reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Dagmara pięknie, moja Oli ma na drugie :)
Maruszka ładnie :D
Mój tato x lat temu, szedl zarejestrować moja starsza siostrę. Miała być Magdalena, tatcie tak się pomieszało, że podal imię pierwsze jakie mu na myśl przyszło Arleta drugie Magdalena bo coś mu switało hahha
Potem bal się jechać do mamy do szpitala. I

Dziękuje [emoji8]

O kurczę..i co Twoja mama na to?
Mój P też mnie czasem straszy,że pojedzie do urzędu i da takie imię jak jemu się podoba :D
 
reklama
Hej kochane moje <3 trochę próbowałam Was nadrobić, ale nie dam rady heh jednak kilkanaście stron na ten moment mnie przerasta :p

Cały weekend na nogach, od rana do wieczora uczelnia. W sobotę kino wieczorem, a wczoraj w końcu ukochany koncert Huntera... Było cudownie choć stwierdziłam, że bez mojego partnera na takie imprezy w ciąży nie mogę chodzić. Jak był przy mnie i mi brzuch trzymał to mogłam się swobodnie bawić.. Ale wokół mnie tyle pijanych osób, że aż przykro się patrzyło (głównie były to kobiety, totalnie sponiewierane, mężczyźni o dziwo bardzo zwracali uwagę na ludzi stojących obok nich itd). Ja sama jestem Woodstockowiczką, koncerty to mój żywioł... Ale nigdy świadomie nie mogłabym się tak upodlić.. Alkohol to zło w dużej ilości..
IMG_20191110_211913.jpg


Widzę, że poszedł temat imion. U nas wstępnie Julka lub Gniewko :p. Mi się prawie żadne imię nie podobało haha więc są te, które pasowały mi i partnerowi :p

A jeszcze w piątek miałam okropny dzień... Wiecie, że dostałam wypłatę o 1200 zł za małą? Myślałam, że kogoś rozszarpie.. Jutro mam dostać informację kiedy dostanę resztę pieniędzy. Masakra... Popłakałam się jak przelew przyszedł bo to było dużo mniej niż nawet najniższa krajowa... :/
 
Ja jestem Paulina, rocznik 82 i nie poznałam żadnej mojej imiennicy ani w tym samym ani w podobnym wieku.
Ja jestem Paulina, ale rocznik 95 i w tamtym czasie niestety trochę tych imion już było.. Długi czas nienawidziłam tego imienia.. Ale to chyba taki bunt dziecięco nastoletni :p później bardzo je polubiłam i nie chciałabym mieć na imię inaczej :)
 
Uwielbiam mieszkać na wyspie ale to nie dla każdego. Ja przez ostatnie 15 lat jeździłam do świecie, spotkania biznesowe, przyjęcia itd i zniszczylam sobie nerwy i zdrowie - i postanowiłam zwolnić, zrobić krok w tył i zacząć żyć, tradycyjnie, zwyczajnie tak jak kiedyś się żyło. I to znalazłam na Sardynii (szczęśliwym trafem, na ojczystej ziemi mojego męża). Tu są w modzie nadal jeszcze dawne wartości, rodzina, wspólne obiady - cała ta niepozytywna moim zdaniem technologia i różne głupie mody z wielkiego świata tu się jakby nie przyjęły. I ja to uwielbiam, ale jak ktoś lubi „światowe” życie to tu takiego nie znajdzie. Tu trochę się mieszka jak na wsi, nawet w mieście - a ja to uwielbiam.

Brzmi jak film [emoji7]

Współczuje nerwów z krwawieniem. Odpoczywaj :)
 
Dzień dobry, ja już na nogach! Dziś o 10 prenatalne, trzymajcie kciuki! Poziom stresu 1000000 !

Za wizytujace również trzymam, jeszcze dziś mam gości, ale jutro wracam do aktywnośći na forum.

Bardzo lubię oryginalnie imiona, super ! Sama mam rzadkie imię ( nie sugerować się nickiem) jak bylam mala za nim nie przepadałam teraz super, każdy zaraz je pamięta

Trzymam kciuki !
 
