reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
a ja dzis na szybko spaghetti zrobiłam;-)a teraz leże i się lenie..i marzy mi się remont kuchni i zastanawiam się jak tu męzusia namówic,bo on nie nawidzi zmian i remontów ,a ja wręcz przeciwnie:-)
 
Cześć Dziewczyny:-) my już po badaniach. I Będzie DZIEWCZYNKA:-):-):-) mój mąż aż się wzruszył, jak usłyszał:tak: i ogólnie wszyscy się cieszą, bo mamy na razie samych chłopców w rodzinie, więc jest co świętować;-)

A tu: Aquarius hotel SPA nad morzem - hotel w Kołobrzegu
Daleko, bo 600 km, ale jak to u mnie, na farcie całe życie: otóż z aquariusem współpracuję od roku, w ramach różnego rodzaju barteru. No i dostałam voucher od nich na pobyt 4 dniowy, w ramach podziękowania za udaną współpracę :zawstydzona/y:
An_Ka,super, że tak się Wam udało. Jedźcie i koniecznie wypoczywajcie:tak:

Iwonaimaja jeśli co roku spędzacie święta u mamy to już jest tradycja i zapowiadać się nie trzeba. Ale może jak Twoja mama nic nie mówi, to Twoja siostra myśli, że mamie jest wszystko jedno:/ swoją drogą nie wyobrażam sobie pójść do kogokolwiek na wigilię i nie przywieźć żadnego jedzenia:/
Ja też sobie nie wyobrażam, jak można przyjść na wigilię z pustymi rękami. Ja nawet, jak ktoś by się zapierał, to kurtuazyjnie coś bym wzięła. Ale ostatnio koleżanka mi opowiadała, że u niej w rodzinie też tylko ona wszystko przygotowuje, a inni przyjeżdżają na gotowe. I ma już dość, więc powiedziała, że w tym roku spędzają wigilię tylko we trójkę.

Dziewczyny, jak macie jakieś fajne przepisy wigilijne, czy świąteczne, to wrzucajcie do wątku kulinarnego. Na pewno się przydadzą:tak: Ja ostatnio fajne ciasto robiłam, to też wrzucę Wam przepis.

beaciaa, witamy;-)

Jakoś nie mogę uwierzyć, że będziemy mieli córcię:-) ale baaardzo się cieszę. Miał być Mikołaj, to teraz musimy intensywnie pracować nad imieniem dla dziewczynki;-)
 
a u mnie dziś na obiad była pomidorowa z makaronem, a na drugie łazanki :)
Miałam robić krokiety z kapustką ale małż po nocy, to się nie chciałam tłuc mikserem :D
Później pojechaliśmy na zakupy, kupiliśmy łóżeczko dla dziecka, materacyk następnym razem bo nie wiem jaki...
Bardziej obeznanie mamusie.... jakie polecacie materacyki??? ja myślałam że najlepsze są z tego włókna kokosowego, a mi babka w sklepie polecała z jakiegoś gryczanego :confused: i zgłupiałam...
Zdecydowaliśmy się na to turystyczne, takie zielone z rybką więc będzie pasowało i dla dziewczynki i dla chłopca :-D
leży sobie złożone w pokrowcu i nikomu nie przeszkadza :)

A ja Wam powiem że ja nie lubię Świąt... :(
Kiedyś czekałam na pierwszą gwiazdkę, itp a teraz kompletnie....
Nie lubię świąt, składania życzeń, karpia, siedzenia u nielubianych teściów i sztucznej atmosfery...:(
 
Ostatnia edycja:
Już kupujecie sprzęty dziewczyny? JA nie ma na razie gdzie tego wszystkiego składować, więc poczekam bliżej terminu. Powiem szczerze, że ja nie mam jeszcze kompletnie nic. Z paczek reklamowych z warsztatów ze 3 pampersy się zbiorą:-p nie wiem dlaczego, ale mam wrażenie, że mam jeszcze duuużo czasu. Zresztą grudzień będzie pewnie obfity w inne wydatki, po nowym roku zacznę szaleć.
 
Apple-gratuluję córeczki;-))) Brownagula-też się zastanawiam nad takim turystycznym łóżeczkiem,nie wiem czy kupić moim synusiom takie ,czy zwykłe drewniane?może ktoś doradzi:eek: Apple- a mi się wydaję,że mam bardzo mało czasu i jak głupia siedze cały czas na allegro i oglądam wszystko co możliwe dla dzieciaczków;-) a ciuszków to już trochę nakupowałam,aloe ja wolę zacząć trochę wcześniej zbierać, bo potem jak będę miała wszystko na raz kupić dla dwójki to nie wyrobię z kasą..
 
Ostatnia edycja:
Applecrumble gratuluje coreczki! Juz mozesz zaczac kolekcjonowac ubranka i inne gadzety :) tez nie mam zadnych sprzetow, musze sie najpierw przeprowadzic, a zeby sie przeprowadzic to musimy znalezc odpowiedni domek, a teraz jakos zastoj, nikt na swieta sie nie chce przeprowadzac ani wynajmowac :(

Brownagula pomidorowa mmmm jadlabym codziennie od rana do wieczora litrami :) co do materacykow to ja nawet nie wiedzialam nic o jakis wloknach itd :| nie pomoge
 
Czesc beacia:)

Ja na obiad mialam purre do tego troche kwasnej smietany, jajo i brukselke. Taki szybki ale smaczny obiadek.Nalesnikow nadal nie zjadlam.

Zab tzn miejsce po zebie znowu pobolewa. Zawsze wieczorem bol sie nasila. Dzisiaj zrobilismy swiateczna adwentowa dekoracje. Lampki tez sie juz pala. Tutaj wszystko szybciej stroja. Z od mezusia dostalam kwiatki.
Obiaddk tez maz. Ja robie sniadania i kolacje,no i ciasta a jak maz jest w domu,to on gotuje obiady.
 
Applecrumble gratuluje coreczki! Juz mozesz zaczac kolekcjonowac ubranka i inne gadzety :) tez nie mam zadnych sprzetow, musze sie najpierw przeprowadzic, a zeby sie przeprowadzic to musimy znalezc odpowiedni domek, a teraz jakos zastoj, nikt na swieta sie nie chce przeprowadzac ani wynajmowac :(

Brownagula pomidorowa mmmm jadlabym codziennie od rana do wieczora litrami :) co do materacykow to ja nawet nie wiedzialam nic o jakis wloknach itd :| nie pomoge

Ja tez uwielbiam pomidorowa mniaaaaaaaaam. :)
 
reklama
Cześć :) co do ciążowych ciuszków, to już od jakiegoś czasu noszę spodnie ciążowe, a góry mi na razie pasują te, które mam :) ale muszę się zakręcić za jeszcze jedną parą... :) Applecrumble ja też jeszcze nie kupuje rzeczy dla Maleństwa, nastawiłam się, że w Nowym Roku zacznę coś szukać :)
 
Do góry