reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

I jestem po :) Dzidzia super tylko, że za mała na prenatalne jednak. Wstępnie sprawdził i prz.karkowa wygląda okey. Wychodzi 10+5 i data na 30.05.2020 wg. USG. Z ciekawostek powiedział mi, że to bzdura, że po poronieniu wczesnym (do 11tc) ciąża jest z komplikacjami, i że on ma kilka pacjentek, które tylko i wyłącznie po poronieniu zaszły od razu w ciąże i urodziły zdrowe, donoszone dzieci :D Lubię tego doktorka - od razu jestem spokojniejsza.
D36B0430-2DA1-4C2A-BA24-0AC12EEBB494.jpeg
 
reklama
A przed pieczeniem skraplacz trochę olejem, oliwą czy czymś "tłustym"? Tak odrobinę, żeby troszke się świeciły :)

Trzymam kciuki za wizyty!!

Ja robię z odrobiną oleju lub oliwy i posypuję przyprawami. Wszystko mieszam i skup na blachę.
To chyba zależy też jak grubo się je pokroi. :)
 
I jestem po :) Dzidzia super tylko, że za mała na prenatalne jednak. Wstępnie sprawdził i prz.karkowa wygląda okey. Wychodzi 10+5 i data na 30.05.2020 wg. USG. Z ciekawostek powiedział mi, że to bzdura, że po poronieniu wczesnym (do 11tc) ciąża jest z komplikacjami, i że on ma kilka pacjentek, które tylko i wyłącznie po poronieniu zaszły od razu w ciąże i urodziły zdrowe, donoszone dzieci :D Lubię tego doktorka - od razu jestem spokojniejsza. Zobacz załącznik 1042509



Super, ważne ze wszystko dobrze :)
 
reklama
Do góry