reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Witam majóweczki!
Jak samopoczucia?


Ja miałam kiepską noc. Żołądek i głowa mnie bolała :( Do tego doszły mdłości. Objawy ciążowe się coraz bardziej nasilają :p
I jeszcz ta pogoda... szaro-buro i leje.


Dziewczyny zastanawiam się czy to prawda, że w 2 ciąży szybciej widać brzuszek..., bo u mnie naprawdę zaczyna być widać. Z synkiem taki brzuch miałam w 12 tygdoniu jakoś:szok:

A jak w 3 widać Haha, choć od wczoraj jakbym schudła...

Życzę poprawy samopoczucia!

Mi sie wydaje, ze ksiądz mówił ze musza byc i kobieta i mężczyzna, chodzi o wzorce męskie i damskie i ewentualna opiekę. Bzdura to jest i tyle ale tak mówił.

Jeśli chodzi o basen to ja bym chętnie chodziła ale nie umiem rekreacyjne pływać tylko zasuwaj ostatnio jak wyszłam po 20 długościach to mało nie zemdlałam ale chciałabym chodzić.

Kąpieli ciepłych nie odpuszcze. Poprzednio tez korzystałam a teraz nie ma mowy zebym sobie odpuscila jak zima przyjdzie kąpiel z pianka albo solą ujędrniająca:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Re: Ewelinka2106
Właśnie wróciłam od lekarza i nieco jestem przygnębiona ( pomijając pogodę za oknem) pani dr powiedziała, że jestem w 7 tc ale nie widać jeszcze płodu , ciałko żółte jest ale nie da zobaczyć też serduszka :(
starsznie sie martwie, kazała powtórzyc HCG i wrócić za tydz bardzo sie boje ;(
 
Początkująca musisz być dobrej myśli - wiem ,że się martwisz o maleństwo, ale wiadomo , że stresik nie pomaga.
Może to jednak nie 7 t.c tylko wcześniejszy , miałaś może poźniejszą owulację i ciąża jest młodsza?
Trzymam kciuki, żeby wszystko było w jak najlepszym porządku
 
początkująca- przede wszytkim bądź spokojna! Napewno wszytko bedzie dobrze. Jeśli masz moźliwość to zrób jeszcze usg u innego gina moze okaze sie ze wszytko jest w porządku.

bąbelek- niesamowicie czas leci, mój Mateusz juz skonczył 3 latka. A ja bym powiedziała ze miesiąc temu rodziłam. Nawet sie nie obejrzymy a babciami bedziemy :-)
 
wwitam nowe majoweczko

poczatkujaca moze masz ciaze mlodsza ja mam roznice 2 tygodnie jak bylam na usg myslalam ze juz serduszko bedzie a okazalo sie ze to dopiero 4 tydzien i tylko pecherzyk bylo widac ale wierze ze wszystko bedzie ok
 
bąbelek- ja jestem sierpniówka 2010 :D

Moja córka za 2 tyg kończy 3 latka :D Jak ten czas zleciał[/QUOTE]

A którego? Moja starsza jest z 7.10 a młodsza z 12.10:)

Witam rownież wszystkie nowe przyszłe mamusie!

Trzymam kciuki za Początkująca!

Ewelinko dopisz mnie proszę : wstępnie 20.05 zobaczymy co wyjdzie za tydzień na usg. Mam 36 lat i 2 dzieci Natalię 8 lat i Amelię 4.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziękuje Wam za ciepłe słowa, wiem że nie moge sie denerwować i stresować ale same wiecie jak to jest, siedze na L-4 mąż w pracy a ja czytam różne fora i się zastanawiam. Ale kurcze macie rację, może to nie 7 tyd, tylko jak to sprawdzić jutro pójdę na bete ale wyniki dopiero 03-10-2013 na wizycie, nie wiem może zadzwonie i gdzieś prywatnie pójdę, nie wiem może szaleje za bardzo i powinnam sobie i maluszkowi dać ten tydz aby rosło?
 
Do góry