reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Dziewczynki!

Ja wyjeżdżam dzisiaj na ponad tydzień i nie będę miała czasu tak często tu bywać. Postaram się Was czytać w miarę możliwości na telefonie, czasami coś może i skrobnę, ale z czasem może być ciężko, także nie obiecuję.
Trzymajcie się ciepło, dbajcie o siebie i jeżeli któraś ma ochotę napisać do mnie, to śmiało na priv :-)

Buziaki dla wszystkich :-*
 
reklama
Witajcie.
U nas dzis migrenowo. Dopiero co zwlokłam się z łóżka, a już planuje do niego wrócić.
Paskudztwo za oknem też nastroju nie poprawia..

Może po południu przejdzie to wpadne poczytać.

Ewelinka wszystkiego naj na nowej drodze życia :D My mamy za tydzien rocznice :D

Stracitella ja biore wieczorem. Rano jest niebezpieczeństwo, że kwas foliowy popłynie w kanalizie.
Co to za link? Nic mi nie wyskoczyło.
 
u mnie ok 2kg na plusie ale dzisiaj znowu wszystko co zjem to oddaje wiec pewnie waga pojdzie w dol bo wczoraj jak się wazylam u tesciow bylam taka nabrzmiala

ja mam znowu problem z wypróżnianiem tzn potrafie isc raz na kilka dni a jak już ide to chodze tam caly dzień no i pomagam sobie owocem na pusty zoladek

Ewelina wszystkiego dobrego :-)

ja kwas foliowy jem jak mi się przypomni czasami zdarza się ze wogole zapomnę
 
U mnie też jeszcze 0kg na liczniku o dziwo! ale to chyba przez to, że jeszcze z mamą mieszkam i mnie ciągle pilnuje... no i teraz to już za dużo jeść nie mogę... owoce mi wchodzą, mączne rzeczy i niektóre warzywa...
 
Hej dziewczyny jejkus jak ciezko Was doczytac ;) wpadam tylko czasem ale nie moge nadrobic zaleglosci I uciekam bo osttanio mam urwanie glowy I domowe przedszkole ;) brata dzieci u mnie byly jakis czas plus moj syn plus moje zle samopoczucie rowna sie wykonczenie :no:
teraz juz mam spokoj I lepiej sie czuje wiec mam nadzieje ze bede mogla was czesciej odwiedzac :tak:
w poniedzialek bylismy na usg relacje w odpowiednim watku ;)

co witamin to narazie biore tylko folik witaminy dla kobiet w ciazy mam zaczac brac od 12 tyg, ktoras pisala ze bierze I witaminy dla kobiet w ciazy w folik, mysle ze za to za duzo.

Witam nowe mamusie majowe :D maj to piekny miesiac na rodzenie dzieci :D moj synek tez jest z maja ;-)
 
Witam Was "porannie" :-)

Ja śpię zazwyczaj bardzo długo - do około 10:00 rano, ale zasypiam około 1 w nocy i przebudzam się kilka razy. Choć ogólnie czuję się wyspana. Najgorzej, że rano nie mam w ogóle apetytu a po porannej luteinie podjęzykowej mdli jak cholera :no: Folik biorę jak mi się przypomni, tzn nie mam stałej pory, ale biorę codziennie. Mój ginekolog nie jest zwolennikiem suplementowania witaminami w ciąży :baffled:

Co do wagi to u mnie póki co 2 kg na minusie a brzuszek to bardziej tłuszcz niż ciążowy, bo ja do szczupłych nie należę :laugh2:

Ja ogólnie jestem wrakiem nerwowym przed jutrzejszą wizytą, czekam jak na jakiś wyrok, jakby od niej zależało całe moje życie... bo tak po części jest. Mam nadzieję, że z maleństwem wszystko jest dobrze i prenatalne pójdą z górki. Ulży mi jeśli tak będzie i chyba dopiero wtedy zacznę się ma maksa cieszyć. Póki co moje myśli odciąga urządzanie mieszkania, które kupiliśmy. W następny weekend prawdopodobnie przeprowadzka :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry