reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Witam, witam :-)

Piękne słoneczko od rana ;-) więc trzeba to wykorzystać :-) kolejna porcja pranie wstawiona, będzie co suszyć ;-) ponoć ma być taki cały tydzień :-D :laugh2: bosko ;-)

Goście wczoraj troszkę mnie wymęczyli :dry: niespodziewanie wieczorem wpadł jeszcze szwagier z żoną ;-) więc musiałam wykazać aktywność dłużej niż zwykle ;-) jakoś dałam radę i w nagrodę zasnęłam z Mrówkiem na narożniku ;-) Ślubny przeniósł Mrówka, mnie nie … łajdak jeden ;-)

Plany na dziś odpoczynek przede wszystkim połączony z odpoczynkiem :laugh2: Mrówek pewnie cały dzień na dworze spędzi i tylko na posiłki wpadnie :tak: nie wiem co na obiad :dry: może kuraka z rożna ;-) tak chodzi za mną od bardzo dawna ;-)




Przyjemnego dnia dziewczynki !!!
Bukiety-ślubne-tulipany-21-990x1138.jpg
 
reklama
witam witam u nas straszna mgła:szok:

na śniadanie wcięłam ciasto z jabłkami bo nie było chleba ;-) a taka wymówka heh zaraz idę do sklepu i wpadne też na szmateks może coś upoluję:-D
ubranka dla małego mam wyprane i teraz po troszku prasuję bo na jeden raz nie ma szans a do tego dochodzi pranie na bieżąco więc powolutku i od razu układam rozmiarami żeby to ogarnąć:tak:

dziś na obiad domowa pizza a co sama się rozpieszczę w ten nasz dzień :-D
 
Mi_lva dzis na obiad bede robic wersje pizzy dla kobiet z cukrzyca ciazowa :) oby wyszla, bo mam smaka ;) jak bedzie fajna to zrobie zdjecie ;)

Ja tez chodze na szmateks i kupilismy z mezem tak piekne ubranka, ze wczoraj jak je chowalam z suszarki to nie moglismy wyjsc z podziwu. Kupilam tez kilka ciuszkow od Domisi, ktora oglaszala sie u nas na forum i tez sa super, bo zdjecia nie oddawaly ich uroku szczerze mowiac ;).

Z mezem sie dogadalismy i wszystko jest ok. Przeplakalam przez niego pol nocy :(
 
Aśku całe słonko chyba poszło do ZG bo u mnie zniknęło :-(
Ja też najmniejsze ubranka mam już poprane ale jeszcze nie prasowałam bo komoda kupiona miesiąc temu w brw jeszcze się nie "wyśmierdła" :/ I nie mam gdzie poukładać żeby się nie wygniotły.
Ja dzisiaj na obiad mam szaszłyki, mąż będzie robił z racji naszego święta. A co! :-)
 
Witam :tak:U nas słoneczko świeci od niedawna, a rano mgła była ;-) Czuję się dzisiaj jakby mnie pociąg przejechał, zaś mnie chyba grypa łapie, bo wczoraj już mnie katar męczył, dzisiaj gardło bolało do tego łamie mnie w kościach. Mąż w pracy, a mi się nic nie chce. Dzisiaj na obiad spaghetti, dopiero teraz zauważyłam, że mąż kupił sos meksykański z czerwoną fasolą, którego nie lubię :baffled:
Do maleństwa nie mam nie poprane, nie poprasowane. Zacznę jak skończymy remont, bo jak narazie nie mam gdzie tego poukładać. A ciuszków mam mało, będę dokupować pod koniec kwietnia ;-)
A powiedzcie mi jakiego proszku używacie do prania ciuszków ?
 
MARTYYYNA ledwo napisałam, ubałam się, to słońce zaszło :wściekła/y: ale jak wróciłam to wyszło ;-) i świeci cudnie :-D

dzisiaj w lumpie widziałam wózek mutsy 4rider (sama gondola) za 600 zł :tak: ciekawe czy ściągneli, czy ktoś z obsługi wystawił na sprzedaż ;-)
dla Juliana nic nie było :dry:

Mrówek zrobił mi jeszcze laurkę :-) jak mi wręczył, ślubny się zorierntował ;-) ale dostałam kilka smsów od znajomych facetów :-D nawet z siatki mnie pamiętali! przyjemnie :zawstydzona/y:


proszku jeszcze nie mam ;-) myślałam o Białym Jeleniu, ale kumpela pracuje w Jelpie i mogłaby jakoś taniej mi dostarczać ;-)
tyle, że ten Jelp mi nie leżał, Lovella też tak średnio prała :dry: główkuję dalej ;-)
 
No Kochane Babeczki ,ja dzisiaj poszalałam.Przy święcie zrobiłam zakupy dla Maleństwa,koszt 650 zł.........................w skład zakupów wchodzą :kocyk,laktator z butelką ,materacyk do łóżeczka,kołderka ,ochraniacz i podusia,10 pieluch tetrowych,prześcieradło frotte do łóżeczka,nożyczki do paznokci,szczoteczka,smoczek,rękawiczki ,czapeczka ,komplecik bawełniany na 62,koszulka do rodzenia dla mnie (bez słoników czy bocianków),wkładki laktacyjne.Nie kupiłam:podkład gumowy do łóżeczka(proponowali mi ceratkę,odmówiłam),ręcznik kąpielowy,rożek,nie kupiłam tez kosmetyków,bo nie mogę się zdecydować.....ceny porażające!!!!!!!Wózek kupiliśmy używany,łóżeczko mamy swoje.
 
reklama
Ja mam kilka darmowych probek z Jelp, ale jeszcze nie korzystalam z niego. Mam nadzieje, ze nie bedzie z nim az tak zle, bo chcialabym zuzyc wszystkie saszetki jakie dostalam.

Funia11 gratuluje zakupowych szalenstw :)
 
Do góry