reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Witam, witam. :);-)

U mnie zmiany wyprawkowe.. :-) Szwagierka już nie obrażona, ;-) i dostałam pierwszą część rzeczy dla Mai.:-p Łóżeczko, fotelik do auta, matę edukacyjną, wanienkę i jakieś zabawki. :-):-D Wózek zamówiony,:-) czekam na ciuszki i za miesiąc zaczynam prać. :-) Kosmetykę będę dokupować stopniowo, więc do połowy kwietnia powinnam mieć już wszystko. ;-)

Dzisiaj tańcę, chociaż czarną mam wizję, bo już sie takim toczkiem stałam. :tak::-p Poza tym, ze się toczę to fizycznie czuje się bardzo dobrze, nawet udało mi się dzisiaj ze dwa metry podbiec, haha. :-D:-D

Aśku - to zdrowiej..;-) Jak kołyska będzie na miejscu, wstaw
fotkę. :-)


izamarta - Ja stosuje Babydream z Rosmanna, oliwke i emulsje. ;-)
Rano się smaruje oliwką, a wieczorem emulsją. :):-) Brzuszek
gładziutki, ale na dupce i z tyłu ud mi delikatne wyszły.:-:)baffled:


Mama.O - ile ja bym dała, żeby mieć miejsce na łóżeczko i kołyskę :sorry2:
niestety muszę pocieszyć się tylko łóżeczkiem.:-(


funia - to Gratki zakupu autka :-) i oby to nie żadna poważna
bakteria..;-)
 
reklama
CzekamyNaIgorka ja mam cukrzyce ciazowa i u mnie nigdy nie pojawil sie cukier w moczu. Nie mialam tez zadnych objawow i jak na razie jem wszystko oprocz slodyczy i fast food ;). Ale wiem, ze kazdy organizm jest inny i kazda kobieta jest inna :), wiec jeszcze moga mi te cukry zaczac szalec.
 
Burak jeszcze nic ;-) generalnie pracodawca jako pracodawca... Wydymano mnie i jeszcze kilkanaście osób z mojego centrum :dry: tak się wkurzylam ... O 14 wyszłam wściekła :dry: poczułam się zajebiscie doceniona :-(


})i({ korzystam z telefonu, przepraszam za literówki })i({
 
Natuszka21 na dupce to niestety mam stare, bo mialam problemy ze zdrowiem i dosc gwaltownie przytylam. Chcialam brzusio miec ladny, bo po ciazy planuje jeszcze paradowac w bikini na plazy ;). Pewnie najwczesniej za rok, bo teraz kg przybywaja w ekspresowym tempie. Choc u mnie przez ta cukrzyce jest spadek o ok 3 kg.
 
Dziękuję bardzo za odpowiedzi :tak:
Ptysia lekarz mówił że do końca tego tygodnia mam czas z glukozą bo maluszek jest młodszy także jeszcze 28 tygodnia nie ma :tak:

Zastanawia mnie też to, że na wizycie lekarz w karcie pisze wiek maleństwa, tzn tydzień. Przykład. Byłam w 26 tygodniu na wizycie w kacie mam zapisane ; 23 tydzien.
 
Ostatnia edycja:
witam wtorkowo:-)
dziś M już nareszcie powinien dowiedzieć się co z tym przejściem na zmiany tak nas długo trzymają z niepewności:baffled:

pojechaliśmy wczoraj po łóżeczko:-D :-Dest śliczne w stanie idealnym tylko jest jeden problem czuć go takim starym stęchłym domem wiecie o jaki zapach chodzi mam nadzieję że jak go dokładnie umyję to za pare dni wywietrzeje:sorry2:
 
hej :tak:
u nas szaro, buro :dry: brakuje już mi słoneczka :-D tak ma być do końca tygodnia, niestety ...

w związku z wqrwem na pracodawcę, rozpisałam sobie piątki do końca marca jako wolne. Jedynie we dwa piątki (z moimi dyżurami weekendowymi) przyjadę na 4 godzinki ;-) nie chcę brać zwolnienia, bo chcę pociągnąć dyżury weekendowe ... zawsze to dodatkowe 700 zł będzie ;-)

pierwsza noc w nowej sypialni zaliczona :laugh2: no fajniasto wyszło :tak: jeszcze tylko dokończenie roboty (jak tapeta dojdzie) i będzie super, super :tak:
dzisiejsze popołudnie z obiadem na mieście, dokupieniem pierdół poremontowych, porządkami w pokoju Mrówka ... zaś będę wieczorem padnięta :dry:
 
reklama
Witam wtorkowo ;-) Jestem po glukozie, wyniki do odebrania z glukozy aż w piątek :-( Powiem szczerze, że nie było tak źle ;-) Pielęgniarka obliczyła mi który tydzień żeby wiedzieć i wyszło jej, że 26 :szok: Kafelki w łazience na ścianie prawie cale położone, najgorsze jest to, że mój tata i mąż się mijają, bo albo jeden w pracy albo drugi i to potem taka robota. Ale za to mamy przedpokój prawie skończony, lampę trzeba tylko kupić :tak:
 
Do góry