reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Dziewczyny, a bolą Was pachwiny? Praktycznie cały czas je czuje, z małymi przerwami jak się położę. A już wieczorem to jest koszmar. Czasem to ciągnięcie, czasem kłócie, a czasem po prostu taki ból. Pamiętam, że chyba w pierwszym trymestrze też mnie tak bolało, ale wtedy myślałam, że to od zmian hormonalnych.
Mnie bolały w pierwszej ciąży, ale takie początku 3trymestru.
 
reklama
Dziewczyny, a bolą Was pachwiny? Praktycznie cały czas je czuje, z małymi przerwami jak się położę. A już wieczorem to jest koszmar. Czasem to ciągnięcie, czasem kłócie, a czasem po prostu taki ból. Pamiętam, że chyba w pierwszym trymestrze też mnie tak bolało, ale wtedy myślałam, że to od zmian hormonalnych.
Czasami mnie bolą. I to jest taki ból chwilami, że aż nieruchomieje.
Kochane a jak Wasz puls? Mój teraz w ogóle nie schodzi poniżej 90 🙈 Ale dr mówi, że w ciazy jest to normalne...
 
Czasami mnie bolą. I to jest taki ból chwilami, że aż nieruchomieje.
Kochane a jak Wasz puls? Mój teraz w ogóle nie schodzi poniżej 90 🙈 Ale dr mówi, że w ciazy jest to normalne...
u mnie to samo😕 najczesciej 80-90, nie moge czasem zasnac przez to. I serce strasznie glosno bije, jakby mialo zaraz wyskoczyc.
 
Witamy się :)

pytanie z innej beczki : co sądzicie o skarpetkach zluszczajacych w ciąży? Mam straszne stopy.. Nie wiem czy można a nie mam doświadczenia z tym w czasie ciąży. Może któraś z Was wie albo używała? :)

Miłej soboty !
 
Witamy się :)

pytanie z innej beczki : co sądzicie o skarpetkach zluszczajacych w ciąży? Mam straszne stopy.. Nie wiem czy można a nie mam doświadczenia z tym w czasie ciąży. Może któraś z Was wie albo używała? :)

Miłej soboty !
Wszędzie info, że w ciąży nie można, kwasy.
 
Czasami mnie bolą. I to jest taki ból chwilami, że aż nieruchomieje.
Kochane a jak Wasz puls? Mój teraz w ogóle nie schodzi poniżej 90 [emoji85] Ale dr mówi, że w ciazy jest to normalne...
90 to normalne w ciazy. Ja bym chciala taki miec. U mnie po polowie z reguly mam 110, a czasami dochodzi do 130-140. Jak dostaje takie uderzenia to slysze jak mi dudni w glowie, w calym ciele czuje. Niestety nikt mi z tym nic nie robi. Cisnienie niskie/w normie. Teraz jeszcze do 100 sie mieszcze, ale juz czasami czuje, ze sie zaczyna rosnac.
 
U mnie średnio 110. Ostatnio podczas choroby dochodziło do 135.
Czasami mnie bolą. I to jest taki ból chwilami, że aż nieruchomieje.
Kochane a jak Wasz puls? Mój teraz w ogóle nie schodzi poniżej 90 [emoji85] Ale dr mówi, że w ciazy jest to normalne...
Witamy się. U nas dzisiaj przymrozilo konkretnie.. Ale to dobrze, niech mrozi :) 3.01 mój starszy dziec miał 7 urodzinki, wczoraj była impreza. Ile to ja się narobiłam.. Wczoraj aż płakałam z braku sił i bólu kręgosłupa. Cóż zrobić [emoji14] miłego dnia :)
received_588280158398893.jpeg
 
reklama
Hej dziewczyny, czy któraś z was latała samolotem w ciąży ? Mój lekarz mi odradza, ale nie zabrania i w sumie sama już nie wiem. Miałam już trochę przebojów w tej ciąży, jestem po amniopunkcji to wszystko kosztowało mnie sporo stresu i chętnie bym wybrała się gdzieś wypocząć, ale nie chciałabym ryzykować zdrowiem maluszka.
 
Do góry