reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

No w końcu doczkełam się uropu :)
Aż jakiejś energi dostałam i posprzątałam w domu :D
No i nareszcie się wyśpie :)


lawendowy_sen, kotka, nadzieja, wichurka, aesthete piękne zwierzaki macie:tak:


madziulek super, że wizyta udana :)


Bąbelek witak w klubie złośnic :D


A ja kurde mam chomika:-D
dale.jpg
 

Załączniki

  • dale.jpg
    dale.jpg
    14,8 KB · Wyświetleń: 40
reklama
Ja bym sie bała takie maluszka samego zostawić nawet na 5 minut, ale to ja...

brandy dasz rade funkcjonować? ja mam taki lekkie ponad 100 na 60 cos ale nieraz mi słabo przy taim ciśnieniu...

Ja nie mam problemu bo psy wypuszczam na ogródek:)
Ja dzisiaj rybke robiłam :)

Gratulacje udanych wizyt :)

Witam nowe majóweczki :)

Lena no to teraz wypoczywaj :) chomik uroczy :)
 
Dziewczynki, mam do Was pytanie - czy Was też kłuje w podbrzuszu/pochwie kiedy macie pełny pęcherz? Jak mnie na mieście złapie ochota na siku, to zaraz mam takie ostre kłucia i tylko się rozglądam gdzie jest wc - po opróżnieniu pęcherza wszystko od razu mija.


mi sie skonczyl wczoraj Femibion 1 i juz nie bede kupowac kolejnego opakowania bo w przyszlym tygodniu powinnam juz zaczac Femibion 2

i chyba nic sie nie stanie jak do tej pory bede brala podwojny folik, nie?

Raczej nie, przecież wiele z nas w ogóle nie bierze żadnych witamin, bo gin nie widzą sensu :rofl2:

Witam wszystkie majóweczki:)

Witaj!

No w końcu doczkełam się uropu :)
A ja kurde mam chomika:-D

Gratuluję urlopu i chomika - przynajmniej przy chomiku nie namęczysz się z wyprowadzaniem :-D
 
olapalo mnie może nie kłuje, ale czuje nacisk.

Straciatella już pisałam na wątku izytowym jakbys spoglądła na zdjęcie mojego maluszka z 9 października co tam może się kryć tak z ciekawości :-)
 
dziewczyny, jak macie problem z nawracającymi infekcjami dróg moczowych to żeby nie rozpisywać się dwa razy, na temacie metod rozpoznawania płci napisałam jak może pomóc metoda z sodą, może się przyda...
 
olapalo mnie czasem kluje przy pełnym pęcherzu szczególnie jak szybko się poruszę albo wstane:baffled:

Mnie kłuje jak idę - więc może to jest u Ciebie odpowiednik 'szybko się poruszę albo wstanę'? Jak leżę w łóżku albo siedzę, to faktycznie nie kłuje nawet, jeśli czuję, że dość mocno mi się chce do wc :sorry:
 
reklama
Do góry