reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

@Moni_89 o tak, szczególnie popołudniami. Koszmarne uczucie... żadnych wymiotów ale mdłości nie do zniesienia.

@Jaska.JDM właśnie niby mam bakterie w moczu ale nic mnie nie szczypie ani żadnej takiej odczuwalnej infekcji nie mam. No, ale taka herbatka tez na pewno nie zaszkodzi :)
 
reklama
Dziewczyny A Was też męczą mdłości, ale bez wymiotów?
Masakra jakaś to jest [emoji21]
Aż mi słabo i się w głowie kręci.
Mam mdłości od 5 tygodni, praktycznie dzień w dzień. Wymiotowalam tylko dwa razy.
Chyba nie ma gorszego uczucia jak gąbka w gardle, czuję się jakbym miała kaca.
 
Mam swoje wyniki i pojawiła się jedna flaga, podwyższone iG% cokolwiek to jest o_o posłałam cały plik z wynikami mojemu ginowi i czekam na odpowiedź. Dobrze, że on taki smartfonowy.

Pisząc tego posta odpisał mi, że iG to nie problem ale wyczytał że mam bakterie w moczu i każe brać urosept i za 7 dni powtórzyć badanie moczu. Zrobię, jak nakazał :)
Fajnie mieć taki kontakt z ginekologiem :) też mam bakterie w moczu, wizyta w sobotę,zobaczymy czy mi coś zaleci
 
U mnie mdłości, wymioty czasami.
Pojezdzilam na rowerze i odezwał się mój jajnik.. Dobrze ze w czwartek Lekarz. Jutro mam w planach zrobić paznokcie, ciekawe czy mi się uda [emoji4]
 
@Kiniawk no właśnie też jestem zadowolona. Sam mówił, że po wynikach mam mu napisać eska z wynikami to posłałam całego pdfa i od razu coś zalecił. Oszczędność czasu, bo nie muszę latać na wizyty i nerwów też, bo od razu wiem co mam robić. Poleciła go też kumpeli i przeniosła się do niego z ciążą w 20tygodniu i tez jest bardzo zadowolona :)
 
Hej dziewczyny pozwolę sobie dołączyć do Was, podobnie jak Wy termin mam w maju, dokładnie 26.
Niestety mnie też dopadły mdłości... Masakra... Nie mogę sobie z nimi poradzić, od rana do nocy...jedyna ulgę przynosi jedzenie ale ile można jeść, już przytyłam chyba 3kg, boje się co będzie dalej...
 
Hej dziewczyny pozwolę sobie dołączyć do Was, podobnie jak Wy termin mam w maju, dokładnie 26.
Niestety mnie też dopadły mdłości... Masakra... Nie mogę sobie z nimi poradzić, od rana do nocy...jedyna ulgę przynosi jedzenie ale ile można jeść, już przytyłam chyba 3kg, boje się co będzie dalej...
Witaj i gratulacje. Mi też na mdłości pomaga jedzenie. Dlatego jem małe porcje, ale często.
 
reklama
Hej dziewczyny pozwolę sobie dołączyć do Was, podobnie jak Wy termin mam w maju, dokładnie 26.
Niestety mnie też dopadły mdłości... Masakra... Nie mogę sobie z nimi poradzić, od rana do nocy...jedyna ulgę przynosi jedzenie ale ile można jeść, już przytyłam chyba 3kg, boje się co będzie dalej...
Witaj w klubie. Mnie też pomaga tylko jedzenie na mdłości. I też już 3kg na plusie. Czuję się jak kluska, serio! Mega nie atrakcyjnie jakoś... :/
 
Do góry