reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Ja tez sie poplakalam jak czytalam o twojej przygodzie z pizama;)
ja dzisiaj na obiadek mialam kurczaczka z ziemniaczkami i surowka z marchewki, pora, jablka i czrnej rzepki pycha.
A teraz z racji ze na dworze leje i ze spaceru nici wiez ogladamy filmy.
Milego popoludnia
 
reklama
karmelowa teraz doczytalam Twoje posty ale zem sie usmiala :D :-D

lena no wlasnie mi sie wydaje zze u nas tez tak robia, bo jak bylam osttanio w ciazy to dostalam taki sam list chyba I poszlam I bylo spotkanie z polozna pobieranie krwi w\zenie no I usg, tylko jakos za wczesnie mi sie wydaje... I najlepsze jest to ze pierwsze usg w pierwszej ciazy z synkiem mialam dokladnie w tym samym dniu I moze bedzie nawet o tej samej godzinie :D 14 pazdziernika tylko ciaza byla starsza o 6 dni.

u nas troszke sie wypogodzilo juz nie pada ale wieje stasznie, a ja dzisiaj mialam obiad z dwoch dan I nawet deser :D I robilam na 5 osob no w sumie 6 ;) bo malenstwo w brzuszku tez juz mozna liczyc ze je ten obiadek ;)
 
witam ;-)

stazi współczuje Ci snów...może pozytywne myślenie dużo by pomogło:)

karmelowa Twoje opowiadania sa the best :D:D
Oj ale wtopa hehe al eja tez kiedys tak mialam, ale chyba nie w ciaz :D

Martynia miałam to wczoraj strasznie mnie ssało myślałam, że nie dam rady nigdy tak nie miałam albo nie pamietam hmm;)

Anetusia78 witaj i dołączaj śmiało :)

ewelinka mama jednego aniołka...

pat&mom trzymaj się dzielnie tym razem się musi udac innej opcji nie ma:tak:

nadzieja ja się dzisiaj na mojego obrażam wkurza mnie na każdym kroku grrr.Mój gin jest przeciwny właśnie co do aspiryny tłumaczył mi to tam ale ja i tak nie zajarzyłam.Zapewne gdyby były jakieś krwiaki itp by zastosował acard.
Straszne porody miałam Twoja mama tak źle i tak i co tu wybrac, żeby było dobrze :(

niuniaa uśmiałam się z tego hehe

applecrumble ekstra:) gratulacje bijącego serducha:)
Ja tak słyszałam, że tak rośnie ale to indywidualna chyba sprawa jkie wymiary ma fasoleczka w danym tygodniu ważne, żeby rosła:)

Joanna23 ja też wszystko przeczytałam i tez musze zoabczyć ten film :-)

kaśkasiunia tak jak nadzieja radzi powtórz bete:)no i gratuluje drugiej bety :tak:

Aśku witaj:)

aesthete ma racje tutaj głowny wątek :)ale ci dobrze ja sama musiałam robić na 5 osób:szok:

iwonaimaja witajj:)

Ufff chyba nadrobiłam. A co u mnie mdłości wczoraj były dzisiaj prawie brak piersi znów nie ten tego ja nie wiem wykończy mnie to nie mogę zrozumieć czemu one przestają boleć:cool:
Tak to poza tym coś śluz mam jakby żółtawy nic mnie nie boli nie piecze:-( jedynie wypływa mi lutka a wizyta dopier:no:o 27
 
lena to bedzie miala dwa usg jedno po drugim :D pierwsze w 16 tygodniu a drugie musi byc ok 20-22 wiec dlugo nie bedziesz musiala czekac no I moze na tym pierwszym juz bedzie cos widac I w ogole bedzie fajnie dzidzie widac, a ja pierwsze w 10 I pozniej tak dlugo czekac na nastepne bo moze dadza mi dopiero w 22 to wtedy nie wytrzymam, w ostatniej ciazy mialam jeszcze przed swietami ten duzy scan ale teraz to raczej niemozliwe bo bedzie dzidzia jeszcze za mala wiec dopiero po swietach pewnie dostane to bede musiala dlugo czekac... :/
 
Hej
dzisiaj trochę się denerwujemy dlatego, że jutro w pracy powinnam zacząć terapię z pacjentami (niestety z promieniowaniem jonizującym, które jak wiemy szkodzi Maluchom) i do czasu aż pacjenci się pojawią muszę porozmawiać z Szefem o mojej ciąży.
Głupio mi bo wiecie pacjenci przyjadą a nie bardzo kto ma mnie zastąpić.
Jak na złość Szef dopiero jutro wraca do pracy z urlopu więc będzie mieć "niemiłą niespodziankę".
Mąż powtarza, że mam być spokojna, że to tylko rozmowa (eh ale jaka rozmowa)
tym bardziej, że poł roku temu moja koleżanka też musiała zrezygnować z pracy w szkodliwych warunkach, też ze względu na ciążę i dlatego zostałam sama i przez te pół roku nikogo nie przyjęli na miejsce mojej koleżanki (teraz Szef będzie musiał)


matruska507- ja też czasem się martwię czy wszystko będzie dobrze, czy się Maleństwo tam dobrze rozwija i czy przypadkiem mu jakoś nie szkodzą a potem po chwili myślę, że przecież wszystko jest w porządku więc skąd te myśli.
Joanna23 - i Ty pokusiłaś się wczoraj na MacD :)
Kaśkasiunia- rzeczywiście wynik ekspresowy (gratulacje)
Aśku- gratulację !! widzę, że będziemy rodzić razem :-D
aesthete- ale z Ciebie szczęściara spacery po łąkach i polach :)
iwonaimaja- witaj w naszym gronie
karmelowa- popłakałam się ze śmiechu gdy doczytałam Twoją historię do końca i wyciągnęłam z niej morał takowy
"W trakcie ciąży wszelką czerwoną bieliznę omijać szerokim łukiem" :-D
Kurczaczek_k- popieram wątek kulinarny to świetny pomysł
Ptysia-ja również przerzuciłam się na mielone z indyka

Pozdrawiamy i ściskamy i życzymy wszystkim spokojnej nocy
 
Witam Dziewczyny. Wczoraj pisałam, że dam znać jak będę po becie. Dostałam wyniki i wynik wynosi 47,09 ale nie pokazuje jeszcze który tydzień. Możliwa wczesna ciąża. Muszę poczekać z tydzień/2 tygodnie i powtórzyć betę.
 
Ja wpadam na chwilkę życzyć wam dobrej nocki:tak:
Zmykam oglądać serial, a potem do łóżka, bo o 4:30 pobudka.
Dobranoc!

marteczka może kolejne dadzą Ci wcześniej skoro pierwsze będzie miała już w 10 tygodniu.
ania-aneczka witaj i gratulacje :)
 
reklama
Dziewczyny, jestem jak najbardziej za wątkiem kulinarnym. Może coś mi sie uda w końcu strawic przed oddaniem tego ta droga która weszło... Nie idą krokiety, mieso, placki ziemniaczane tez za ciężkie. Dzis zdolalam przyjac tylko jedno jajko. Generalnie dobrze wchodzą jogurty, zupy mleczne, owoce, śledzie i słodycze... Masakra totalna...
 
Do góry