reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Hej dziewczyny. jeszcze się tu nie udzielałam , tylko poczutuje 🙂
Tez mam połówkowe 13go , u mnie będzie to 21+3.
3go mam wizytę u mojej ginekolog może wtedy w końcu poznam płeć maleństwa 🙈
Ja też mam 3 wizytę i tez czekam na potwierdzenie płci najpierw była dziewczynka, później chłopczyk i czekam na potwierdzenie czy rzeczywiście chlopak :)
Super to jesteśmy we trzy jednego dnia.

Dziewczyny a śpicie na lewym boku??
Ja śpię jeszcze nawet na brzuchu :D
 
Cześć. Wczoraj tak mnie dobila ta wiadomość o tej dziewczynie co urodziła w 22 Tc że nie mogłam nic napisać...

Tak sie cieszę że mam wizytę w czwartek i zobaczę co u mojej małej 🥰

Co do spania to z boku na bok ale najczęściej na lewym. Na płasko zbyt ciągnie mnie brzuszek.
Waga u mnie już +7 kg

Zauważyłam że cała lewa rękę mam w popekanych naczynkach 🤔❓
 
Witajcie, dawno mnie nie było.
Straszne, że ta dziewczyna urodziła tak wcześnie...
Dwie koleżanki,z którymi leżałam na sali w szpitalu też urodziły przedwcześnie. Jedna w 25 tygodniu i z dzieckiem jest ok, druga w 27 tc i dziecko umarło...
Dziecko urodziło się duże,bo aż 1200 g, dla porównania tamto pierwsze ważyło 850 g.
Dziewczyna 2 miesiące leżała plackiem w szpitalu i niestety taka tragedia :(
U nas już po prenatalnych, całe szczęście wszystko ok.
 
Straszne to wszystko :( Odkąd to przeczytałam to czuje jeszcze większy strach. Dzisiaj to już w ogóle mam jakieś takie złe samopoczucie, bardzo się boję, macie czasem takie dni?
 
Wiecie co, ja tak wrocilam do poprzednich postow tej dziewczyny i tam jednak byly problemy na poczatku. Lacznie z tym, ze miala operacje na wyrostek na poczatku ciazy. Co prawda pozniej bylo ok, ale wiecie, moze jednak to wszystko mialo wplyw na ta tragedie. Musimy byc dobrej mysli, ze u nas bedzie ok. Pozniej tak w sumie zalowalam, ze wam to napisalam, bo sama bylam rozbita i niepotrzebnie was nastraszylam, za co przepraszam.
 
reklama
Chyba każda z nas ma gorsze o lepsze dni. Tragedia straszna. Brak słów na to wszystko.
Też mam dni w których strasznie się boję i widze wszędzie zagrożenie. Dzisiaj Malutka się bardzo dużo rusza. Robi takie fiołki że aż mnie już bolało. I już się zastanawiałam czy wzmożony ruch też może o czymś świadczyć. Ehhhh. Niewiedza i brak wahania w to że może być dobrze strasznie utrudnia Cieszenie się ciąża. ;/
 
Do góry