reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Ja kakao sobie popijam :) Lunch mam dopiero za 2 godziny, a taka juz glodna jestem:szok:

Majóweczki, które maja juz dzieciaczka powiedzcie mi czy planujecie zabrac wasze pociechy na usg?

iwonaimaja
to tak jak w Norwegii i Irlandii. L4 nikt tu nie daje.
ewelinka mm zupa kalafiorowa. Ale mi smaka narobilas :D Juz dawno nie jadalam. U mnie dzisiaj spagetti :)
karmelowa myslalas kiedys o napisaniu jakiejs ksiazki? :D
 
reklama
ewelinka co do obiadu to ja z mlodym mamy pomidorowke ze wczoraj :D ja moge jesc pomidorowke codziennie na obiad sniadanie I kolacje :D a mlody uwielbia marchewke wiec jak gotuje jakas zupe to pol garnka marchewki musi byc ;)
a na drugie danie nie wiem co zrobie bo nic z zamrazarki nie wyciagnelismy wczoraj wiec chyba zrobie takie biale kielbaski na patelni elektrycznej (nie wiem jak to dokladnie sie nazywa bo dostalismy w prezencie od tesciowej z hiszpanii- ale rewelacja bo wszystko mozna smazyc bez oleju) I do tego frytki chyba moj mowil ze jak mnie nie bylo to tak jadl I mu smakowalo wiec dzisiaj tez tak zje ;)
 
Kaufland fajnie mam bo umowa na czas nieokreślony teraz jak moja majka zmienila przedszkole to poszli mi na reke i ide do pracy jak się wyrobie tzn jak zaprowadzę maje do przedszkola miałam mieć wolne ale wzielam nadgodziny (nie wiedziałam ze jestem w ciąży) a jak meza w domu nie ma to wole isc do pracy przynajmniej dodatkowa kase zarobię

w piewszej ciąży mieszkałam w Hiszpanii i tam tez rodziłam szef mnie zwolnil w 12 tygodniu ciąży musiałam się sadzic biegałam po adwokatach wiec cala ciaze miałam nerwowke jeszcze w Hiszpanii jest tak ze nie daja L4 na ciaze wszystko jest normalne ciaza to nie choroba

Ja wolę na zimne dmuchać tym bardziej ze pierwszą ciąże poroniłam w 12 tygodniu i do dziś widzę te kartony z pomarańczami po prostu przerosła mi kosmówka i płód się nie rozwijał możliwe ze coś mogło sie odkleić i w to miejsce wrosła ta kosmówka potem jest tylko gdybanie
miałam dziś z młodą kłopot popłakała się mi w szkole ze ona chce do domu zaprowadziłam płacząca do klasy pani ja wzięła a ja siedzę i myślę czy się tam nie zapłakuje poszła do pierwszej klasy jako 6 latka tylko ze dziś wchodziła po dzwonku na lekcję i może bała sie tego ze sie spóźniła nie wiem juz rok czasu miałam spokój jak to cięzko dziecku wytłumaczyć ze musi już wczraj sie pytała jak wyłączyć budziki mi i kubie
 
czesc Wam mdli mnie masakrycznie juz probowalam heftnac ale i nie umiem chyba sie wspomoge tak jak wczoraj...
Karmelowa Ty powinnas kciazki pisac co do tesciow ja z nimi mieszkam i mam mega chu*** sytuacje co zle wplywa na mnie na fasolke i wszystko...;(
Ciezka noc mialam najadlam sie pestek 9z dyni przed spaniem i nie spalam pol nocy przez to poza tym prawie heftalam przez sen;/ fuj juz sie tego nie dotkne;/
Brendy ciezko cos doradzic dopytaj lekarza?? nie cierpialam w ciazy na bezssenosc moze pod koniec w upaly,
Dzis wizyta dzieki za kciuki na pewno odezwe sie po mam stresa...
 
Lena_no, szczerze mówiąc to jeszcze się nad tym nie zastanaiałam, czy zabierać starszego synka na usg, ale chyba nie. Wydaje mi się, że on jeszcze trochę za mały (2 i pół roku). Kojarzy mi sie coś, jak koleżanka kiedyś opowiadała, że jej starsza córeczka przestraszyła się tego, co było widać na ekranie i tata musiał z nia wyjść z gabinetu.
 
lena moj dzieciaczek jest jeszcze maly wiec nie wiem czy zrozumie ze tam jest dzidzia... ale pewnie bedzie I tak z nami szedl bo nie wiem czy bedzie go gdzie zostawic... a nie wiem czy starszego bym zabrala...
 
Hej!

Poczytałam co tam naskrobałyście, ale jak zwykle najbardziej utkwił mi w pamięci wpis Karmelowej - po prostu wymiatasz :-).

Saaga - jeżeli dobrze pamiętam, że wizytujesz to trzymam &&&&&.

Była rozmowa o porównywaniu przy małej różnicy wieku - też coś o tym wiem. Nie w rodzinie bo jakoś mojej siostrze i rodzeństwu ciotecznemu się nie spieszy, ale ja i 2 moje koleżanki urodziłyśmy w kwietniu. Między dziewczynami jest po kilka dni różnicy i niestety głównym zajęciem jednej z mam jest porównywanie naszych dziewczyn :-(.

Na szczęście teraz nikt się nie wychyla z ciążą więc chyba będę sama rodziła w maju ;-).

Miłego dnia :-)
 
Anetusia78 no ja wlasnie się tym przejmuje bo jak nie wiedziałam ze jestem w ciąży to wszystko nosilam i dlatego mam stresa tak mi nikt w pracy nie pozwoli podnosić no ale jeszcze nie mam potwierdzenia od lekarza wiec nic nie mowie
 
a ja musze zabrać moja maje z sobą już jej w sumie obiecałam

wogole to jak jej powiedzieliśmy ze będzie miała siostrzyczke lub braciszka to ona się mnie zapytala tzn ze jak poszlas do łazienki i wzielas to plastikowe to zaszlas w ciaze :-D
 
reklama
Karmelowa -Ty chyba mozesz miec osobny watek:D Pt."Kamelowe przygody" sadze,ze czytelniczek Ci nie zabraknie:D

iwonaimaja dobre z Twoja cora:D usmielam sie:D

Ja z Mezem wczoraj mialam mily dzien:p Choc nieco mnie zdenerwowal bo ja rozmyslam jak tu jeszcze nie dac poznac o ciazy u Jego Rodzicow a On mi mowi tuz przed wyjsciem ,ze On juz tydzien temu powiedzial przez telefon - no ale coz zrobic moze to znak ,ze i On sie cieszy:D

Ja dzis noc straszna mialam- mdlosci, mdlosci i jeszcze raz mdlosci- trwaja nadal, do tego glowa boli oj boli .., a koszmarach to juz nawet wspominac nie chce ale co mi sie udalo usnac to moja lepetyna nowa inwazje koszmarowa tworzyla- masakra !!
 
Do góry