reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Witam sie :)
Mój syn wstał dziś o 6:30 i zrobił pobudkę :angry:

Jeśli chodzi o wymioty to ani w poprzedniej ciązy ani teraz nie wymiotowałam ani razu (jeszcze). Ostatnio mam mega energie, wczoraj o 22 jeszcze chodziłam i patrzyłam co by tu posprzątać. A wczesniej juz o 20 spałam bo miałam dośc. Niewiem co sie dzieje. Objawy moje trochę ustały.. Ale jestem spokojna, to napewno nic nie wróży!
Lena- współczuje żyganka no i tego przytkania <przytul> Super ze rodzice przylatują. Ja z moją mamą widzę sie ok. raz na rok jeśli to my do niej pojedziemy bo ona nigdy nie ma sie kiedy wybrać. A teraz przez ciąże narazie sie nie wybierzemy, później dzidzi małe ;/ niewiem jak wytrzymam ;/
mamunia- syn urodził sie w sierpniu a ślub braliśmy w październiku. Mały miał dokładnie 2 miesiące i tydzień :) W sobote ślub a w niedziele chrzciny.
aesthete- dobrze nie wieszłam na ten link Wole tego nie widzieć

Dzisiaj mam ochotę zrobić pierogi ruskie, zobaczymy co z tego będzie :D
 
reklama
Witajcie Ciężaróweczki :-)
Długo mnie nie było u Was,oj długo -powinnam lanie dostać za to :tak:
NIe wiem co się działo i jeszcze troszkę mam to dziwne samopoczucie,nic mi się nie chciało ,nawet nie miałam ochoty pisać co kolwiek,ani włączać kompa.Czytałam Was z komórki wieczorami w łóżku,mąż w delegacji na miesiąc -koło Warszawy ,może przez to złapałam doła.
Przepraszam i obiecuję ,że będę się udzielać ..wracam do życia :p Dobrze,że mam synka i wypełnia mi ta pustkę :)

Słuchajcie kobitki ,jestem na L4 od tygodnia,kierownictwo i koleżanki wręcz mnie błagały żebym poszła na L4 bo się bały o mnie.Rok temu poroniła dizewczyna u mnie w pracy i stad ta obawa.Ja mogłabym pracowac jeszcze,ale trzeba dmuchać na zimne.
Ja sie dobrze czuję ,nie wymiotuję ,czasem są lekkie mdłości przy mocnych zapachach ,ale przechodzą.
Straszny ten link,masakra brrr,brrrr powiesiłabym tych ludzi co jedzą takie rzeczy......szkoda słów....bo mi słabo..amiałam ochotę na makrelkę a teraz mi przeszło...

Gratuluję nowym przyszłym mamusiom ,witajcie :)
Przykro mi tym którym się nie udało,ale trzymam kciuki za ponowne owocne staranka.

Jutro idę na badania krew,mocz i tsh.a wyzytę mam 16 pażdziernika.mam nadzieję ,że wszystko ok.
Aaaaa,proszę o dopisanie ,że mam już synka Mateuszka ma 4 lata i 2 miechy......ależ on się cieszy z dzidziusia :) pyta kiedy pan doktor mi go wyjmnie bo on się już chce z nim bawić--- :-Dmówi że noszę w brzuszku jego dziecko,że braciszka:-)(nie chąc brnąć w to dalej,żeby potem nie był zawiedziony bo byłaby dziewczynka,tłumaczę jemu ,że jeszcze nie wiadomo co będzie,,a on na to: ale wiemy że jest dzidziuś chociaż tyle:p
mmentami to aż mnie bolą kąciki ust (bo chyba się nadrywają)ze śmiechu ,co on mówi :)
 
nie pamiętam która pytała o badania genetyczne
Badania prenatalne - gdzie się badać - Zachodniopomorski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia
Badania prenatalne - Zachodniopomorski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia
koszt badania to około 250zł w 12 tyg i tyle samo w 20.

Mnie w niedzielę brzuch bolał i pojechałam do szpitala na izbę ginekologiczno położnicza żeby mi usg zrobili czy wszystko w porządku. Myślę, najwyżej mnie wygonią, ale zrobili bez problemu. Wszystko w porządku, co mi poprawiło humor bo te bóle mnie niepokoiły
 
Ostatnia edycja:
Witam i ja

dzisiaj bylam u siebie w pracy bo jakies zakupy trzeba było zrobić i dyrektor się pytal jak się czuje powiedziałam ze musze lezec bardzo milo to przyjal powiedział ze lepiej dmuchac na zimne wie ze chciałam pracować no ale dziecko najważniejsze

kupiłam sobie brzuszki z lososia taka ochota mnie naszla ze musiałam az 6 kromek zjadłam :-D

na szczęście dzisiaj nie mam mdlosci :-) tylko brzuch pobolewa :no:

