reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Witam wtorkowo ,ja już dopijam kawusię,a potem pranie ,sprzątanie,zakupy,obiad.W niedziele mój starszy syn ma 15 urodziny,niestety w pieczeniu nie jestem najlepsza,ale obie Babcie podzieliły się wypiekami.Niestety starszy choruje na cukrzycę typu 1 i trzeba wszystko dobrze policzyć.(rozchorował się w wakacje ,jak byliśmy nad morzem)Trafiliśmy do Gdańska w stanie ciężkim,ale lekarze dali radę(było strasznie ciężko)Teraz jest na penach,ale chcę go przerzucić na pompę.Niestety ciężko przekonać Młodego Człowieka.Miłego dnia.
 
reklama
witam wtorkowo;-)
Pysia piekne torty moja frend tez takie robi;-)
Lawendowy sen te rzeczy sa cudowne;-)
Struss ciesze sie ze wizyta udana a o te tsh pytalas??
Lena myslalam ze Ty starsza:p ah zazdroszcze wam tego wieku:-)
Funia straszne wspolczuje cukrzyca to zlo;/ dobrze ze dajecie rade !
Straciatelli jak nie bylo tak nie ;/
Nancyy zdroweczka...
Aesthete tez mialam nacinane zszywane i zawsze tzw suchodol porazka ;/
ja szykuje sie na wizyte powoli musze zabrac mojego szkraba, ale na szczescie kumpela ma razem ze mna bierze swoje dziecie i popilnujemy na zmiane;D
 
Kurde upatrzyłam sobie wózeczek z dodatkami na allegro i chy nie spoczne póki go nie kupię:-DJest nawet możliwość wysłania go na wyspę:tak:
Wózki dziecięce 4w1 Matti 13kg wys 0zł + GRATISY (3669948500) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ewwe "Walking Dead", uwielbiam go :D Mój hicior. Zdrówka :*


gwaizdeczka fajnie masz, że rodzinka na miejscu. Też tak miałam jak wszyscy razem w Norwegii mieszkaliśmy, ale teraz nie mamy tak dobrze :( Teściowa mieszka jakieś 100 km od nas, ale rozważa wcześniejsze przejście na emeryturę i przeprowadzkę bliżej nas by nam pomóc z maleństwem jak będe wracać do pracy :)


lawendowy_sen widzę, że mamy kolejną zdolną forumowiczkę :)


Pampuszek witaj i napisz nam coś więcej o sobie :) Ile masz lat? To Twoje pierwsze maleństwo?


uwielbiam "the walking dead" to jest takie super wciągające i trzymające w napięciu z moim M w kilka dni obejrzeliśmy 3 sezony teraz niestety trzeba czekać a to jest takie ciekawe po jednym odcinku mam niedosyt:eek: wkręciłam się też w grę o tron też rewelacja polecam:happy:

Ptysia, lawendowy_sen tworzycie prawdziwe cuda podziwiam i gratuluje zdolności:tak:
ja jem śniadanko wczoraj byłam u mamy i przywiozłam bigos i flaczki mmmm tak mi się chciało :laugh2:

2dni do wizyty

jaki ten wózek tani i fajny też właśnie szukam takiego i ceny od 2.500


witam nową majóweczkę:)
 
Ja już w pracy. Kolejną herbatkę popijam :)

szkola13 powodzenia na wizycie :)

funia współczuje tej cukrzycy u syna.

saga a czemy myślałaś, że starsza? :) Ja jak to się mówi "młoda dupa" jestem:-D

mi_lva widzę, że więcej fanek "Walking Dead" mamy na forum :) A Foxa nie macie? Tam teraz co poniedziałek leci nowy odcinek 4 sezonu.
 
nie mamy :( czekamy na świąteczne promocje bo w styczniu kończy się nam umowa i chcemy jakiś fajny pakiet bo teraz to kiepsko:baffled:
ale z neta oglądamy tylko jeden odc na tydz to dla nas za mało;-)
 
