reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Sagaa, Twoje TSh jest napewno za wysokie. Musisz wybrać się do endokrynologa aby przepisał Ci lek :tak:. Proponuję nie czekać i iść prywatnie, żeby było szybciej. Ja miałam wynik 2,79 i musiałam odrazu wziąć lek. Wszystko zależy od organizmu, jeden zareaguje szybciej, drugi wolniej ale u mnie już po 1,5tyg spadło do 1,79. Endo powiedział, że mam mieć max 2.

Nadzieja, jak miło mieć kogoś wśród Nas, kto zna się na tych wszystkich ZUS-owskich sprawach :happy2: Jak to się mówi: w kupie siła! Ja do tej pory nie wiem co bym zrobiła bez forum....a to porady z tarczycą dostałam...a to ze starankami...badaniami.... Naprawdę, jak jest Nas tu tyle, to zawsze jest łatwiej :)

Perełko
, trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę i wierzę, że to wszystko ze stresu, po tym co przeszłaś poprzednio... Moja bliska koleżanka przechodziła przez podobną traumę, więc wiem co czujesz. Wiem również, że ta wizyta napewno Cię uspokoi i doda sił :*

Aśku, ja też patrzę na tą reklamę McDonalda i mi ślinka zawsze leci, zwłaszcza jak widzę tą sałatę w BigMacu, taką chrupiącą aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!! Jak dla mnie może być sama ta sałata :D
 
reklama
Hej dziewczyny wieczorową porą ;-)

Witam nowe mamusie, w maju na prawdę będzie oblężenie na porodówkach i mam wrażenie, że śląsk góruje w ilości ciążowych brzuszków.

Perełka - zobaczysz będzie dobrze, ja podobnie jak ty straciłam ciążę i też się bałam, ale trzeba wierzyć, że będzie dobrze.
Lena - odpoczywaj, żeby ból głowy szybciutko przeszedł.
Karmelowa - musisz pogadać z kluską cynamonową i ustalić już zasady, żeby tak bardzo nie męczyła żywicielki.

Co do tsh to też nie pomogę, bo nie miałam z tym problemów. Jedynie w ciąży z mała męczyła mnie od początku anemia.

Miłej nocki bez mdłości życzę ;-)

Do Jutra :-):-)
 
Perelka, ale takie zamartwianie się też nic dobrego nie da :) uspokój się, na pewno jest ok :* patrz ile z nas w to wierzy i ile trzyma kciuki za Ciebie :happy2:

no nadzieja jest naszym zusowskim guru teraz :-)

dziewczyny, w ogóle ostatnio rozmawiałyśmy o kwasie foliowym (Ania mi o tym przypomniała, ale nie udziela się tutaj jakoś :( ) i powiedziałam ginowi na dzisiejszej wizycie, że zażywam vitaminer prenantal i osobno kwas foliowy to powiedział, że bardzo dobrze :happy2:
 
Dziewczyny, tyle produkujecie że trudno nadążyć. Wybaczcie że nie odpisze każdej z osobna, ale pisze z komórki i nie mam podglądu postów, a nie sposób zapamiętać.

Perełko, na pewno wszystko jest w porządku. Nie możesz tak się zamartwiać, bo tym tylko szkodzisz fasolce!

Witam też wszystkie nowe majowe mamy. Sporo wakacyjnych dzieciaczków! A właśnie, gdzie udało Wam się spłodzić Wasze fasolki?

U mnie ok, dziś odrzuciło mnie od jajek, na szczęście obyło się od wymiotów! Poza tym żadnych innych objawów brak!
 
Hmm... My chyba na urlopie w SPA w szklarskiej...mmm ;-) było... W sensie naturalnie, choć po tych wszystkich moich problemach z zajęciem kuzynka spytała mnie jaką to metoda było bo nie pamięta ;-)
 
reklama
Annte my w domu. Przed urlopem. Juz tak mamy ze jak fajne wakacje sa zaplanowane to sie jakiś pasażer na gapę trafi, teraz przed Toskania, poprzednio przed Egiptem:)
 
Do góry