reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Ja gdybym nie miała prenatalnych w poniedziałek to pewnie bym poszła prywatnie. Na razie się wstrzymam. Kolejną wizytę mam 6grudnia i spytam gin ile i kiedy bedzie mi robil usg i czy jest możliwość doplacenia do usg... jak nie to pójdę gdzie indziej prywatnie...
 
reklama
Weź ze sobą wodę i jakaś kanapkę coś do przegryzienia od razu po. Żebyś bezpiecznie wróciła lub niech ktoś z Toba pojedzie. Ja po ostatnim upadku w sklepie jestem przewrażliwiona trochę już.
Nie dziwie się - ja też ostatnio na czworakach się doczłapałam do sofy. Masakra ze stresu nie zjadłam i prawie padłam. Zapomniałam Wam mówić
 
A powiedzcie mi proszę bo ja już nie pamietam to połówkowe usg to kiedy najlepiej robić? Bo to tez genetyczne jest tak?
Miedzy 20 a 22 tyg
Czyli przełom święta sylwester muszą np mnie wcisnąć.

Ja na pewno też od razu po pobraniu wcisne w siebie jakieś szybkie cokolwiek. U mnie labo czynne od 7. Jeżeli chodzi o kolejkę, to jeszcze nie wiem jak to wygląda, czy ciężarne mają pierwszeństwo, bo na początach ciąży nawet o to nie zapytałam, czułam się ok i wyczekalam swoje w kolejce. Podejrzewam jednak, że jak jutro będę się mega źle czuła to w trosce o to, żebym sama nie zjechała podczas oddawania krwi po prostu zapytam o to pierwszeństwo wcześniej w gabinecie i najwyżej skorzystam nawet nie zwracając uwagi na naburmuszonych później pewnie ludzi którzy będą przede mną

Wyjmij kartę ciąży skierowanie na badanie i nie cackaj się masz pierwszeństwo.
Jak ktoś coś Ci negatywnie odpowie to odegraj się nie bój się. Walcz o swoje.
 
Mi również się często robi słabo i to nawet jak nie tak dawno jadłam i kręgosłup na dole mi bardzo dokucza , zwłaszcza jak długo stoję albo idę, w ogóle wróciłam przed chwilą przeszłam nie wiele ponad kilometr,ale jest masakra dziewczyny , włosy mi śmierdzą od tego czym ludzie pala jak się okno uchyla to niestety zamiast świeżego powietrza , trucizna wlatuje
 
Kobitki a używacie jakiś konkretnych balsamów, olejków czy innych specyfików już na swoje cialo? Wiem, że te rozstępy i tak dalej jak mają być to i tak będą, ale ja mimo wszystko postawiłam na mega nazwilzanie ciała. Macie coś do polecenia? Bo ja jak na razie to cała się topie w oliwce najzwyklejszej bambino :D
 
Kurczę, jak was czytam o tym głodzie z rana to jestem wdzięczna, bo ja mogę czasem dopiero w południe zjesc, po południu zaczyna mnie ssać tak jak teraz np wcinam śledzie hihi mąż się cieszy no w końcu kolacje robie bo jak mnie mdlilo te 3 miesiące to nawet do jedzenia nie podchodzilam .
 
reklama
Jutro robię, za bardzo mi się chce [emoji23]
Jak następnym razem będziesz robić, zamknij oczy i skropl troszkę, wymieszaj. [emoji1787][emoji1787][emoji1787] Hihi.
Zobaczysz, nie będzie czuć tłuszczu! A będą pyszne, miękko, chrupiące :)
Dzieczyny jecie pomarańcze? Niby 1 na tydzień żaden problem, ale zgaga moze byc gigantyczna... nie pamiętam czy jadlam w pierwszej ciąży :)
Ja wcinam jakbym nigdy nie jadła [emoji23][emoji23] albo sok z nich pije, tak na zmianę
 
Do góry