reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Olapalo mam to samo co Ty i Lena z żołądkiem... ostatnio mi trochę odpuścił, ale wczoraj znowu... już sama nie wiem czy ze mną wszystko w porządku bo ten ból jest na prawdę uciążliwy... :baffled:
 
reklama
struss ja tez mam w sierowaniu na badania glukozę..ale na czczo :) wiec tak samo i Ty pewnie masz... :)) ja mam taki pakiet wyników ze masakra!!! chyba z 5 fiolek będą musili krwi spuscic,... do tego mam tez na HIV :angry: az sama jestem zdziwniona bo przy 1 ciąży nie miałam... ale to inny lekarz mi prowadził:angry: tez miałyście??
 
Ja tez wlasnie mialam na hiv i sie zdzwiwilam i zestresowalam, no bo kurcze takie powazne badania - jeszcze osobiscie trzeba odbierac i podpisac krwia, ze sie odebralo. No ale jakos przezylam :) tez mialam duzo badan i trzy fiolki krwi mi do tego pobrali :( ale juz w sumie przyzwyczailam sie do tego pobierania krwi, a kiedys to nienawidzilam.
 
Hej Dziewczyny.., ja tez jestem po wizycie ale tylko sie zmartwilam - Gin powiedzial ,ze odkleja mi sie kosmowka- mam brac dalej luteine ale ,ze to byl Lekarz na NFZ i to z kiepskim sprzeciorem jestem umowiona na piatek do innego poleconego przez kumpele prywatnie - podobno ma dobry sprzet i wiedze rowniez- wiec licze ,ze moze ten sie pomylil - eh nie wiem.. i cos mi sie za mala dzidzia wydaje..,;/ bo 2.10.2013 - mial niby 17.6 mm a 8.10.- niby 18 ,, -ale mierzylo to dwoch rznych lekarzy na roznych sprzetach wiec moze ktorys zle zmierzyl?/ hmm nie wiem mam nadzieje ,ze w piatek uslysze cos dobrego - Trzymajcie kciuki- poki co wypoczywam !

ale najlepsze ,ze ten lekarz co powiedzial ,ze mam odklejajaca kosmowke i mowi - ma Pani duzo odpoczywac, nei dzwigac , oszczedzac sie etc.., po czym ja sie pytam o l4 czy bede mogla potem dostac jak by bylo cos gorzej - a On ,ze ciaza to nie choroba i ,ze tylko jak bede krwawic!!!!! rece mi opadly i wolalam juz stamtad wyjsc niz sie denerwowac... mam nadzieje ,ze ten gin w Pitek powie mi cos lepszego niz ten.....


Makao , Olapalo.= a ja nie polecam łozka pietrowego - z takowego wlasnie spadlam i bylo powaznie.. od tego momentu nigdy wiecej nie spalam na gorze- miala wowczas oklo 4 lat.
 
Cześc dziewczyny. Mam nadzieję, że chcoiaż częśc z Was mnie pamieta:-) Nie odzywałam sie bo nie miałam czasu. ostatnio moje zycie pędzi, miałam sporo stresów do tego dziecko chore, już drugi raz w ciagu dwóch tygodni. Mam nadzieję, że wkrótce znajdę czas żeby częściej z Wami pisać. Miłego dnia
 
ja tez w poprzedniej ciazy mialam badania na HIV i teraz tez - ja tam tego nie przezywam - badanie jak kazde inne :)


bylam dzisiaj w H&M - przymierzalam dresy ciazowe i legginsy - dresy dobre choc w brzuszku jeszcze luz - ale 80 zl za dresy nie dam

natomiast legginsy - dramat - wzielam rozm L - generalnie dobre ale tak dlugie ze sie okropnie marszczyly na calych nogach - w szoku bylam bo do niskich nie naleze i zawsze mam odwrotny problem - ze wszystko za krotkie - a rozm M bylby za ciasny - ja nie wiem w czym jak bede chodzic


no i chcialam kupic jakies jedno male ubranko - i chyba dopoki nie poznam plci to nic nie kupie - chcialam kupic uniwersalne - w bieli, zoltym..... a tu albo rozowe albo bezowe i blekitne, i w dodatku jesli np blekitne to maja np samochodzik na przodzie, albo samolot... no masakra....

wiec sie wstrzymam chyba poki co :)
 
To w 10 tyg juz ciezko z dotychczasowymi ubraniami? Kurcze ja jestem w 8 i sie zastanawiam, czy faktycznie za dwa tyg juz bede musiala sie przymierzac do jakichs ciazowych rzeczy? W sumie teraz na tym zwolnieniu caly czas w dresie siedze, wiec nie wiem jak tam przybywa :) moze jeszcze nie przybywa :)
 
Ja chciałam po prostu takie wyższe legginsy, które nie będą sie zsuwać, uciskać i nie będą wypływać moje boczki. Jednym słowem nic co wygląda chociaz troche jak biodrówki:)
 
reklama
Do góry