reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Pampyszek ja nie dlatego skomentowalam ze mi sie nie podoba czy cos tylko ja miałam taki mały ze mnie nikt poważnie nie traktował nawet w szpitalu do porodu :(
 
reklama
Nanncy tam jest dwie melodii ruzne, jedna wibracja, i dwa przyciski plus i minus zeby podglosic lub przyciszyc melodje.

Wichirka82 sliczna ta twoja coreczka zawsze usmiechnieta :)

Nanncy i Wichurka82 dziekuje za info za ta suszarke, nigdy wczesniej nieslyszalam a nawet bym sie tego niedomyszlilam :), ale u nas przez chwile sprawdzilosie a pozniej pudlo. Czuje ze nocka bedzie z atrakcjami, idzie zwariowac....


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ostatnia edycja:
Jeju, u mnie byl sen az do 6ej rano! Jupiiii !!!

Mimi, poprobuj innym razem, moze za ktoryms pomoze. U mnie tez nie zawsze. A znalazlam ta suszarke wpisujac w necie: sposoby na kolki. Jak sie potem okazalo, kolezanki tez to polecaly.

Pampuszek, dziekuje za bardzo szczegolowy opis chust :D
 
Wichurka ja jak szlam na cc to się mnie babki na sali pytały, gdzie ja mam to dziecko, bo przecież nic nie widać, ale ona była malusia, chociaż lezalam na sali z babka, która w 27 tc urodziła, 800g dzieciątko a miała większy.
U nas dzisiaj spokojniejsza nocka na szczęście, ja ubieram małej pajacyk i jak dotykam karku to jest w sam raz :) ja mam bujaczek od 3 kg więc jeszcze go nie uzywalam ;( ale balabym się zostawić w nim spiace dziecko, bo ma dość szerokie pasy..
 
Witam po dłuższej przerwie....rzadko tu zaglądam.....moja córcia jutro kończy miesiąc ,na razie je,śpi od czasu do czasu uśmiechnie się do mamy i dalej śpi.....czy Wasze maluszki chodzą w krótkich rękawkach?Kiedyś ubrałam Zosię w krótki rękaw i nie chciała spać,założyłam pajacyk od razu zasnęła.....dziwne....teraz zakładam koszulkę z długim i spodenki......
 
Funia moja mała nie jest typem cieplolubnej istotki, teraz cały czas tylko w krótkich bodziakach, o czapce od początku nie ma mowy, na noc nawet nie da sie jej dobrze przykryć bo marudzi i zasypia jak sobie nóżki wywali na zewnątrz. Sprawdzam czy jej nie zimno, ale nie wiec niech spi jak chce :) w rożku moze była ze dwa razy bo nie lubi.
Co do lezaczka to my mamy taki zwykły który sie buja jak ona sie rusza, nie kupowaliśmy nic lepszego bo pod koniec miesiąca mamy dostać od siostry mojego meza taki z grający z wibracjami.
 
Funia, moja tak jak u Wichurki: body z krotkim rekawkiem i w lozku sie odkopuje ciagle. Ale to tez zalezy jak kto ma w domciu. U mnie jest upal i duszno a u moich rodzicow w domku nawet w te upaly jest jeszcze chlodno i jak tam jade to popoludniu dlugi rekawek musi byc.
 
iza_marta współczuje krocza :/ ja na szczęście nie mam takiego problemu, aczkolwiek mnie rwie brzuch

Nanncy
zasugerowałam się Twoim bujaniem w foteliku samochodowym i dzisiaj tez wsadziłam... 10 min spał a od 2 h się męczyłam. Pospał pół godziny i odłożyła do łóżeczka :angry: 5 min i oczy jak 5 zł :szok: znowu ryk...dawaj do fotelika i znowu pół godziny spał i na łóżko...kółko graniaste :szok: ale nie dam się będzie marudził i wreszcie uśnie Ehhh już nie mam siły...w nocy super a w dzień tragedia istna :sorry2: Gdzie te 20h co śpią ???? Ja się pytam???

mimi tak ja też słyszałam o tym skoku rozwojowym że są marudne właśnie...ale aż tak? :-p
Może ktoś zauroczył maleństwo...trzeba zawsze mówić że marudne itp nie chwalić...
Ja wczoraj miałam tak zmasakrowane sutki że odciągnęłam ok 22 a potem o 6 i o 10 rano bo nie dałam rady żeby jadł. Ale pokarmu mam w ciula
co do dziecka to miałaś przeżycie co nie miara ...tyle stresu się najadłaś...jakieś nieodpowiedzialne te panie aż byłam w szoku...przecież jak nie ma opiekuna to nie powinni zostawiać :szok: W Stanach tego przestrzegają przecież...
Suszarka się sprawdza i odkurzacz :) bo w brzuszku też były takie podobne szmery i stąd pamięta dziecko :)

martyna mój cwaniak właśnie też lubi być bujany bo teściowa go nauczyła nosić i lulać :sorry2: a jak chodzimy na spacery to najbardziej mu odpowiadają jakieś "dziury" i pagórki...po chodniku średnio go rajcuje :-D

kasia a no widzisz , u mnie po kremie brokułowym był luzik :-)

wichurka jaka słodka Twoja Niunia a jak się pięknie uśmiecha :) Odnośnie brzuszka to fakt miałaś mały :)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nie daje się żadnej wody jak dziecko jest na piersi co Wy głupoty wygadujecie? Najpierw jak ssie idzie rzadki pokarm dopiero potem gęstnieje więc jak najczęściej przystawiać do cyca i tyle. Jak dostaje sztuczne to owszem zgodzę się Moja teściowa też mi truje o tej wodzie i wczoraj się zagłebiłam w neta bo idzie zwariować z tymi opiniami.
Mój cwaniaczek miał noc dobrą bo jak poszedł spać po 20 to wstał ok 24 nakarmiliśmy się i fakt dopiero usnął po 1 ale spał do po 6 :-) nakarmiliśmy się i od 7 do 10 :-) Ja wstałam i poszłam się wykąpać więc już nie ma mamusi koło niego to trzeba dać czadu i ryk... No jest po 14 a on może pospał z 15 min a tak marudny cały dzień. W domu nie jest gorąco więc bez przesady, widzę że mu się chce spać ale na długo nie zabawi Ooooo
 
Witam .
Co do wody, to na jak dziecko na piersi, to się nie daje. Aczkolwiek ja zostałam poinformowana przez pediatrę (jeszcze w szpitalu)i położną (już w domu), aby troszkę wody dać dziecku, bo podobno żółtaczka szybciej schodzi. A my się jeszcze z tym męczymy. Tak więc troszkę wody maluch dostaje, ale z innego względu niż upał.
U mnie coś mniej pokarmu się zrobiło. Dobrze, że mam trochę zamrożone,bo bym musiała podać mm. Chociaż dziś położna mówiła, że trzeba będzie małego zważyć, bo coś urósł i chudy się zrobił. A jak wyjdzie, że za mało przybiera, to będę musiała dokarmiać mm.
I właśnie sie obudził. Jak mama bierze komputer, to zawsze dziecko się budzi.
Cierpliwości i dużo sił wszystkim życzę.
 
reklama
MonikaZgierz jak dziecko ma żółtaczkę to podaje się glukozę czyli wodę z cukrem żeby jak najwięcej wysikiwało maleństwo tej bilirubiny
 
Do góry