reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Lena Twoj m mowi po polsku? zazdroszcze:-)
Wlosi to chyba sa tacy romatycy jednak. Na pewno to zalezy tez od wychowania, ale moj m potrafi byc romantyczny.

Straciatella czy ja tez moge prosic o zaproszenie do grupy?


Saga - a z małżem hm... dzisiaj znowu zostaje u rodziców, wczoraj go nie było... Przez cały tydzień był z nami tylko 1 noc.
Masakra...

Co studiuje Twoj maz? Przykro mi.... Kobitka w ciazy powinna miec spokoj.

zosiasamosia sliczna bulwa.Czy to prawda ze buldozki z biala sierscia maja problemy ze sluchem ?
wichurka :crazy: wspolczuje kochana sytuacji z mezem :(
straciatella och to jeszcze tydzien i bedzie 2 trymestr :tak:
karol jak sie poznaliscie z mezem ??;-)
ewelinka mam nadzieje ze z fotka z fotoradaru szybko sie wyjasni trzymam kciuki :tak:
makao sama slodycz ;-)
lena super sen mialas ;-)

małż wrocil z Austrii dzis w nocy Emilka przeszczesliwa bo sie slodyczami obłowila :zawstydzona/y: nosz co za wietrzysko dzis za oknem :szok:
miłego dnia majóweczki


Ewe, my poznalismy sie w Perugii na Umbria Jazz:-) w Perugii sie pobralismy, tam urodzil sie Matteo, a teraz Mediolan.
 
reklama
Dziewczyny, a tak wracając do tematu ciąży...

Czy jest możliwe już teraz wyczucie ruchów dziecka? Delikatego smerania? Ja bym sobie dała głowe uciąć, że to właśnie czuje :cool:
możliwe ;-)
nawet ja czasem mam wrażenie, że czuję TE motylki ;-) ale u mnie zdecydowanie za wcześnie ;-) tylko czemu czuję je z lewej strony, tam gdzie fasolka siedzi?:eek: pewnie urojenie me :-p
 
Jak mnie mój wkurzy to mu mówię, że jak mu nie pasuje to niech jedzie do matki, ale jakoś nigdy nie skorzystał ;)

Hehe dokładnie tak samo mówie mojemu :D Też jeszcze nie skorzystał :-D:-D

Dziewczyny, a tak wracając do tematu ciąży...

Czy jest możliwe już teraz wyczucie ruchów dziecka? Delikatego smerania? Ja bym sobie dała głowe uciąć, że to właśnie czuje :cool:

Kochana czułam to samo! Ale tłumacze sobie ze to może w jelitach. Na razie ustało więc czekam na powtórzenie:-)

Lena Twoj m mowi po polsku? zazdroszcze:-)
Wlosi to chyba sa tacy romatycy jednak. Na pewno to zalezy tez od wychowania, ale moj m potrafi byc romantyczny.

.

Wiem coś ma temat Włochów. Mój ojczym i szwagier są Włochami. Również brat ale to pół Polak poł Włoch.
Może i są romantyczni.. na sobie tego nie doświadczyłam :-) Ale potrafią pokazać tez te złe cechy charakteru.. Ale to chyba wszędzie jest.
 
Ostatnia edycja:
:)
Ja uważam że mogą to być ruchy Straciatella. Tym bardziej, że masz dużą dzidzię już:) to zależy też od tego jak się mocno kobieta wsłu****e w swoj organizm:) Ja pierwsze ruchy poczulam w pierwszej ciąży bardzo wcześnie, a teraz mam nadzieję że jeszcze wczęsniej się uda:))

Jejku ja mam męża polaka, a czasem mam wrazenie że mniej trudności miałabym z dogadaniem się z chińczykiem. W sumie ciekawe jest pewnie mieć męża obcokrajowca:)

Ja ukoiłam okrutny ból żołądka i te cholerne mdłości kisielkiem. naprawdę zadziałał jak balsam. Powinnam lepsze samopoczucie wykorzystac na sprzatanie, bo mamy dzis gosci. Mam zamiar zrobic tez sałatkę - i na samą mysl o niej powracają mdłości:./ chyba sobie ją odpuszczę jednak:/
 
Dziewczyny, a tak wracając do tematu ciąży...

