reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Kobitki ile kaw popijacie dziennie? Ja sie do drugiego trymestru jakoś wstrzymywalam z piciem i nie szczególnie też miałam na nią ochotę. Kupiłam wtedy inke ale do dzisiaj leży raz tknięta 😂 i teraz jakos coraz bardziej nachodzi mnie ochota na kawę. Przed ciąża piłam nałogowo można powiedzieć. Bardzo lubiłam. Pije rozpuszczalną z mlekiem. Dzisiaj sobie już wypiłam jedną, nie wiem czy mi starczy na zaspokojenie stąd to pytanie 😂 dodatkowo powiem Wam, że zawsze mam niskie ciśnienie...
Piję jedną dziennie, rozpuszczalną, z dwóch łyżeczek :)
 
reklama
Kobitki ile kaw popijacie dziennie? Ja sie do drugiego trymestru jakoś wstrzymywalam z piciem i nie szczególnie też miałam na nią ochotę. Kupiłam wtedy inke ale do dzisiaj leży raz tknięta [emoji23] i teraz jakos coraz bardziej nachodzi mnie ochota na kawę. Przed ciąża piłam nałogowo można powiedzieć. Bardzo lubiłam. Pije rozpuszczalną z mlekiem. Dzisiaj sobie już wypiłam jedną, nie wiem czy mi starczy na zaspokojenie stąd to pytanie [emoji23] dodatkowo powiem Wam, że zawsze mam niskie ciśnienie...
U mnie przed ciążą to już jak miałam jedno oko otwarte to wstawiałam wodę na kawę [emoji23] Na początku ciąży piłam jedną lub nawet wcale. Teraz ochota wróciła i zdarza mi się wypić dwie [emoji16]
 
Czyli syn do przedszkola bez śniadania w domu. Nie fhce nic mówić ale pod kontem dietetyki i psychologi nauczy się że w domu śniadania nie musi jeść. A zle nawyki z dziecinstwa żywieniowe kończą się problemami metabolicznymi.

Moja córka tez bez śniadania do przedszkola, chyba, że przed 7 rano, to kakao. Teraz jest w drugiej klasie, śniadanie zawsze je w domu. Jest szczupłym dzieckiem. Wszystko zależy od nawyków, do szkoły musi iść najedzona :) Drugie śniadanie zazwyczaj wraca nie zjedzone, ale to być może dlatego, że o 12 ma obiad i dostają też w szkole mleko, kefir, jogurt a i czasu czasami nie ma na jedzenie 😉Także spokojnie :)
 
Dzień dobry. My wracamy właśnie od lekarza, młoda się anginy nabawiła, dajcie mi cierpliwość, bo moje dziecko siedząc w domu przechodzi samą siebie, a ma 6 lat!
Oczywiście kolejna Pani doktor stwierdziła u niej nadwagę, cóż mam zrobić [emoji848][emoji848] miłego dnia!
Ochhhh, dużo zdrówka dla corci i uważaj na siebie przy okazji!
Kobitki ile kaw popijacie dziennie? Ja sie do drugiego trymestru jakoś wstrzymywalam z piciem i nie szczególnie też miałam na nią ochotę. Kupiłam wtedy inke ale do dzisiaj leży raz tknięta [emoji23] i teraz jakos coraz bardziej nachodzi mnie ochota na kawę. Przed ciąża piłam nałogowo można powiedzieć. Bardzo lubiłam. Pije rozpuszczalną z mlekiem. Dzisiaj sobie już wypiłam jedną, nie wiem czy mi starczy na zaspokojenie stąd to pytanie [emoji23] dodatkowo powiem Wam, że zawsze mam niskie ciśnienie...
1-2 dziennie, czasami wcale. Czasami 1 zwykła druga inka. Zawsze z mleczkiem :D
Dziewczyny co za kiepski dzien.. Najpierw wymioty, ale to jak co dzien to juz troche przywyklam, w dodatku powiesilam pranie na polu i nagle deszcz jak 150 leje no to zbieram, spakowalam siebie i mala, godzine przygotowan,bo mialysmy jechac do babci,wsiadam do auta i nie odpalilo [emoji24]pierwszy raz mi sie cos takiego zdarzylo do tej pory byl niezawodny [emoji33]jak tu sie nie wkurzyc,aż sie z nerwow poplakalam. U mnie na wiosce to bez samochodu jak bez reki, a w dodatku mam jutro wizyte na 7.30 i pozniej z corcia do pediatry na 14.50.. Niech to..
Och, biedna... Oby reszta dnia była przyjemniejsza :*
A takie a napoje typu pepsi pijecie?
Rzadko, ale uwielbiam pepsi max. Na mdłości na początku sprite mi pomagał :D
 
reklama
zdarzyło mi się kilka razy na początku, tak źle się czułam i potrzebowałam czegoś do odgazowania żołądka :p lekarz mówił, że nic się nie stanie jak wypije raz za czas

Ja przed ciąża piłam bardzo dużo. Na początku trzymałam się od pepsi z daleka,ale dalej mam mdłości i odkryłam,że to jedyne co mi pomaga
 
Do góry