reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Annte, dziękuję, w obecnej chwili akurat jest mi lepiej, jem kolacyjkę. Aczkolwiek popołudniu czułam się tak źle, że się popłakałam nad obiadem :hmm:Na szczęście było to chwilowe...
 
reklama
To tak jak i u mnie:tak: Ciąża z synkiem była planowana. Potem próbowaliśmy, ale poroniłam więc odłożyliśmy starania na bok. Do tego doszła przeprowadzka i nowa praca. I tu nagle patrzę okres 4 dni się spóżnia:-p Najlepsze jest to, że w tym miesiącu prawie w ogóle się nie kochaliśmy, bo byłam wiecznie zabiegana i zmęczona. Więc zaskoczona byłam gdy zrobiłam test a tu II kreseczki:-)

Tak jak u mnie... to czysty przypadek!!! :)
 
mum_to_be - tak udalo sie naturalnie ale z innym partnerem, poniewaz maz umarl :( i powiem ci ze ja za duzo to mdlosci nie mam:D najgorsze sa migreny , transfer udany z mrozaczkow czy ze swiezych ?:)

Z zamrożonych. Gdzieś czytałam, ze statystyki coraz lepiej wychodzą z zamrożonych, bo można miec naturalny cykl - ja taki miałam.
Widzisz coraz więcej odkrywam wspólnych tematów.... Mój pierwszy mąż też zmarł. Te jedenaście lat starań to w sumie z pierwszym mężem 6 i z drugim 5. Takie życie.
 
Straciatella, uff, jak dobrze, że pojechałaś do szpitala!!!! :szok: Ja walczę z niskim ciśnieniem, więc jestem na bieżąco i wiem, że wysokie jest bardzo niebezpieczne w ciąży. Tzn. oczywiście wszystko będzie napewno dobrze ale musisz kontrolować i w razie co brać leki :tak:. Co Ci przepisali? Isoptin?
 
straciatella- w niemczech , u nas bylo poprostu od poczatku wiadomo ze na naturalnie poczecie niema na co liczyc bo maz byl chory , bral chemie i wiadomo chcielismy dziecko to probowalam ponad dwa lata temu dwa razy ale niestety nieowocnie :( w zeszlym roku maz umarl....niestety
anette-oh to wiesz o czym mowie mi lekarz powiedzial ze moze byc ze migreny ustana albo sie nasila w moim przypadku jest coraz gorzej :( juz druga coreczka w planach ? ja tez bym chciala dwie :) ale zobaczyym a teraz normlanie definitwynie czuje dziewczynke hehehe a ty jak czulas podczas pierwszej ciazy ?:)
mum_to_be- najwazniejsze ze sie w koncu udalo , przykro mi z powodu pierwszego meza wiec co przechodzilas , choroba czy nagla smierc? moj bidulek sie wychorowal az w koncu zabraklo mu sily do dalszej walki :(



a ja zajadam sie superrr zdrowymi kanapkami :d salata ogorek pomidor szyneczka jajeczko i oczywiscie majonezik :) jak ktos ma gloda to zapraszam hehehe
 
Ostatnia edycja:
niunia to ile byliście małżeństwem jął ty taka młodziutka...strasznie mi przykro ;(
Mom gratuluję wytrwałości zaciskam.kciuki jestem poruszona . Również mi przykro z powodu męża,;(
Straciatelka dobrze ze wsio ok i pognalas do lekarza;)
 
Zyrafka26 wiedziałam, ze tylko Ty możesz wiedzieć. A Ty gdzieś w Rosji jesteś?

Byłam u nowego gin. Super! Biorę go ;-) z baby wszystko ok, ma 15 mm, no ale podobno jestem juz w 9 tygodniu i tp przesunął mi sie na 2 maja :eek:
 
saga31- mialam 19 lat jak wyszlam za maz,a maz 22 :) bardzo sie kochalismy i nie chcielismy czekac szkoda nam bylo zycia :) malzenstwem bylismy poltora roku niesttey tak krtoko a to byl tej jedyny :)ten mi przeznaczony to na jego widok poczulam motylki w brzuchu i to jego jedynego najbardziej kochalam :) i bede na zawsze kochac :)
nadzieja 1984- to superr z dzidzia wszystko okej i ze jestes zadowolona :d moja dzidzia miala 15mm w piatek :) nom u mnie w srode sie zacznie 10 tydzien !!!!! czyli zaraz 1/4 za mna :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
anette-oh to wiesz o czym mowie mi lekarz powiedzial ze moze byc ze migreny ustana albo sie nasila w moim przypadku jest coraz gorzej :( juz druga coreczka w planach ? ja tez bym chciala dwie :) ale zobaczyym a teraz normlanie definitwynie czuje dziewczynke hehehe a ty jak czulas podczas pierwszej ciazy ?

niuniaa,wolałabym córeczkę z wielu względów. Po pierwsze logistycznie było by nam łatwiej, bo mamy małe dwupokojowe mieszkanie, więc dwie dziewczynki to nie problem za parę lat w jednym pokoju. Po drugie już wszystko mam, ubranka, itd. Po trzecie marzę o dwóch siostrach przyjaciółkach.
W poprzedniej ciąży nie czułam nic, czy chłopak czy dziewczynka. Na początku ciąży piłam namiętnie sok z kiszonych ogórków i jadłam mięso z musztardą. Odrzuciło mnie od słodyczy, które tym razem pochłaniam tonami. Więc może jednak chłopak, o którym marzy mój mąż? Zobaczymy za parę tygodni.

A propos poznania płci. Widzę jakie są przepaści między gabinetami. Moja koleżanka chodzi na nfz do lekarza starej daty, ze stary, sprzętem i poglądami - jest w 20 tc i nie wie jeszcze jaka płeć, bo na jego usg nie widać. Oczywiście nie kwestionuje chodzenia do gina na nfz czy prywatnie, ale sama korzystałam z tych dwóch opcji i nigdy więcej w ciąży nie pójdę do lekarza na nfz.
 
Do góry