reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

czesc dziewczyny:-) ja od rana w pracy,boszsz jak mi sie nie chciali wstac..coraz powazniej zaczynam sie zastanawiac nad zwolnieniem..nie mam jakos sily,a wieczorem po pracy to juz w ogole padam na ryjek:-) STRACIATELLA-dolaczam sie do zyczen zdrowka dla synka,uszy to masakra,strasznie bola..biedny maluszek..MAKAO-no wlasnie,zeby sie zaakceptowali,ja mam w domu sznaucera 8-miesiecznego i tez sie zastanawiam jak to bedzie jak sie w domu pojawia moje dwa szkraby:-) ASKU-no to niezle sie strachu najadlas przez Mrowka..a wlasnie,ile on ma lat?......pozdrawiam was wszystkie dziewczyny i ucalujcie wasze fasolki od wirtualnej cioci:-) :-)
 
reklama
a my odliczamy dni do soboty - wtedy zobaczymy znów nasze dzieciątka :) mam nadzieję, że wszystko dobrze i że będzie już ich lepiej widać! :-)
 
PTYSIA-dzieki,oczywiscie nie zauwazylam:-) :-) :-) NANA7MAMA-ja mam wizyte 10.10. i tez juz sie nie moge doczekac kiedy zobacze dzieciaczki i czy wszystko o.k..w pierwszej ciazy jakos na luzie bardziej bylam,a teraz sie caly czas stresuje,czy wszystko o.k,pewnie dlatego,ze blizniaki:-) :-) widac Ci juz brzuszek,bo ja juz mam niezly:-)
 
hej ale naskrobalyscie
Stracietella zdrówka dla synka,uszy to bardzo bolace sa
Aska dobrze ze wczoraj chociaz cos podjadlas ,jeszcze chwile i pewno ci odpusci moze migdaly by pomogly?
Nanncy to wspolczuje takiego wyczekiwania w pl zawsze w przychodni jakies jaja musza byc ,nie ukrywam ze w uk jadac na emergency trzeba przygotowac sie na wielogodzinne kiblowanie ostatnio z mloda czekalam 6 godzin i na koniec uslyszalam paracetamol daj mysalam ze rozszarpie lekarza.

Mi juz smutno w czwartek wylatujemy do uk i juz tesknie tzw standart zacznie sie gotowanie pranie sprzatanie a bylo tak dobrze kazdego dnia obiadek mamusi:) no juz myse kiedy znowu odwiedzimy babcie.Jutro wizyta i worek lekow i moge wracac.
 
ja w ogóle jestem osobą z nadwagą, ale teraz to brzuch mam taki jak w 4 miesiącu, heheh :-)
i najgorsze jest to, że nie mogę go wciągnąć!!!! no nie ma opcji...
martwi mnie tylko to dziwne 'ciągnięcie' powyżej pępka... cały czas się utrzymuje i jest nieprzyjemne :(
 
ja w ogóle jestem osobą z nadwagą, ale teraz to brzuch mam taki jak w 4 miesiącu, heheh :-)
i najgorsze jest to, że nie mogę go wciągnąć!!!! no nie ma opcji...
martwi mnie tylko to dziwne 'ciągnięcie' powyżej pępka... cały czas się utrzymuje i jest nieprzyjemne :(

Mam to samo, na imieninach szwagra w sobotę miałam większy brzuch niż jego szwagierka z terminem na styczeń.
 
reklama
Mam to samo, na imieninach szwagra w sobotę miałam większy brzuch niż jego szwagierka z terminem na styczeń.

Ja dzisiaj walczyłam z wciąganiem brzucha, przy okazji założenia do pracy skórzanej spódnicy. Poległam, ale kiecka została :-)

I chyba mi się dziwnie przyglądają...
Co do "ciągnięcia" w okolicach pępka - również to miewam; może nie notorycznie, ale czasami - dziwne uczucie :confused:
 
Do góry