Ja też na nogach od 6. Mam taki 3,5 letni budzik, skuteczny w 100%, punktualny do bólu. Ale przynajmniej do pracy nie zaśpię...


W gronie moich znajomych jest mnóstwo Alicji, od kilku lat jest w 1dziesiątce:
  1. Zuzanna - to imię otrzymało 8866 dziewczynek
  2. Julia - 8468
  3. Maja - 8033
  4. Zofia - 7928
  5. Hanna - 7723
  6. Lena - 7650
  7. Alicja - 5759
  8. Maria - 5442
  9. Amelia - 5310
  10. Oliwia - 5058
Wystrzegam się tych imion jak ognia bo jak się urodziłam rodzice nie mieli pomyslu i pomyśleli że Paulina jest teraz popularne, niech będzie Paulina. Całą szkołę nieznosiłam tego imienia, w pracy trafiłam między dużo starszych i znów moje imię jest manifestem mojego rocznika, wszyscy wiedzą że jestem najmłodsza z najmłodszych. Ba! Ich córki mają na imię Paulina "bo to takie popularne imie było pod koniec lat '80", brrr

Ja mam podobnie z Justyna. Zawsze ale to zawsze miałam Justyny w klasie, na roku. Sama tez zawsze chciałam mieć oryginale imię- zeby ktoś usłyszał imię i zaraz pomysł o mnie :)
 
Dagmara pięknie, moja Oli ma na drugie :)
Maruszka ładnie :D
Mój tato x lat temu, szedl zarejestrować moja starsza siostrę. Miała być Magdalena, tatcie tak się pomieszało, że podal imię pierwsze jakie mu na myśl przyszło Arleta drugie Magdalena bo coś mu switało hahha
Potem bal się jechać do mamy do szpitala. I

Była taka sytuacja na Śląska ze ojciec szedł syna zapisać i miał być Szymon ale nie mógł sobie przypomnieć i zapisał Myszon :)
 
reklama
Hej kobietki. Mała wczoraj poszła spać po 23:30 - tak się denerwowałam, bo marudziła itd, że ją nosiłam na zmianę z mężem i mnie brzuch boli strasznie 😦 Co prawda rano zobaczyłam piękny, dorodny ząbek u niej ☺ I wiedziałam, że z tylnymi jest gorzej ale nie myślałam, że aż tak 😖@Pszczoła2020 ja też nie chciałam dać popularnego imienia - jak podejmowaliśmy decyzje stwierdziłam, że mało jest Zuzi, to takie ładne imię 😀 Potem okazało się, że jest TOP 2018!! 🤷🏻‍♀️ No ale nic nie zrobię - do mojej małej pasuje jak ulał 🤪
Ja słyszałam kiedyś ze Zuzia to nie imię, to charakter ;) U mnie sprawdza się to w 100%, cała mamusia (wygląd i zachowanie). Imię wybrał brat bo miał rok młodsza przyjaciółkę Zuzię i baaardzo ja lubił.


Widzę, że poszedł temat imion. U nas wstępnie Julka lub Gniewko :p. Mi się prawie żadne imię nie podobało haha więc są te, które pasowały mi i partnerowi :p

A jeszcze w piątek miałam okropny dzień... Wiecie, że dostałam wypłatę o 1200 zł za małą? Myślałam, że kogoś rozszarpie.. Jutro mam dostać informację kiedy dostanę resztę pieniędzy. Masakra... Popłakałam się jak przelew przyszedł bo to było dużo mniej niż nawet najniższa krajowa... :/

A Gniewko jako Gniewko? Bo ja kiedyś widziałam ze Gniewko do Dobiegniew lub Gniewomir - i tu sprawa się sypneła :/ mąż się nie zgodził.. a urodziła się córcia ;)
Co do wypłaty to mam nadzieje ze szybko się wyjaśni, ja byłam pewna znów ze dostanę sama podstawę a dostałam tyle więcej co Ty mniej.. średnia z 3 miesięcy i jakoś mniej potrąceń - nie znam się ale co, jak dają to biorę ;)
 
Do góry