Czy jest możliwe już teraz wyczucie ruchów dziecka? Delikatego smerania? Ja bym sobie dała głowe uciąć, że to właśnie czuje :cool:


ja tez bym dala sobie glowe uciac ze dwa razy poczulam - choc to tak wczesnie
moze za bardzo sie w siebie wslu****e :)

no ale wiem jakie to uczucie i wydaje mi sie ze to byo to
 
zapomniałam wcześniej odpowiedzieć na pytanie...:zawstydzona/y:
:-D

Super, że udało się Wam to załatwić w klinice jednodniowej! Mnie przerażają wizje szpitali dla dzieci (sama jako dziecko leżałam 2 razy - rodzice nie mogli zostawać na noc), więc jak da się dziecko od razu zabrać do domu, żeby dochodziło do siebie w znanych sobie i spokojnych warunkach, to świetnie :tak:

Nie uwieżycie.. Wczoraj przszedł polecony do M. Zdjęcie z fotoradaru 500 zł mandatu i 10 punktów:szok: ale najbardziej dziwne to ze jechał samochodem który sprzedaliśmy prawie 2 lata temu :szok:Nowy włąściciel przez tyle czasu jeździ na papierach M i naszych starych rejestracjach a powinien zmienic rejestracje bo to całkiem inne województwo. Na szczescie mamy umowę sprzedaży. Do 7 dni mamy wysłać kopię tej umowy i mam nadzieje ze tak sie zakonczy ta cała "przygoda":no:

Dziwne, chyba przy zakupie jest od razu obowiązek przerejestrowania, nie??? W tym wspaniałym państwie wcale się nie zdziwię, jak każą Twojemu mężowi przyjąć karę :szok:

olapaloprojektanci w Warszawie biora miedzy 100 a 150 zl za metr. Planuje najdrobniejsze szczegoly nawet takie jak gniazdka czy kontakty. Gres, parkiet, oswietlenie, meble jezdzi i i wybiera z Toba:) przygotowuje projekty techniczne wszystkich szafek w kuchni, szaf zabudowanych tak, ze od razu sa dla stolarza. Wedlug mnie to jest uczciwa stawka bo bedzie to trwalo kilka miesiecy i ona sie naprawde napracuje.

Dzięki za informację! Wydaje mi się, że cena jest uczciwa, bo taki projektant naprawdę nieźle się narobi i to przez długi czas, ale przy urządzaniu domu 250m2 kasa do zapłacenia jest gigantyczna, a jeszcze trzeba mieć środki na zakup rzeczy, wymyślonych przez projektanta :szok:
 
Dziewczynki ja tak na szybko chciałam się spytać o taki syrop niby dla kobiet karmiących i w ciąży ale tam jest olej z wiesioła.
*spam* magnez i kwasy omega 230 ml - Apteka Internetowa Cefarm24
 
Dziwne, chyba przy zakupie jest od razu obowiązek przerejestrowania, nie??? W tym wspaniałym państwie wcale się nie zdziwię, jak każą Twojemu mężowi przyjąć karę :szok:

Oczywiście ze powinien przerejestrować samochód od razu. Ale jak się okazuje nie zrobił tego i cały czas jeździ na papierach M. Jesteśmy w szoku i mamy nadzieje ze ta sprawa się skończy dla nas pozytywnie. Tak mysle ze może tym jest spowodowane ze samochód sprzedał mu teść w imieniu M bo my byliśmy za granicą. Może myśli ze nas cały czas nie ma w Polsce i mu się upiecze. Po prostu bark słów:wściekła/y:
 
reklama
Dzięki za informację! Wydaje mi się, że cena jest uczciwa, bo taki projektant naprawdę nieźle się narobi i to przez długi czas, ale przy urządzaniu domu 250m2 kasa do zapłacenia jest gigantyczna, a jeszcze trzeba mieć środki na zakup rzeczy, wymyślonych przez projektanta :szok:

Ale bez przesady nie bierzemy całego domu, żeby nam urządzała. Cały parter: wiatrołap, garderoba, lazienka, kuchnia i salon i na piętrze nasza sypialnia, gabinet i dwie lazienki. Reszte zostawiamy sobie. Nie dałabym komuś urządzać pokoju dziecięcego:D Toż to sama przyjemność:)
 
Do góry