reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Rozumiem Cię doskonale. Większość się nakręca. Za dużo na świecie jest poronien.
Ja dzisiaj nie mogłam się opanować i kupiłam pierwsze bodziaki oczywiście usłyszałam że za wcześnie itd. Ja mam za 10 dni prenatalne i to będzie równy miesiąc jak nie widze co u maleństwa.
Wiecie co trochę się martwię a raczej się nakrecam jak to mój mąż mówi, ale jak powiedziałam dzieciom i rodzinie to myślę że coś złego się stanie. Prenatalne dopiero w poniedziałek ale do tego czasu to chyba jajko zaniosę. Wy też tak macie?
 
reklama
Niestety ja miałam bezobjawowe zapalenie pęcherza i zorientowałam się dopiero jak mi się zablokował pęcherz na amen - zbiegło się to z krwawieniem i zabrała mnie karetka. Trzy dni w szpitalu z antybiotykiem, duphastonem i odpoczynek. I wszystko się pozytywnie rozwiązało. Ale polecam nie czekać aż sytuacja się tak zdegeneruje jak moja. Bo lekarz tez nie był pewien czy krwawienie nie było z powodu zapalenia pęcherza... A krwawienie w 11+6 i jazda w nocy karetka do szpitala z „pekajacym” pęcherzem - cewnik i niepewność aż do usg... nigdy tak się nie bałam

Nie czekam, mam dziś o północy wizytę na ostrym dyżurze w enel medzie
 
Rozumiem Cię doskonale. Większość się nakręca. Za dużo na świecie jest poronien.
Ja dzisiaj nie mogłam się opanować i kupiłam pierwsze bodziaki oczywiście usłyszałam że za wcześnie itd. Ja mam za 10 dni prenatalne i to będzie równy miesiąc jak nie widze co u maleństwa.
Ja już nie raz byłam bliska kupna czegoś dla bobasa ale boję się zapeszyć. No nic byle do poniedziałku
 
A ja właśnie nie mam ochoty i się zastanawiam czy normalna jestem.
Ja przez 3 miesiące libido zero, do tego sucho jak na Saharze. A wczoraj coś się odmieniło, ale do wtorku conajmniej nic a nic bo mam zakaz jeszcze ze szpitala. Dopiero we wtorek na prenatalnych zapytam czy wszystko ok i czy odwiesza mi zakaz...
 
reklama
Do góry