reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Odnośnie wyprawki to ja chce już zacząć ale nie mogę się wybrać.. Muszę go warszawy jechać bo u nas lipa. No ale na razie samopoczucie nie pozwala..
 
Dzień dobry!
Dziewczyny, coś ostatnio dobra passa nad nami, same miłe wiadomości i zdrowe bobasy, oby tak zostało :) za te zestresowane mocno trzymam kciuki, na pewno wszystko będzie ok!
Ja już sączę kawkę i napatrzeć się nie mogę na mojego skrzata na fotkach usg. Humor dopisuje i rozkminiam, czy nie jechać do Ikea ponapawać się trochę widokiem pięknych dziecięcych mebelków, których nawiasem mówiąc i tak narazie nie mam gdzie wstawić hehe :D ale coś już bym kupiła, chociaż jakiś kocyk czy coś! A może do kappahla podskoczę... dzisiaj kasa sama chce mi z portfela wyskoczyć :D
Uwielbiam Ikee a teraz nie wiem czy widziałaś ze jest 10% rabatu na łóżka (ciekawe czy to dotyczy tez łóżeczek) i materace.. sama wczoraj oglądałam. Pościel tez mi się podoba :)
 
Zostawić Was na jeden dzień i już człowiek nie może doczytać i być na bieżąco [emoji848] [emoji4]

Ja dopiero dzisiaj wróciłam do żywych, antybiotyk niestety musiałam przestać brać. Ból głowy i wymioty, wczoraj cały dzień przespałam [emoji849] jutro podjadę do lekarza rodzinnego i zmianę antybiotyku.


Za wizytujace trzymam kciuki jak zawsze [emoji4] dzisiaj czuję się lepiej to mam zamiar coś zrobić, póki co leżę [emoji23][emoji23]
Miłego dnia
 
Czy ktoś robił biochemie (pappa) w diagnostyce? Ile czekaliście na wynik?
Ja zawsze w alabie a teraz tan i ciekawa jestem jaki czas oczekiwania ?
 
Dzisiaj zaczynam 2 trymestr[emoji7]
Nawet w aplikacji piszą że można już coś kupować[emoji2956]

Dzisiaj o 20 wizyta i mam nadzieję ze sie napatrzę. Bo teraz już będą co miesiąc[emoji41]

Za wszystkie wizytujace dzisiaj trzymam kciuki!!

@AtomicTOY bardzo sie cieszę że USG wyszlo na 6+!!!



[emoji177][emoji177][emoji177][emoji177]
Screenshot_20191107-091313_Pregnancy%2B.jpeg
 
Dzien Dobry Laseczki. Ja niedawno wstałam, spie, spie i tylko spie. Ale lepiej, teraz sie wyspać na zapas bo pozniej przez kilka lat nie bedzie spania. ;) tak sobie to glupia tłumaczę :) ale dzisiaj w nocy miałam koszmar..snilo mi się, ze zaczelam krwawic...poszlam sie szybko myć do lazienki z krwi a w mojej wannie siedziały dwie srarsze babki takie po 80....a co weszlam na trzeciego do wanny, zeby sie myć. A gdy wyszlam z domu zeby jechać na izbę zaczęły fajerwerki tłuc...tak sie zapatrzylam, ze zapomnialam jechać do lekarza. I DZIEKI BOGU WSTAŁAM. co w tej glowie siedzi..nie mam pojecia, moze taki sen mialam z racji jutrzejszego zakończonego 13 tyg :)
 
reklama
Dzisiaj zaczynam 2 trymestr[emoji7]
Nawet w aplikacji piszą że można już coś kupować[emoji2956]

Dzisiaj o 20 wizyta i mam nadzieję ze sie napatrzę. Bo teraz już będą co miesiąc[emoji41]

Za wszystkie wizytujace dzisiaj trzymam kciuki!!

@AtomicTOY bardzo sie cieszę że USG wyszlo na 6+!!!



[emoji177][emoji177][emoji177][emoji177]Zobacz załącznik 1042341

Wspaniale. Sama na to czekam.
A jak po prenetalnych?

Mamy ta sama aplikacje.
Ja już się nie mogę doczekać szaleńczych zakupów
 
Do góry