Lena wspolczuje wymiotow

u mnie na szczęście i w pierwszej ciąży i teraz nie ma wymiotow i oby tak zostalo
 
hej hej :-)
i środa już :-D prawie połowa dnia roboczego za mną :-D byle do 15 ;-)

samopoczucie poranne w miarę ok ;-) kawę wypiłam :-D z mlekiem, bo z mlekiem, ale wypiłam :tak: coś głowa zaczyna mnie pobolewać :baffled: katar nadal przeszkadza ;-) ale jakoś daję radę ;-)


i rozpoczęłam 9 tydzień :-D


LENA współczuję porannej historii :-( trzymaj się ciepło i w całości ;-)

Mam co prawda dylemat, bo jednak w szpitalu w którym będę rodzić nie pracuje moja lekarka :-( a wtedy jest się takim niczyim... może przejde się na jakieś dwie wizyty do innej ginki? sama nie wiem...
niczym? zależy od położnych i szpitala ;-) rodziłam jako obca i czułam się tam fantastycznie :tak:

Aśku widzę, że Twój synek też maniak elektroniki :D Mój też ma psp i jeszcze gra w ps3, które jest oczywiście zabawką tatusia :D
nooo :-D maniak mały ;-) ale gra z umiarem ;-) ps3 to jego i jego taty marzenie ;-) ale postawiłam ultimatum :-D nowy telewizor dla mamusi ;-)

Wczoraj podpisalismy umowe kupna domu, w piatek spotkanie z projektantka no i jak dobrze pojdzie to w grudniu odbior w stanie deweloperskim. Aaaa:) za duzo naraz:)
gratulacje!!!
 
cześć dziewczyny:-) u nas dzisiaj piękna pogoda a ja dziś jakś wypompowana:-( miałam okna myć i wogole mega porządki a tu brak entuzjamu i chęci:-(

symatyczna79- takie szkraby mają teksty, nawet czasami się zastanawiam gdzie je słyszą;-) mój znajomy ma syna lat 3 i ostatnio byliśmy u nich na grilu a ich synek w pewnym momencie wychodzi z szopki i ciagnie za sobą maczetę:szok: wszyscy w wielkim szoku a on : tatuś zobacz mam nożyk :-D wszyscy padli:-D
 
Iwonaimaja widzę, że jesteśmy na podobnym etapie. Powiedz proszę czy były jakieś przesłanki do tego,abyś szła na zwolnienie ( coś niepokojącego się działo/zalecenia lekarza ), czy po prostu tak jak mówisz chcesz przeczekać ten początkowy okres. Zastanawiam się, bo ja od poniedziałku wracam do pracy ( byłam 2 tyg na zwolnieniu ze względu na chorobę). Będziesz na zwolnieniu do końca ciąży? Jezeli juz cos wczesniej o tym pisalas, to przepraszam, ale jeszcze nie przebrnelam przez caly watek :-)
 
sympatyczna, skorupka- no tak dzieci mają wygadane :-D u nas wczoraj spaliła się żarówka w kuchni. Mateusz idzie zaświecić a my słyszymy "o ku*wa światła nie ma" do teraz jesteśmy w szoku :szok::szok:
 
Iwonaimaja widzę, że jesteśmy na podobnym etapie. Powiedz proszę czy były jakieś przesłanki do tego,abyś szła na zwolnienie ( coś niepokojącego się działo/zalecenia lekarza ), czy po prostu tak jak mówisz chcesz przeczekać ten początkowy okres. Zastanawiam się, bo ja od poniedziałku wracam do pracy ( byłam 2 tyg na zwolnieniu ze względu na chorobę). Będziesz na zwolnieniu do końca ciąży? Jezeli juz cos wczesniej o tym pisalas, to przepraszam, ale jeszcze nie przebrnelam przez caly watek :-)

chciałam pracować jak najdłużej bo w pracy nie pozwolili mi ciężko pracować wiec nie miałam zle ale w piątek bardzo rozbolał mnie brzuch pojechałam do lekarza i niestety musze lezec mam cos z macica wiec pracować nie mogę chciałabym jeszcze na jakiś czas wrocic do pracy ale nie wiem czy lekarz pozwoli
 
reklama
hej dziewcyzny!!! hihih dzieciaki to mają gadane :)))) mój syn tez się cieszy ze będzie miał brata albo siostrę :))

u mnie smaopoczucie ok.. tylko spac mi się chce ciagle!!! koncze pracę i bym spała i spała...

powiedzcie mi ..macie w ciąży alergie??? ja mam i to taką ze pojawia mi się wysypka na skórze.... nie można nic stosować :szok: ale mnie to tak swędzi ze drapie się i drapie i az brzydko to wygląda :(((( może macie jakies domowe sposoby???
 
Do góry