przez P. Druckerman? Co sadzicie na temat takich metod?
 
Ostatnia edycja:
hej
u nas szaro,buro siedzimy w domku ;-) i chyba nigdzie sie nie wybieramy poki co ;-) Emilka znow ma wiekszy katarek i rano brzydko kaszla tak szczekajaco :dry: a teraz jest spoko wiec nie wiem co to znow sie przyplatalo :dry:
iza plamienie ustało?? gdzie bedziesz robic sobie wymaz na paciorkowca?
mamao. nosilo mnie z samego rana troche ale teraz poki co siedze na necie ;-)
 
Ewe1985 wlasnie nie wiem. Nie zastanawialam sie nad tym. Ogolnie to mam problem, bo sie wstydze tego badania hahaha. A Ty gdzie sie wybierasz? Plamienie ustalo na szczescie nie dlugo po tym jak napisalam na forum, ale wystraszylam sie okropnie. Moja kolezanka jak zaczela plamic to okazalo sie, ze juz rodzi i byl to jedyny objaw jaki miala na poczatku. Zapomnialam sie wczoraj pochwalic, ze dostalam od meza az trzy rozne bukiety kwiatow :). Teraz mam jeden wielki bukiet na stole i jest mi strasznie milo, ze maz wsluchal sie w moje potrzeby i to co mi sprawia przykrosc. Ciesze sie, ze walczy o nasz zwiazek :D. Obym nie zapeszyla :p. My chyba wybierzemy sie na jakis spacer, ale nam sie nie chce jak diabli! Dalej siedzimy w lozeczku.
Ewe mam nadzieje, ze propozycja wspolnych spacerkow nadal aktualna i uda nam sie zapoznac nasze dzieciaczki ;).
Zdrowka dla Emi :*
 
Ostatnia edycja:
BOLESŁAW PAWLIK PRACOWNIA MIKROBIOLOGICZNA
ALEJA DASZYŃSKIEGO 22
31-416 KRAKÓW
TEL. 12 411 12 83
Iza_marta i Ewe1985 moja propozycja jeżeli chodzi o badanie na paciorkowca. Ja rozmawiałam z moją lekarką i ona stwierdziła, że jak bardzo chcę to mogę sobie zrobić... Dziwna baba. Całą ciążę próbuję się do niej przekonać, ale nie jest to proste. Kobitka młodsza ode mnie, traktuje swoją pracę bądź jak, jakby robiła w supermarkecie!! Gdyby nie cudowna położna Asia z Siemieradzkego, to dawno już bym zmieniła wybór szpitala. A tak to jestem na nią skazana, na szczęście już niedługo!!
 
reklama
Do góry