reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Witam Was moje drogie towarzyszki losu :-) wczoraj troszke plamiłam na brązowo, zmartwiłam się ale pomyślałam sobie że jak nie krwawie i bardzo mocno nie plamię to się uspokoiłam. mój K był w ciągły przygotowaniu, że jakby się co działo to jedziemy do szpitala od razu.

Teraz sobie troszkę odpocznę 1,5 tygodnia wolnego :-)
 
reklama
Hej dziewczynki :-)

Witam wszystkie nowe majoweczki, gratulacje i zapraszamy do rozmowy...

Piszecie pamiętnik ciazowy? Ja jeszcze w pierwszej ciąży kupiłam, ale sie nie przydał... Teraz z niego korzystam, ale pisze w zwykłym zeszycie w kratkę taki jakby pamiętnik dla mojego Malenstwa. Nie codziennie, ale tak co parę dni podsumowuje co sie u nas dzieje. Chciałabym kiedyś, może na 18nastke wraz z nagraniami i zdjeciami z pierwszych tyg których nie będziemy mieć w domowym archiwum tylko schowane jako niespodziankę.

Pisalyscie o ciagnieciach... U mnie juz minęły, ale jeszcze czasem jak za szybko sie na drugi bok przewracam tak ostro mnie pociągnie. Ponoć normalne. Suty dalej bolą niemiłosiernie, chyba dlatego że zawsze miałam płaskie, a teraz coraz bardziej wystające... Widać ze coś sie zmienia.

U mnie wymiotow dalej brak ale zemdlilo mnie dziś na widok zabitego komara :-) normalnie dalej mi sie niedobrze robi jak sobie przypomnę...

Cudownej niedzieli niewiasty! :-*
 
Olapalo dzięki za pocieszenie, też w sumie tak myślę, że fajnie już będzie widać. Poza tym nie wszystkie ciężarne mają mdłości, a u mnie jeszcze się mogą pojawić. Moglabym gdzies prywatnie szukać usg, ale nie chcę szaleć.
Co do orgazmów to ja sobie nie bronię ;) Ginka też nic na ten temat nie mówiła.
 
lawendowy_sen hej! napisz coś więcej o sobie :happy2:
Nadzieja dziennika ciążowego nie, ale taką księgę bobasa z pamiątkami i wspomnieniami od urodzenia to mam zamiar prowadzić :-)
 
lawendowy_sen witaj wśród majóweczek:tak:


Eh dzisiaj koniec lenistwa i jutro czas wracać do pracy:rofl2:
Oj ciężko będzie, bo ostatnio wstawałam sobie o której tylko chciałam:-p:-p
 
witam nowe majóweczki;-)

Co do seksu mój gin też póki co zakazał, ale nawet bym się bała że orgazm może powodować skurcze macicy:sorry2:
 
Witam majowiczki moze niektore mnie jeszcze pamietaj przez jakis czas bykam tu z wami, ale pozniej przestalam sie udzielac - przestalam dlatego ze cos nam internet nie dzialal kilka dni pozniej pilnowalam barata dzieci to razem trojka z moim i tak nie bylo kiedy... teraz w czwartek spedzilam cala noc w szpitalu z powodu bolacego brzuchu podejrzewalam ze moze wyrostek lub cos z nerkamu ale zrobili wszystkie wyniki i okazaly sie dobre bol w nocy ustal i powiedzieli ze czasem tak sie dzieje... czekalam w ogole w szpitalu najpierw 4 godziny na poczekalni pozniej nastepne 3 na lozku szpitalnym az lekarz mnie zobaczy, powiedzial ze wyglada na to ze jedt wszystko dobrze ale zadzwoni jeszcze na oddzial ginekologi i umowi mnie tam na wizyte do kliniki wczesno ciazowej - chyba tak to bedzie jak przetlumaczy na polski. Tam mieli sprawdzic czy z fasoleczka jest wszystko dobrze i zrobic usg jajnikow tez. Zostalam umowiona na godzine 14.30 tego samego dnia. Szpital opuscilam ok 7 rano. Na usg zobaczylismy basza fasoleczke i jej bijace serduszko :) wszystko okazalo sie dobrze ale od tamtego chodze blada oslabiona robi mi sie czesto czarno przed oczami kiedys nawet osunelam sie na podloge chyba ze dwa razy i nie wiem czy zrobilam to swiadomie czy poprosyu upadlam.... w srode ide do lekarza.
Mamy nowe zdjecie fasolki to dodam pozniej jak moj malutki pojdzie spac.
Pozdrawiam was wszystkie zycze duzo zdrowka :)
Postaram sie do was cEsciej zagladac.
 
Dziewczyny, dziękuję za przyjęcie mnie do waszego grona :-)
Otóż jest to moja pierwsza, jakże wyczekiwana i upragniona ciąża. Z mężem staraliśmy się o dziecko kilka ładnych lat.
14 lat temu zachorowałam na nowotwór przysadki mózgowej. Guz była tak duży, że wycięli mi go wraz z cała przysadką i od tamtej pory pozostaje na substytutach hormonalnych.

02.09 zrobiłam betę (72,3). Skakałam pod sufit z radości :-) Później powtarzałam betę, która ładnie przyrastała.
23.09 usłyszałam najpiękniejszy dźwięk w życiu - serduszko mojego Małego Wielkiego Człowieka.
Teraz czekam na kolejną wizytę.
 
reklama
Witajcie Dziewczynki:) Ja tez ciagle slaba laze., i zeby gdziekolwiek isc to musze pomyslec czy to wazne bo jestem wstanie 1 raz w ciagu dnia gdzies wyjsc.. porazka.. dzis idziemy do rodzinki i lezakuje by zebrac w sobie sily na 16;) poza tym to tka jak i Wy mam wyczulony nos na wszelkei zapachy nawet zel do mycia mi smierdzi!!! łoo oszalec mozna;P no i we wtorek ide do Gina licze ,ze bede miec koeljen USG i znow ujrze Swoja Fasoleczke:D Milej niedzieli Wam zycze:))
 
Do góry