Witam,
Dziewczynki, dajmy spokoj juz Stracciatelli. Wazne, ze wiemy, ze u niej i z dzidzia wszystko ok. Jak bedzie gotowa i miala czas to sie odezwie. Przeciez Dziewczyna pracuje i ma rodzine, a kilka dni nieobecnosci w domu i w pracy na pewno ja wybilo z rytmu.

lena, gwiazdeczka Wasi rodzice wyjechali do UK i Norwegii razem z Wami? Fajnie. Ja ubolewam, ze nie mam mamy blisko. Bardzo by mi sie przydala. Zwlaszcza teraz. Jak bylam w pierwszej ciazy to bylo zdecydowanie latwiej, bo nie mialam kogos, kim musialam sie opiekowac. I nie ma teraz, ze nie mam sily, czy kiepsko sie czuje. Musze sie zwlec i juz.

Funia przykro mi z powodu tej cukrzycy. Byl jakis powod dlaczego sie rozchorowal?
Rozumiem Twojego syna. On wchodzi dopiero w zycie, znajomi, imprezy, wyjazdy. Taka choroba niestety zmienia styl zycia.
 
miłego wtorku po długim weekendzie majóweczki :)

Funia- mysle ze z czasem syn przywyknie..z tym da się zyc :) to najwazniejsze
 
Aesthete, mam nadzieję, że bez nacinania działa się obejdzie. Jedna próba już była w sobotę. Dentysta rozchwiał mi ząb, ale nie poradził sobie z wyrwaniem. Trwało to godzinę. Dlatego musi to wyrwać chirurg szczękowy. Znieczulenie dla kobiet w ciąży jest inne, czysta forma i podawać można, a nawet trzeba.A muszę ją wyrwać, żeby uniknąć zapalenia okostnej.
Jedną ósemkę miałam wyrywaną 2 lata temu i wspominam to bardzo dobrze. Dwie sekundy i po krzyku. A na drugi dzień byłam już w pracy.
No to masz trochę łatwiej, bo Ci wyszły ósemki a ja mam w dziąsłach schowane :/ no ja muszę czekać do końca ciąży na pewno :p

saga, koniecznie daj znać po wizycie :)


Dziewczyny, mam nadzieję że mi wybaczcie, ale chwilowo przejęłam naszą grupę majoweczek żeby dodać dziewczyny, które czekają na dodanie do grupy... Jak Straciatella wróci to jej przekażę grupę z powrotem :) nie macie nic przeciwko?
 
Lena nie wiem dlaczego tak mi sie ubzduralo;-);p;-)

Aesthete lepiej jak sa dwie bo zawsze jedna moze zastapic druga jak najbardziej jestem za...:-D
 
reklama
Witam dziewczynki:)

Lena ja tez myslalam że jesteś nieco starsza:) ale moze dlatego ze odnoszę wrazenie, że jesteś bardzo stonowana i odpowiedzialana i mądra, no taka jakie zazwyczaj nie bywają dwudziestokilkulatki ( nie urażając żadnej - porównuję do swojego przykładu ) :) przynajmniej mnie było daleko chociażby do spokoju a gdzie tam dopiero odpowiedzialnosci, rodziny? stałej pracy?:))

Funia, faktycznie taka cukrzyca u młodej osoby to zmiana stylu zycia niestety, i sprawa jest jakby jeszcze "świeża" - dorośnie synek do pewnych decyzji na pewno:) mocno Wam współczuję sytuacji...

Brownagula, rety ja to tez czekam zawsze na pierwszy snieg, bo dnia kiedy urodzilam synka 3 lata temu, wlasnie pierwszy raz spadł śnieg tamtej zimy, i jest dla mnie od tamtej pory mocno sentymentalny:) ciekawe co teraz bedzie? kasztany??:D a co do zalatwiania urzedowych spraw, to ja osobiscie naet nie to ze nie lubię. Po prostu nienawidzę:)

Aesthete ja tez jestem za oczywiście:) współćzuję problemów z ząbkami.

szkoła kciuki za wizytkę:))

Ja dziś wlazłam na wagę:) nadal zero na plusie i zero na minusie. mam nadzieje że mi ta waga się nie zaciela:)
 
Do góry