reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
Kiuk moj synek ma 4 latka i wlasnie sie zastanawialam czy brac go czy nie. Maz i tak musi ze mna przyjechac wiec albo wejdziemy wszyscy albo tylko ja, a oni na korytarzu poczekaja :) No moj Tomek cieszy sie, ze bedzie nowy dzidzius i siostrzyczke sobie zazyczyl, ale wlasnie tak sie zasatanawialam jak zareaguje na usg..
marteczka no ja mojego tez z racji musu bede musiala zabrac, bo tez nie mam z kim zostawic :) Zastanawiam sie tylko jak zareaguje.
iwonaimaja trzymam kciuki za wizyte i czekam na wiesci :)
 
ewelinka, obiad to dobre pytanie :-p ja póki co mogę non stop jeść żurek :-) w jeden dzień (a raczej wieczór :eek: )zjadłam 2 litry żuru. Teraz mam ugotowany kolejny wielki gar żuru, który już jadłam na śniadanie :-p a po żurku opakowanie kinder czekolady :confused2:

iwonaimaja polecam ten artykuł Pies rywalizuje z dzieckiem. Jak przygotować psa na pojawienie się dziecka? Pies zazdrosny o dziecko? my też już po mału wdrażamy, żeby nie był zazdrosny jak przyjdzie dziecko. Bo póki co jest oczkiem w głowie rodziny i strasznie rozpieszczony ;-)

Lena, co piszesz, że pijesz kakao to mi robisz smak na nie :-p i za każdym razem sobie uświadamiam, że znowu nie kupiłam :-p

marteczka, to tak jak ty masz z pomidorową, to ja mam tak z żurem :-p mogę jeść na śniadanie, drugie śniadanie, przystawkę, obiad, deser i kolację :-)

sagaa, koniecznie daj znać! ja też chcę już wizytę, a muszę jeszcze 10 dni czekać :-(

co do objawów - doszedł mi nowy. teraz bolą mnie całe piersi, że nawet lekko ich dotknąć nie mogę :no: brzuch dalej boli, ale moja mama mówiła, że jak na @ to ją przez 3 miesiące brzuch bolał, więc nie martwię się już tym bólem tak bardzo... :happy:
no i dzisiaj w ZUSie byłam. Termin płacenia składek jest do 10go dnia każdego miesiąca. Ja zapłaciłam 11go i mnie wykluczli z chorobowego. Musiałam wniosek napisać żeby mi przywrócili możliwość, bo tak to bym musiała 90dni znowu regularnie opłacać żeby mieć to chorobowe... No wg mnie chore zasady, zawsze opłacam regularnie, jeden dzień spóźnienia i już cię wykluczają... w ciągu 30dni mają mi dać odpowiedź :eek:
 
iwonaimaja usmialam sie z twojej coreczki :D

saga, iwonaimaja trzymmam kciuki za wizyte I mam nadzieje ze my tez zobaczymy foto ;)

aesthete :-D pamietam ze w porzedniej ciazy tez bardzo czesto jadlam pomidorowa :D a ze moj raczej zup nie jada to jak ugotowalam caly gar to mialam na dwa dni sniadanie obiad kolacje teraz chociaz synek ze mna je ;)
 
hmmm a ja dalej nie mam objawow... chyba powinnam sie cieszyc z tego... ale w pierwszej ciazy w sumie tez nie mialam objawow tylko cycki mnie troche bolaly przez jakis czas, ale to dopiero 6 tygodni wiec nie kracze bo moze jeszcze bedzie tak ze wszystkie objawy na raz przyjada tfu tfu ;)
 
iwonaimaja smacznego ! ;) a ktory to tydzien u Ciebie? bedzie juz slychac serduszko? czekamy na relacje z wizyty - powodzenia !

zrobilas mi smaka na frytki :D


ktoras pisala ze kakao pije ? chyba tutaj to wyczyalam bo mi sie ochota na nie zrobila I kupilam kilka dni temu I teraz pije codziennie , no kilka razy dziennie :D
 
reklama
Witam Was Ciężarówki :)
W końcu udało mi się do Was napisać ....:biggrin2:bo zawsze coś wypada.
Do rzeczy ..1 września zrobiłam test i wyszły od razu dwie piękne kreski :-D.Zostaniemy z mężem ponownie rodzicami (mamy już synka ma skończone 4 latka i miesiąc)-dodam jeszcze że ostatnio pyta często kiedy będzie miał dzidziusia?:-Dchodzi o braciszka lub siostrzyczkę.Nikomu jeszcze nie mówilismy o ciąży ,nawet w pracy.BYłam 3 września prywatnie u gina potwierdzić ciążę ,ale nic nie mógł więcej dodać ,bo za wcześnie jeszcze było i na usg był tylko pusty podłużny pęcherzyk.Następną wizytę mam w czwartek i mam nadzieję,że wszystko jest ok i zobaczę serduszko bijące jak dzwon:biggrin2:Jutro idę zrobić morfologię,mocz,białko,glukozę -na czczo,WR i HIV i z tymi wynikami w czwartek do gina.
Gratuluję Wam Mamusie swoich 'fasolek' w brzuszkach
POczytałam Was od samegopoczatku i pragnę do WAs dołączyć i się w miarę możliwosci udzielać :)
Proszę o dopisanie mnie do listy-Sympatyczna79. lat 34 druga ciąża i drugie dziecko pierwszy dzień OM-31 lipca data porodu z kalkulatora -07.maj
 
Do góry